Witam.cena do uzgodnienia.ja wyceniam zabawkę na 21500zł. I wiadomo,jeśli zostanie w klubie to tak jak każdy ze sprzedających pisze cena do negocjacji. Proszę mi wierzyć że stan zadziwi niejednego posiadacza TT. W Bielsku Białej/gdy byłem w ASO/ sprzedawca samochodów używanych wyszedł zobaczyć to auto. I jak sam stwierdził dawno nie widział mk1 w takim stanie i takim kolorze.Mnie się podoba-jest taki inny i wpada w oko a ma już 17lat. Więc coś w tym jest. Są wlepki z serwisu audi ,mają go w bazie aut. Tak jak pisałem w ogłoszeniu nic na siłę-będzie kupiec auto się sprzeda. Jeśli nie, będzie stało i tak obok mk2 i zaczeka mk1 na 18 urodziny mojego syna... Dziękuję za zrozumienie. Faktem jest iż auto jest 'gołe' ale nie przywiązywałem do tego wagi. Podstawy posiada które i tak większość nowych aut nie ma w standardzie. Dla mnie samo posiadanie TT jest i będzie wielkim zaszczytem. I choć większość z Was miało takie auto zawsze jak widać bardzo miło wracacie do tego modelu choćby o nim wspominając tutaj na forum. TT samo w sobie coś ma-tego auta nie da się z innym modelem porównać...i mogę się pod tym podpisać oburącz.Opis zgodny z tym co jest w garażu. Pozdr. wszystkich bardzo serdecznie. Auto nie posiada napędu na tylną oś. Uprzedzam pytania choć jak dla mnie nie są ważne bo były takie telefony. Radio Pioneer z mp3 a w bagażniku skrzynia aktywna Jbl /taka mała dla podbicia basu/