Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 74

Wątek: 225TT - by Bueno

  1. #1
    Awatar Bueno191
    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    Londyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    66

    225TT - by Bueno

    Witam!

    Jestem uzytkownikiem forum od niedawna jak i posiadaczem TT. Kupilem ten samochod zupelnie przypadkiem, szukalem samochodu dla siebie jak i dla mojej kobiety. Musielismy pojsc na kompromis ona chciala male auto a ja chcialem szybkie. No i w ten sposob kupilem wlasnie 225 TT. Powiem tak jest to teraz moje oczko w glowie!









    Auto tak jak juz pisalem w dziale "Witamy" ma przejechane 128000mil. Auto mialo poprzednio 6 wlascicieli. Mam cala historie serwisowa od dnia wyjazdu auta z salonu. Dlatego moge przypuszczac ze przebieg jest oryginalny. Ogolny stan auta wedlug mnie oceniam na zadbany. Jest kilka mankamentow ktore trzeba zrobic. Prawdopodobnie TT ktore posiadam to niby s-line chociaz do konca pewnosci nie mam, szukalem troche po stronach aby to zweryfikowac. Kolor, felgi, skora, galka zmiany biegow i nizsze zawieszenie o 20mm niby o tym swiadcza ze jest to s-line. Ale moze ktos bardziej ogarniety sie wypowie i rozwieje moje watpliwosci.

    Planow na auto jest duzo, jak narazie chce doprowadzic auto do stanu jak najbardziej idealnego mam tu na mysli stan mechanicznym jak i wizualnym. Apropo mechanicznych rzeczy to jest do zrobienia wyciek oleju prawdopodobnie leje pokrywa zaworow chociaz nie zdziwie sie jak gdzies jeszcze cos sie znajdzie. Haldex po wymianie oleju i filtra dalej potrafi zblokowac kola przy skrecaniu na maksa kolami. Zakupilem juz czujniki drzwi bo fis ich nie widzi jak sa otwarte. Pompka spryskiwaczy reflektorow nie dziala, sprawdzilem czy sa spryski pod zaslepkami. Delikatnie falujace obroty. To chyba bylo by na tyle. Czekaja mnie jeszcze do wymiany opony i hamulce (klocki i tarcze). Jezeli chodzi o rzeczy wizualne to pekniety jest przedni zderzak nad prawa dolna kratka, najchetniej chcialbym aby wpadl zderzak z v6, prawe nadkole przednie ktos gdzies przetarl, musze oddac do lakiernika.

    Kilka rzeczy do samochodu juz poprzychodzilo ale nie mialem czasu jeszcze nic przy nim porobic bo w Londynie caly czas pada i ciezko mi sie zebrac. Jak cos wpadnie bede na bierzaco aktualizowal. Na pewno o wielu rzeczach nie napisalem ale jak sobie cos przypone to dodam. Pozdrawiam!

  2. #2
    Awatar molendez
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    York/Siemianowice Slaskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    368
    Gratuluję TT i bezawaryjność życzę.

  3. #3
    Awatar Bueno191
    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    Londyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    66
    Cytat Zamieszczone przez molendez Zobacz posta
    Gratuluję TT i bezawaryjność życzę.
    Dzieki wielkie! Moze kiedys gdzies sie spotkamy na drodze w uk! Szerokosci!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #4
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Wrzuć zdjęcia środka! Fajny kolor. Przyjemnego użytkowania życzę

  5. #5
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Tu masz opis wyposażenia wersji S-linę, możesz sprawdzić względem swojej:

    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Pakiet pierwszej wersji S line – wprowadzony 09.2002

    - Wychodziły tylko w wersji 225hp, również w Roadsterze
    - Reflektory xenonowe z lampami w kolorze Titanium
    - Sportowe zawieszenie z serii S quattro GmbH
    - 18 calowe felgi ze stopów lekkich, 9 ramienne S-line style
    - Dostępne 2 nowe kolory Missano Red i Avus Gray
    - Kierownica z perforowanej skóry z emblematem S-line
    - Emblematy S-line po bokach samochodu
    - Listwy progowe z emblematem S-line
    - Cała aluminiowa gałka zmiany biegów / perforowana skóra do wyboru
    - Środek to pełna skóra czarna, czerwona lub silver Gray.
    - zmieniarka na 6 płyt z systemem BOSE
    - Dzwignia hamulca obszyta skórą
    __________________________
    Pozdrawiam

  6. #6
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Bardzo ladna sztuka, i wyglada na s-line, ale daj fotki wnetrza. Pozdro!

  7. #7
    Awatar Bueno191
    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    Londyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    66
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Tu masz opis wyposażenia wersji S-linę, możesz sprawdzić względem swojej:
    Wiec tak!
    - Zarejestrowany pierwszy raz 19.06.2002
    - Wersja 225hp - jest
    - Xenony w kolorze Titanium - sa
    - Sportowe zawieszenie, nie wiem na pewno jest nizsze o 20mm ale czy to jest to o ktorym mowa, nie wiem
    - Felgi sie zgadzaja
    - Kolor Avus Gray tez sie zgadza
    - Kierownica jest bez emblematu



    - Emblematy na bokach samochodu - sa
    - Listwy progowe sa bez emblematu
    - Aluminiowa galka zmiany biegow - jest



    - Srodek jest szary ale czy to ten o ktorym mowa, nie wiem - ocencie sami



    - System Bose jest, zmieniarka tez
    - Dzwignia recznego jest w skorze



    Szczerze mowiac to troche zglupialem...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #8

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Wygląda obiecująco, fajny odcień srebra - grafitu
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  9. #9
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Jak dla mnie z tego co widze i opisujesz to jest s-line. Szkoda ze sline na progach nie ma, moze w innych rocznikach byly.. ?? Ogolnie bardzo fajna opcja i ladne auto!

