Ciężko przejść obok takiej informacji obojętnie wiec tez wtrącę swoje 3 grosze.

Na forum jestem od 2008 roku, wiele sie widziało i czytało. W konflikty jakie przetaczały sie przez forum starałem sie nie angażować i wydaje mi sie ze udało mi sie zachować autonomię. Fakt jest jeden ze powietrze czasami bywało gęste pomiędzy różnymi użytkownikami - nie tylko mod-admin ale i rownież mod-zwykły użytkownik.

Paweł, jesteś mocnym ogniwem tego forum i ciesze sie ze na nim pozostajesz. Mi i wielu osobom udzieliłeś cennych wskazówek za co Ci naprawdę dziękuję. Twoje projekty zapewne zainspirowały nie jedna osobę, a opisy pozwoliły zaadaptować jakiś pomysł bądź poprostu czegoś nie spieprzyc. Życzyłbym sobie i innym użytkownikom abyś dalej pozostał naszym Pawlem tyle tylko ze bez tytułu moda.

Konflikty mam gdzieś, liczy sie dla mnie tylko pasja do motoryzacji, a mamy ją Wszyscy.

Jedno czego mi szkoda to tylko tego ze kilku mocnych forumowiczów wycofało sie z życia forum przez te wszystkie burze jakie były, było kilku ciekawych "zwykłych użytkowników", szkoda...

Na koniec trochę z jajem - ja sie pytam gdzie jest mod? dlaczego Paweł ma niższa rangę niż ja :P poproszę go podbić do rangi która jest zaraz pod modem z jajem i tak trochę serio, mysle ze tak bybylo ok.

pozdrawiam