Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Sprzedam AUDI TT

  1. #1
    Awatar elefant28
    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    zielony
    Posty
    21

    Sprzedam AUDI TT

    Witam serdecznie. Sprzedam bardzo zadbane auto którego właścicielem jestem od ponad 2lat. Jest na mnie zarejestrowany.Kupiony z przebiegiem 219780km. W listopadzie zrobiono przegląd i opłacona ubezpieczenie na cały rok. w Pzu. Bardzo długo szukałem takiego modelu w dobrym stanie,dziesiątki setki kilometrów przejechanych , kilkanaście wolnych dni. Proponuję przed przyjazdem pooglądać kilka i dopiero wtedy umówić się ze mną. Opis jest zgodny z tym co zastaniecie w garażu. Po zakupie tradycyjnie zmieniłem olej filtry,odgrzybiona klimatyzacja,nowe klocki przód i tył. Całkowity konieczny pakiet startowy łącznie z akumulatorem itd. Na lato teraz trzeba wymienić olej... Zawieszenie bez stuków luzów piszczeń itd. Dość kosztowną naprawą był licznik,wymieniono silniczki,wyświetlacz i procesor. Jest to standard w tych autach. Kupiłem też plaster miodu-dyfuzor. Od kolegi dostałem/dokładam/ opony zimowe których nigdy nie montowałem. Samochód nie widział śniegu,deszczu. Jedyna woda-to do mycia. Bardzo pedantycznie podchodzę do samochodów. Była to moja zabawka. Dlaczego chce sprzedać? Otóż jak większość chce coś innego czyli tt model wyżej. Nie chce się na nic zamieniać. W grę wchodzi tylko sprzedaż.Nie mam jakiegoś tam parcia na sprzedaż,trafi się kupiec to sprzedam. Mam już prawie 40l. Auto użytkowane z głową. Co do ceny-jest do negocjacji ale uważam że jest warte tych pieniędzy. Jestem członkiem klubu tt,jest tam wiele informacji o tym modelu,jest tam wiele osób które bardzo chętnie doradzą i podpowiedzą i wiedzą wszystko o tym modelu. Z tego miejsca serdecznie ich wszystkich pozdrawiam.Ogarnięte jest naprawdę ''wszystko''. Chciałbym aby trafiło to do osoby która bardzo dobrze się nim zaopiekuje-tak jak ja. Jedno ze zdjęć przedstawia miernik lakieru i jego wskazania. To jedyne miejsce gdzie pokazuje 2 x lak. Od miejsca mierzenia w lewo i prawo około 3 cm. Tylko ten kant nadkola. Dotarłem do właścicielki z Niemiec-była rysa od drzwi garażu,zostało to pomalowane w 2011r w Niemczech w serwisie audi razem z tylnym zderzakiem bo wyrwała go Niemka z zaczepów o owe drzwi . Można przyjechać z fachowcami itd. nie ma problemu. Cała reszta ma 1 lakier,drzwi,maska,błotniki i dach. Więc nie jest to jakiś ulep itp.Na lampach napis Bosch. Nie rezerwuję samochodu,nie chcę tez zaliczek. Przejazd możliwy po uiszczeniu zapłaty,nie mam czasu na marzycieli i chętnych się tylko powozić. Bardzo dużo pracuję więc dużo wcześniej proszę się umawiać. Przed sprzedażą muszę powyciągać swoje rzeczy typu maskotki itd. Zapraszam osoby którym znudziło się już szukanie tego modelu. Ja chciałem mieć coś innego czyli kolor,wnętrze i mam. Auto nietuzinkowe które na pewno doczeka się miana kultowego... Kontakt tylko telefoniczny... 604 365 305
    Cena: 21,500pln https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-20...5-IDjLjTh.html


    476358453_3_1000x700_audi-tt-2000r-18-bez-q-audi.jpg476358453_2_1000x700_audi-tt-2000r-18-bez-q-dodaj-zdjecia.jpg
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 18-01-2017 o 22:43

  2. #2
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Auto wydaje się być bardzo zadbane, z mojej strony mogę powiedzieć tylko że razi i zniechęciło by mnie te zdanie: "Przejazd możliwy po uiszczeniu zapłaty,nie mam czasu na marzycieli i chętnych się tylko powozić. " - ktoś chce kupić auto i musi zapłacić za jazdę próbną?...hmm rozumiem że może chodzić o 18stolatka co odebrał dowód z urzędu i leci TTką się karnąć, ale brzmi słabo.

