Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
Heh no obejrzalem i co mi sie rzucilo to faktycznie kupili kolektor pod k03 i sie glupio dziwil ze nie pasuje. Byc moze na allegro ktos napisal ze pasuje pod k04 ale taki specu od razu powinien sie domyslec ze to od wersji 180.
Co do spawania kolektora pod k04 to sie da i w tym miejscu gdzie bylo widac nie jest to problemem. Nie bylo pokazane co jest przy flanszy bo to jest najwazniejsze
Generalnie bez sensu kupowac drugie turbo z powodu peknietego zeliwa;/
Kupowanie uszczelki z aso ktora jest taka sama jak elring ktora jest tansza prawie 3x jest bzdura.
szklanki strasznie drogie i nie trzeba ich za kazdym razem wymieniac.
Szczerze przyznam sie ze przez tyle lat demontowalem filtr haldexa bez klucza i nigdy nie mialem z tym problemu. Takze sie da ale ostatnio tak aby bylo profi kupilem takie cos i pierwszy raz uzylem wczoraj
Tak samo jak demontaz i wymiana napinacza z lancuchem nie wymaga demontazu paska i rozrzadu:/
Przycisk w panelu klimatronika zmienia sie w 10s i nie trzeba podmieniac calosci a tylko sama nakladke.
Z tym stabilizatorem to nie chce wiedziec co on tam nasmarkal bo jak polowa polkola i bedzie ostre to wyrznie gumki i tyle z nich bedzie. Ostatnio robilem ta operacje u siebie dajac nowy do piaskowania i malowania. Nie da sie tego zrobic dobrze na aucie;/
Gosciu chcial zrobic tuning. Za takie 10 tys to mozna zrobic remont silnika z pierscieniami , budzetowy wydech, cooler , poprawic tip i jeszcze na koniec soft.
Osobiscie uwazam to ze za duzo zostalo wydane gotowki na rzeczy ktore mozna bylo zrobic sporo taniej a nie gorzej. Ale to oczywiscie tylko moje skromne zdanie
Mnie to kosztowało tyle co zakup turbiny, oleju, filtra, kilku złączy elektrycznych no i podatek... tak więc nie narzekam...