  10. #10
    Awatar Bueno191
    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    Londyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    66
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Jak dla mnie z tego co widze i opisujesz to jest s-line. Szkoda ze sline na progach nie ma, moze w innych rocznikach byly.. ?? Ogolnie bardzo fajna opcja i ladne auto!
    Dzieki! Poszukam jeszcze wiecej informacji na temat s-line. Moze kiedys wpadna progi, chociaz nawet szperajac w necie nie znalazlem nigdzie przypadkowo progow w s-line.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #11
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Cytat Zamieszczone przez Bueno191 Zobacz posta
    Witam!

    Jestem uzytkownikiem forum od niedawna jak i posiadaczem TT. Kupilem ten samochod zupelnie przypadkiem, szukalem samochodu dla siebie jak i dla mojej kobiety. Musielismy pojsc na kompromis ona chciala male auto a ja chcialem szybkie. No i w ten sposob kupilem wlasnie 225 TT. Powiem tak jest to teraz moje oczko w glowie!









    Auto tak jak juz pisalem w dziale "Witamy" ma przejechane 128000mil. Auto mialo poprzednio 6 wlascicieli. Mam cala historie serwisowa od dnia wyjazdu auta z salonu. Dlatego moge przypuszczac ze przebieg jest oryginalny. Ogolny stan auta wedlug mnie oceniam na zadbany. Jest kilka mankamentow ktore trzeba zrobic. Prawdopodobnie TT ktore posiadam to niby s-line chociaz do konca pewnosci nie mam, szukalem troche po stronach aby to zweryfikowac. Kolor, felgi, skora, galka zmiany biegow i nizsze zawieszenie o 20mm niby o tym swiadcza ze jest to s-line. Ale moze ktos bardziej ogarniety sie wypowie i rozwieje moje watpliwosci.

    Planow na auto jest duzo, jak narazie chce doprowadzic auto do stanu jak najbardziej idealnego mam tu na mysli stan mechanicznym jak i wizualnym. Apropo mechanicznych rzeczy to jest do zrobienia wyciek oleju prawdopodobnie leje pokrywa zaworow chociaz nie zdziwie sie jak gdzies jeszcze cos sie znajdzie. Haldex po wymianie oleju i filtra dalej potrafi zblokowac kola przy skrecaniu na maksa kolami. Zakupilem juz czujniki drzwi bo fis ich nie widzi jak sa otwarte. Pompka spryskiwaczy reflektorow nie dziala, sprawdzilem czy sa spryski pod zaslepkami. Delikatnie falujace obroty. To chyba bylo by na tyle. Czekaja mnie jeszcze do wymiany opony i hamulce (klocki i tarcze). Jezeli chodzi o rzeczy wizualne to pekniety jest przedni zderzak nad prawa dolna kratka, najchetniej chcialbym aby wpadl zderzak z v6, prawe nadkole przednie ktos gdzies przetarl, musze oddac do lakiernika.

    Kilka rzeczy do samochodu juz poprzychodzilo ale nie mialem czasu jeszcze nic przy nim porobic bo w Londynie caly czas pada i ciezko mi sie zebrac. Jak cos wpadnie bede na bierzaco aktualizowal. Na pewno o wielu rzeczach nie napisalem ale jak sobie cos przypone to dodam. Pozdrawiam!
    Co do weryfikacji czy sline - załóż konto na stronie audi podaj vin auta pojawia się opcja oceny twojego samochodu, jeśli twoje auto go ma to jeden z elementów do oceny to pakiet sline...


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  12. #12
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    @bueno

    Sa u nas na olx.pl, cena troszke spora bo ok 1000zl.. duzo i nie duzo, zalezy dla kogo, grunt ze sa fabrycznie nowe i niedostepne juz w ASO wiec...

    https://www.olx.pl/i2/oferta/nowe-li...ml#:13a94463cd

  13. #13
    Awatar Bueno191
    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    Londyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    66
    Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
    Co do weryfikacji czy sline - załóż konto na stronie audi podaj vin auta pojawia się opcja oceny twojego samochodu, jeśli twoje auto go ma to jeden z elementów do oceny to pakiet sline...


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    Zalogowalem sie tak jak mowiles, niestety nie mam do oceny tego elementu wiec chyba jakis podrabiany s-line! Dzieki!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #14
    Awatar Bueno191
    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    Londyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    66
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    @bueno

    Sa u nas na olx.pl, cena troszke spora bo ok 1000zl.. duzo i nie duzo, zalezy dla kogo, grunt ze sa fabrycznie nowe i niedostepne juz w ASO wiec...

    https://www.olx.pl/i2/oferta/nowe-li...ml#:13a94463cd
    Zabral bym je juz w tym momencie lecz na razie chyba nie uda mi sie finansowo tego pogodzic. Ale te progi sa przepiekne!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #15
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    A ja przez chwile mialem chec je wziac naprawde! Przemyslalem i odpuscilem bo te ze znaczkiem TT naprawde mi sie podobaja, zreszta ja sline nie mam, powinny trafic sie komus kto ma odp wersje.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •