Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 90

Wątek: TT w programie Samochód Marzeń Kup i Zrób

  1. #76
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Cytat Zamieszczone przez tomcik80 Zobacz posta
    Bezproblemowa eksploatacja i frajda z jazdy - to jest dla mnie najważniejsze
    I tego się trzymaj. Autko ma dawać frajdę i tyle.

  2. #77
    Awatar tomcik80
    Dołączył
    Sep 2014
    Płeć
    Skąd
    Sochaczew
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    23
    jeszcze tylko Jerry pomoże mi ogarnąć zegary (po wypłacie) i będzie git. Przywrócimy je do oryginalnego wyglądu i akceptowalnego stanu technicznego...

  3. #78
    Awatar TT8N
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    ETM
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    xxx
    Rocznik
    1410
    Kolor
    gunpowder
    Posty
    190
    Ten kolektor to chyba kupili z tego samego źródła co ja jakiś czas temu.
    Sprzedawca wystawił foty, z których jasno wynikało, że jest pod k03/k03s ale w opisie aukcji jak byk wyraźnie napisane, że do k04.
    Dwa razy dowiadywałem się czy ten kolektor jest pod k03 czy k04. Sami do końca nie wiedzieli.
    Wkońcu po informacjach jakie podesłałem i zdjęciach porównawczych miedzy kolektorami k03 a k04 sprzedawca przyznał, że ten kolektor jednak nie jest pod k04 i będzie pasował p&p do k03/k03s.
    Na alledrogo jest kilka aukcji gdzie janusze sami nie wiedzą co sprzedają ale że takie "fachowce" z TVN nie wypatrzyli, że kupują zupełnie inny kolektor niż mają obecnie na stole

  4. #79
    Awatar tomcik80
    Dołączył
    Sep 2014
    Płeć
    Skąd
    Sochaczew
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    23
    To nie była aukcja z allegro tylko sklep zajmujący się sprzedażą akcesoriów do tuningu. Kolektory, turbiny i takie tam cuda. A sprzedawca gwarantował że będzie pasował. Zwrot przyjął, szkoda tyko zmarnowane czasu...

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  5. #80
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Kolektor k04 jest fajnie przemyślany i ma potencjał na 280-300 hp ten tuningowy to marny Chinczyk, skopiowany z Atp który to też rewelacyjny nie był, więc dobrze że nie pasował.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #81
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Programu nie widzialem ale kolega ktory do mnie przychodzi i jeszcze nie ma az tak duzej wiedzy lecz cos liznal tematu smial sie z tego.
    poza tym strasznie drogo i od kiedy pekniecia glowicy wychodza przy zalaniu komur spalania nafta. Jesli bylo by do tego stopnia to ten samochod nie nadawal by sie do ujechania nawet 5km.
    dobry odcinek dla przecietnego kowalskiego ktory nigdy tego nie robil. Moze obejrze to gdzies na yt jak bedzie to wtedy cos wiecej sie bede mogl wypowiedziec

  7. #82
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Programu nie widzialem ale kolega ktory do mnie przychodzi i jeszcze nie ma az tak duzej wiedzy lecz cos liznal tematu smial sie z tego.
    poza tym strasznie drogo i od kiedy pekniecia glowicy wychodza przy zalaniu komur spalania nafta. Jesli bylo by do tego stopnia to ten samochod nie nadawal by sie do ujechania nawet 5km.
    dobry odcinek dla przecietnego kowalskiego ktory nigdy tego nie robil. Moze obejrze to gdzies na yt jak bedzie to wtedy cos wiecej sie bede mogl wypowiedziec
    Tutaj masz na youtubie, jakbyś chciał na to spojrzeć fachowym okiem