    Wydaje mi się że wystawiałeś już auto jakiś czas temu z tymi samymi zdjęciami - albo podobnymi - czy te są aktualne?

    pzdr
    hubi

  3. #3
    Awatar elefant28
    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    zielony
    Posty
    21
    Z zawodu jestem egzaminatorem i instr.nauki jazdy oraz doskonalenia techniki jazdy. Jeśli przyjedzie osoba ogarnięta a nie podrajcowany 18 latek to jasne że pojedziemy się przejechać. Może troszkę to wynika z wykonywanej pracy ale...ostrożności nigdy dość. Nie zapomnę słów mojej mamy gdy ja tym autem przewiozłem /ten samochód jest jak Media Markt - nie dla id...... / Zdjęcia są aktualne z przed 2 dni tak jak data na liczniku. W zeszłym roku był tez wystawiony bo...żona marudziła że mały ciasny,że mi się zachciało zabawki po weselu na stare lata. po 3 dniach usunąłem wtedy ogłoszenie i kupiłem żonie Yaris które mamy do teraz. jak widać od zakupu przejechałem około 6tys km.

  4. #4
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    hehe dobre porównanie mama wygłosiła.

    Powodzenia w sprzedaży

  5. #5

    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    czarny
    Posty
    6
    Ośka czy Quattro?

  6. #6
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    W tytule ogłoszenia na olx jak byk "bez Q"

    Uważam, że warto usunąć wzmiankę o wyłożeniu kasy przed jazdą testową. Owszem, może odstraszyć "napaleńców i małolatów", ale także niezdecydowanych potencjalnych kupców.

  7. #7
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    A ja uwazam, ze nie jest to takie do konca zle z ta kasa.. w IE powszechnie spotyka sie w ogloszeniu "no cash no drive", "no time wasters", "no test pilots" etc.. i jakos nigdy mnie to bie razilo, bo 1. Bez kasy nie jade kupowac 2. Mam czyste intencje.

    bez okazania gotowki sie nie przejedziesz. Zwlaszcza przy zakupie motocykla ma to sens.. w razie gleby masz w reku zabezpieczenie. W przypadku auta moze mniej wazne ale zawsze w razie stluczki z winy kierujacego.. no wiem troche ekstremalnie ale strzezonego Pan Bog itd..

    Wydaje mi sie ze taka wzmianka skutecznie odstraszy "marnowaczy" czasu lub poprostu kolesi bez kasy, ktorzy udaja ze chca kupic auto, a tak naprawde wpadaja sprawdzic "jak TO chodzi"..

  8. #8
    Awatar Nicolas905
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    560
    Fajna sztuka powodzenia w sprzedaży

  9. #9

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Jak ktoś chce kupić to takie info "nie masz kasy nie ma jazdy" nie powinno mu przeszkadzać. Z opisu można wyczytać znacznie bardziej przydatne informacje od tej, która zastanowiła część z Was. Nie dawno sam szukałem auta i wiem, że duża część ogłoszeń opatrzona jest różną formą "próśb o szacunek czasu sprzedającego" - dla mnie to zrozumiałe i do zaakceptowania.
    TT choć ciut gołe ma coś w sobie - powodzenia w sprzedaży
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 18-01-2017 o 13:09
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  10. #10
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    W ogłoszeniu brak ceny
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #11
    Awatar elefant28
    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    zielony
    Posty
    21
    Witam.cena do uzgodnienia.ja wyceniam zabawkę na 21500zł. I wiadomo,jeśli zostanie w klubie to tak jak każdy ze sprzedających pisze cena do negocjacji. Proszę mi wierzyć że stan zadziwi niejednego posiadacza TT. W Bielsku Białej/gdy byłem w ASO/ sprzedawca samochodów używanych wyszedł zobaczyć to auto. I jak sam stwierdził dawno nie widział mk1 w takim stanie i takim kolorze.Mnie się podoba-jest taki inny i wpada w oko a ma już 17lat. Więc coś w tym jest. Są wlepki z serwisu audi ,mają go w bazie aut. Tak jak pisałem w ogłoszeniu nic na siłę-będzie kupiec auto się sprzeda. Jeśli nie, będzie stało i tak obok mk2 i zaczeka mk1 na 18 urodziny mojego syna... Dziękuję za zrozumienie. Faktem jest iż auto jest 'gołe' ale nie przywiązywałem do tego wagi. Podstawy posiada które i tak większość nowych aut nie ma w standardzie. Dla mnie samo posiadanie TT jest i będzie wielkim zaszczytem. I choć większość z Was miało takie auto zawsze jak widać bardzo miło wracacie do tego modelu choćby o nim wspominając tutaj na forum. TT samo w sobie coś ma-tego auta nie da się z innym modelem porównać...i mogę się pod tym podpisać oburącz.Opis zgodny z tym co jest w garażu. Pozdr. wszystkich bardzo serdecznie. Auto nie posiada napędu na tylną oś. Uprzedzam pytania choć jak dla mnie nie są ważne bo były takie telefony. Radio Pioneer z mp3 a w bagażniku skrzynia aktywna Jbl /taka mała dla podbicia basu/

  12. #12
    Awatar olamajcia
    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarna
    Posty
    54
    Kupię takie...tylko czarne
    Powodzenia w sprzedaży ...jak fajne to pewnie szybko odjedzie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •