Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

WÄ…tek: Sprzedam AUDI TT

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   NastÄ™pny post NastÄ™pny post
  1. #1
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    SkÄ…d
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Auto wydaje się być bardzo zadbane, z mojej strony mogę powiedzieć tylko że razi i zniechęciło by mnie te zdanie: "Przejazd możliwy po uiszczeniu zapłaty,nie mam czasu na marzycieli i chętnych się tylko powozić. " - ktoś chce kupić auto i musi zapłacić za jazdę próbną?...hmm rozumiem że może chodzić o 18stolatka co odebrał dowód z urzędu i leci TTką się karnąć, ale brzmi słabo.

    Wydaje mi się że wystawiałeś już auto jakiś czas temu z tymi samymi zdjęciami - albo podobnymi - czy te są aktualne?

    pzdr
    hubi

  2. #2
    Awatar elefant28
    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    SkÄ…d
    Jastrzębie Zdrój
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    zielony
    Posty
    21
    Z zawodu jestem egzaminatorem i instr.nauki jazdy oraz doskonalenia techniki jazdy. Jeśli przyjedzie osoba ogarnięta a nie podrajcowany 18 latek to jasne że pojedziemy się przejechać. Może troszkę to wynika z wykonywanej pracy ale...ostrożności nigdy dość. Nie zapomnę słów mojej mamy gdy ja tym autem przewiozłem /ten samochód jest jak Media Markt - nie dla id...... / Zdjęcia są aktualne z przed 2 dni tak jak data na liczniku. W zeszłym roku był tez wystawiony bo...żona marudziła że mały ciasny,że mi się zachciało zabawki po weselu na stare lata. po 3 dniach usunąłem wtedy ogłoszenie i kupiłem żonie Yaris które mamy do teraz. jak widać od zakupu przejechałem około 6tys km.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •