Witam!

Jestem uzytkownikiem forum od niedawna jak i posiadaczem TT. Kupilem ten samochod zupelnie przypadkiem, szukalem samochodu dla siebie jak i dla mojej kobiety. Musielismy pojsc na kompromis ona chciala male auto a ja chcialem szybkie. No i w ten sposob kupilem wlasnie 225 TT. Powiem tak jest to teraz moje oczko w glowie!









Auto tak jak juz pisalem w dziale "Witamy" ma przejechane 128000mil. Auto mialo poprzednio 6 wlascicieli. Mam cala historie serwisowa od dnia wyjazdu auta z salonu. Dlatego moge przypuszczac ze przebieg jest oryginalny. Ogolny stan auta wedlug mnie oceniam na zadbany. Jest kilka mankamentow ktore trzeba zrobic. Prawdopodobnie TT ktore posiadam to niby s-line chociaz do konca pewnosci nie mam, szukalem troche po stronach aby to zweryfikowac. Kolor, felgi, skora, galka zmiany biegow i nizsze zawieszenie o 20mm niby o tym swiadcza ze jest to s-line. Ale moze ktos bardziej ogarniety sie wypowie i rozwieje moje watpliwosci.

Planow na auto jest duzo, jak narazie chce doprowadzic auto do stanu jak najbardziej idealnego mam tu na mysli stan mechanicznym jak i wizualnym. Apropo mechanicznych rzeczy to jest do zrobienia wyciek oleju prawdopodobnie leje pokrywa zaworow chociaz nie zdziwie sie jak gdzies jeszcze cos sie znajdzie. Haldex po wymianie oleju i filtra dalej potrafi zblokowac kola przy skrecaniu na maksa kolami. Zakupilem juz czujniki drzwi bo fis ich nie widzi jak sa otwarte. Pompka spryskiwaczy reflektorow nie dziala, sprawdzilem czy sa spryski pod zaslepkami. Delikatnie falujace obroty. To chyba bylo by na tyle. Czekaja mnie jeszcze do wymiany opony i hamulce (klocki i tarcze). Jezeli chodzi o rzeczy wizualne to pekniety jest przedni zderzak nad prawa dolna kratka, najchetniej chcialbym aby wpadl zderzak z v6, prawe nadkole przednie ktos gdzies przetarl, musze oddac do lakiernika.

Kilka rzeczy do samochodu juz poprzychodzilo ale nie mialem czasu jeszcze nic przy nim porobic bo w Londynie caly czas pada i ciezko mi sie zebrac. Jak cos wpadnie bede na bierzaco aktualizowal. Na pewno o wielu rzeczach nie napisalem ale jak sobie cos przypone to dodam. Pozdrawiam!