Witam!
Od wczoraj jestem właścicielem tytułowego Audi wyprodukowanego w grudniu 2005 roku, autko ma aktualnie 157 tys nalotu i prezentuje się naprawdę świetnie. Oryginalny srebrny lakier, wnętrze świetnie utrzymane.

Długo szukałem TTej która nie będzie miała zawiłej i pokrętnej przeszłości i naprawdę opłaciło się czekać (prawie rok).
Dzwonię pod numer z ogłoszenia, odbiera dziewczyna i podaje mi numer do swojego taty, który udzieli mi szczegółowych informacji na temat stanu technicznego auta. Wybieram numer i z książki telefonicznej podświetla mi się numer do mechanika u którego się czasem serwisuje. Okazało się, że kilka lat wcześniej ściągnął auto z Francji dla córki. Bez owijania powiedział, że auto miało małą stłuczkę parkingową, został wymieniony reflektor od strony pasażera i zderzak. Jak prawdziwy doktor wziąłem samochodowy "stetoskop" do mierzenia grubości lakieru zbadałem całe aukto i rzeczywiście wszędzie jest około 120/130 mikronów, na słupkach +/-85. Sprawdzenie przeszłości auta w serwisie audi potwierdziło przebieg oraz bezwypadkową historie.

Po jednym dniu użytkowania mogę powiedzieć, że zdziwiły mnie naprawdę krótkie przełożenia skrzyni biegów. Na + jest fakt, że można jechać np. 90km/h na 5 biegu i mimo obrotów 2000/2200 auto błyskawicznie reaguje na naciśnięcie pedału gazu.
Na razie nie mogę się przyzwyczaić do czarnego wnętrza (zwłaszcza podsufitki).
Skórzane fotele są wygodne. Dla mnie trochę mało miejsca pod nogami, ale nie ma tragedii.

Autko kupione dla Żony z okazji 10 rocznicy, choć ja pewno też będę z niego korzystał od czasu do czasu

Wkrótce postaram się dołożyć zdjęcia.