Cytat Zamieszczone przez Marko w-wa Zobacz posta
To czy to jest s-line czy nie nie zmienia faktu że naprawdę fajnie skonfigurowana sztuka ! Na pierwszy rzut oka bardzo ładnie się prezentuje dopiescić środek i będzie bajka.
Co do progów s-line tak po cichu powiem że jakiś czas temu udało mi się wychaczyć takowe na alledrogo (używki za 350 zeta ) , ale w fajnym stanie . Patrząc że to biały kruk nie zastanawiałem się ani chwili, tylko teraz się zastanawiam że jak założę do siebie to chyba zrobię kuku mojej Teci.
Jutro umyje TT i pokaze jak sie prezetuje wypucowana! W srodku skory sa do czyszczenia to na pewno, czekam az bedzie cieplej i je ladnie wypucuje. Poza tym srodek jest w calkiem okej stanie. Jedynie co bede szukal do zmiany w srodku ta sa kapselki drzwi te srebrne bo sa bardzo porysowane, galka zmiany biegow najlepiej na taka sama aby w lepszym stanie. I Raczki od boczkow tak samo, ale to zrobie gdy sciagne boczki. Raczki wtedy potraktuje papierkiem i ladnie przemaluje na czarny mat. Do tego w srodku mam oryginalny cup holder jak i trzymak na telefon ktory sciagnalem bo osobiscie mi sie nie podobal.



A gdybys kiedys chcial sie pozbyc tych progow to pamietaj o mnie!


Sent from my iPhone using Tapatalk