  8. #83
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Heh no obejrzalem i co mi sie rzucilo to faktycznie kupili kolektor pod k03 i sie glupio dziwil ze nie pasuje. Byc moze na allegro ktos napisal ze pasuje pod k04 ale taki specu od razu powinien sie domyslec ze to od wersji 180.
    Co do spawania kolektora pod k04 to sie da i w tym miejscu gdzie bylo widac nie jest to problemem. Nie bylo pokazane co jest przy flanszy bo to jest najwazniejsze
    Generalnie bez sensu kupowac drugie turbo z powodu peknietego zeliwa;/
    Kupowanie uszczelki z aso ktora jest taka sama jak elring ktora jest tansza prawie 3x jest bzdura.
    szklanki strasznie drogie i nie trzeba ich za kazdym razem wymieniac.
    Szczerze przyznam sie ze przez tyle lat demontowalem filtr haldexa bez klucza i nigdy nie mialem z tym problemu. Takze sie da ale ostatnio tak aby bylo profi kupilem takie cos i pierwszy raz uzylem wczoraj
    Tak samo jak demontaz i wymiana napinacza z lancuchem nie wymaga demontazu paska i rozrzadu:/
    Przycisk w panelu klimatronika zmienia sie w 10s i nie trzeba podmieniac calosci a tylko sama nakladke.
    Z tym stabilizatorem to nie chce wiedziec co on tam nasmarkal bo jak polowa polkola i bedzie ostre to wyrznie gumki i tyle z nich bedzie. Ostatnio robilem ta operacje u siebie dajac nowy do piaskowania i malowania. Nie da sie tego zrobic dobrze na aucie;/
    Gosciu chcial zrobic tuning. Za takie 10 tys to mozna zrobic remont silnika z pierscieniami , budzetowy wydech, cooler , poprawic tip i jeszcze na koniec soft.
    Osobiscie uwazam to ze za duzo zostalo wydane gotowki na rzeczy ktore mozna bylo zrobic sporo taniej a nie gorzej. Ale to oczywiscie tylko moje skromne zdanie
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 26-04-2017 o 10:36

  9. #84
    Awatar tomcik80
    Dołączył
    Sep 2014
    Płeć
    Skąd
    Sochaczew
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    23
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Heh no obejrzalem i co mi sie rzucilo to faktycznie kupili kolektor pod k03 i sie glupio dziwil ze nie pasuje. Byc moze na allegro ktos napisal ze pasuje pod k04 ale taki specu od razu powinien sie domyslec ze to od wersji 180.
    Co do spawania kolektora pod k04 to sie da i w tym miejscu gdzie bylo widac nie jest to problemem. Nie bylo pokazane co jest przy flanszy bo to jest najwazniejsze
    Generalnie bez sensu kupowac drugie turbo z powodu peknietego zeliwa;/
    Kupowanie uszczelki z aso ktora jest taka sama jak elring ktora jest tansza prawie 3x jest bzdura.
    szklanki strasznie drogie i nie trzeba ich za kazdym razem wymieniac.
    Szczerze przyznam sie ze przez tyle lat demontowalem filtr haldexa bez klucza i nigdy nie mialem z tym problemu. Takze sie da ale ostatnio tak aby bylo profi kupilem takie cos i pierwszy raz uzylem wczoraj
    Tak samo jak demontaz i wymiana napinacza z lancuchem nie wymaga demontazu paska i rozrzadu:/
    Przycisk w panelu klimatronika zmienia sie w 10s i nie trzeba podmieniac calosci a tylko sama nakladke.
    Z tym stabilizatorem to nie chce wiedziec co on tam nasmarkal bo jak polowa polkola i bedzie ostre to wyrznie gumki i tyle z nich bedzie. Ostatnio robilem ta operacje u siebie dajac nowy do piaskowania i malowania. Nie da sie tego zrobic dobrze na aucie;/
    Gosciu chcial zrobic tuning. Za takie 10 tys to mozna zrobic remont silnika z pierscieniami , budzetowy wydech, cooler , poprawic tip i jeszcze na koniec soft.
    Osobiscie uwazam to ze za duzo zostalo wydane gotowki na rzeczy ktore mozna bylo zrobic sporo taniej a nie gorzej. Ale to oczywiscie tylko moje skromne zdanie
    Mnie to kosztowało tyle co zakup turbiny, oleju, filtra, kilku złączy elektrycznych no i podatek... tak więc nie narzekam...

  10. #85
    Awatar tomcik80
    Dołączył
    Sep 2014
    Płeć
    Skąd
    Sochaczew
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    23
    Misie z TVN zażądały usunięcia odcinka z YT tak więc jak ktoś będzie chciał obejrzeć a nie ma gdzie niech da znać to podeślę link

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  11. #86
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    To wklej tutaj linki.

  12. #87
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez tomcik80 Zobacz posta
    Mnie to kosztowało tyle co zakup turbiny, oleju, filtra, kilku złączy elektrycznych no i podatek... tak więc nie narzekam...
    Dobrze ze tak to wyszlo lecz jak ktos nie jest tego swiadom to pomysli ze byle naprawa i koszt prawie zakupu auta. Generalnie z mojej perspektywy jest to tanie auto w utrzymaniu. Czesci sa dostepne i sporo mozna zrobic niewielkim nakladem kasy.
    Np u kogos jest jakis maly problem w subaru i jak sie dowiaduje co i jak sie tam robi zeby cokolwiek naprawic to jest zalamka.

  13. #88
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Heh no obejrzalem i co mi sie rzucilo to faktycznie kupili kolektor pod k03 i sie glupio dziwil ze nie pasuje. Byc moze na allegro ktos napisal ze pasuje pod k04 ale taki specu od razu powinien sie domyslec ze to od wersji 180.
    Co do spawania kolektora pod k04 to sie da i w tym miejscu gdzie bylo widac nie jest to problemem. Nie bylo pokazane co jest przy flanszy bo to jest najwazniejsze
    Generalnie bez sensu kupowac drugie turbo z powodu peknietego zeliwa;/
    Kupowanie uszczelki z aso ktora jest taka sama jak elring ktora jest tansza prawie 3x jest bzdura.
    szklanki strasznie drogie i nie trzeba ich za kazdym razem wymieniac.
    Szczerze przyznam sie ze przez tyle lat demontowalem filtr haldexa bez klucza i nigdy nie mialem z tym problemu. Takze sie da ale ostatnio tak aby bylo profi kupilem takie cos i pierwszy raz uzylem wczoraj
    Tak samo jak demontaz i wymiana napinacza z lancuchem nie wymaga demontazu paska i rozrzadu:/
    Przycisk w panelu klimatronika zmienia sie w 10s i nie trzeba podmieniac calosci a tylko sama nakladke.
    Z tym stabilizatorem to nie chce wiedziec co on tam nasmarkal bo jak polowa polkola i bedzie ostre to wyrznie gumki i tyle z nich bedzie. Ostatnio robilem ta operacje u siebie dajac nowy do piaskowania i malowania. Nie da sie tego zrobic dobrze na aucie;/
    Gosciu chcial zrobic tuning. Za takie 10 tys to mozna zrobic remont silnika z pierscieniami , budzetowy wydech, cooler , poprawic tip i jeszcze na koniec soft.
    Osobiscie uwazam to ze za duzo zostalo wydane gotowki na rzeczy ktore mozna bylo zrobic sporo taniej a nie gorzej. Ale to oczywiscie tylko moje skromne zdanie
    Dokładnie o tym pisałem wcześniej sporo bezsensownej drogiej roboty, można było wydać tę kasę inaczej - lepiej.

    Też mam spawany kolektor i z nim żyję już 3 rok.

  14. #89
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Jeszcze co mi sie rzucilo to najpierw bym porobil logi. Zmierzyl kompresje a potem pojechal na hamownie. Bo ten wykres poszarpany i skoro wyplula 220km( hamownia vtgpokazuje cuda) to tez sie troszke kupy nie trzyma:/ gdyz powodem takiego stanu moglo byc cos zupelnie innego. Nawet nie wiadomo czy po naprawie sie poprawilo;/
    Poza tym naprawy wygladaly na przeprowadzone poprawnie i bez druciarstwa lecz sporym kosztem

    To chyba tyle z mojej strony

  15. #90
    Awatar tomcik80
    Dołączył
    Sep 2014
    Płeć
    Skąd
    Sochaczew
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    23
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    To wklej tutaj linki.
    Jak tylko ponownie się wgra to wkleje

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cześć
    Przesyłam link do programu
    https://youtu.be/N6ICbqsC9Zs

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    https://youtu.be/N6ICbqsC9Zs

Podobne wątki

  1. Mk1 po programie
    Przez markow w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-03-2017, 17:59
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-01-2016, 03:20
  3. TT mk1 225 po programie
    Przez prnit w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 20-12-2014, 11:34
  4. Książka serwisowa zrób to sam.
    Przez Metju w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-05-2012, 14:45
  5. '' ZROB TO SAM " -Przydatne linki ze starego watku
    Przez Ankus w dziale Warsztat - Zrób to sam
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-10-2008, 10:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •