Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
Auto bardzo ładne ze zdjęć. Czepiam się odrobinę bo ogłoszenie zalatuje trochę handlarzem. 100-tka zdjęć pod salonem audi. Tani chwyt sprzedażowy. Jednak gdybym szukał pochyliłbym się nad tym egzemplarzem bo wpadł mi w oko. Bardzo estetyczna sztuka . Co do ceny cabrio i 3.2 jest mało - swoje prawie 11 letnie już 3.2 sprzedałem powyżej budżetu, o którym wspominasz więc cena za ten egzemplarz jest dla mnie akceptowalna, tym bardziej że jest wyjściowa.
No napewno z ceny by zeszły z 2/3 tysiące. Osobiście auta nie oglądałem, gdybym nie kupił w DE to nie wykluczone że pojechałbym obejrzeć.
Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
Kolor świetny, gratuluję wyboru Cabrio da Ci prawdziwą radość, odnośnie przebiegu to nie przejmuj się w Pl większość ma taki tylko nie każdy o tym wie, jak serwisowany zgodnie z normami to jeszcze długo posłuży.
Wiem, wiem. Zeszłego lata pojeździłem sporo cabrio i stwierdziłem że też chce.
Co do przebiegu to mam taką nadzieje że jeszcze sporo posłuży, tymbardziej że napewno będę dbał i jeśli rocznie zrobię 10 tyś. km to będzie max.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Autko w sobotę wysprzątane, wymyte i nałożony wosk SOFT 99 kiwami
Kupiłem też śrdodki meguaiersa do czyszczenia i konserwacji dachu (więc będę się bawił w wolnej chwili).

A teraz pytanie z innej beczki czy zmieszczę rotory z S5 20', 9j et26?