Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Wątek: Audi z 1.8T Zachodniopomorskie-Wielkopolskie-Pomorskie-Lubuskie

  1. #1

    Dołączył
    Jan 2017
    Płeć
    Skąd
    Szczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    11

    Audi z 1.8T Zachodniopomorskie-Wielkopolskie-Pomorskie-Lubuskie

    Szukam Audi z 1.8T najlepiej w Q ale z racji że budżet to 15-18 tyś może być ciężko. Początkowo szukałem A4B5, później A3/S3 i później TT o każde z tych aut jest dosyć ciężko jak już zauważyłem. Nie szukam ideału, tylko czegoś co nie jest zajechane z możliwością jakiś napraw. W dziale TT pytałem o TT a teraz znalazłem 200km od miejsca zamieszkania S3 http://allegro.pl/show_item.php?item=6664329287# Wydaje mi się być ok, dzwoniłem kupiona z DE po kolizji która widać na zdjęciach. Lewy bok przy nadkolu i kawałek progu, co o tym myślicie ? Może znajdzie się ktoś kto ogarnia temat blacharki i będzie wstanie podać jakiś przybliżony koszt takiej naprawy i czy warto w ogóle się czymś takim interesować ?

    Podobno to jedyna jej kolizja, mogę sprawdzić auto miernikiem i podłączyć komputer w celu weryfikacji błędów.

    Pomóżcie

  2. #2
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Auto bardzo ladne. Blacharka to pikus. Niestety skonczy sie klepaniem, szpachlowaniem ale bardzo malo. Nie przejmowalbym sie tym. Zegary maja uwalony fis, ale kolega z forum ogarnie Ci to koncertowo. Jesli faktycznie to.pierwsza naprawa blacharska to super. Sprawdz dokladnie autko miernikiem.

  3. #3

    Dołączył
    Jan 2017
    Płeć
    Skąd
    Szczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    11
    W piątek będę jechał to raczej obejrzeć jeśli nie wypłynie nic lepszego.
    Fisem się nie przejmuję bo jak to właśnie mówiłeś szczegół, więc po za fisem i tym wgnieceniem nic specjalnego tu nie widać więc liczę po cichu że nie pojade na marne.

    1.8T wiadoma sprawa, tematów multum i informacji również. Ale czy jest coś co trzeba obowiązkowo sprawdzić przed zakupem żeby się nie władować w trupa ? Turbo, wycieki, dźwięki różniaste podczas pracy silnika to sprawa oczywista, a coś po za tym ?

  4. #4
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    To co powiedziales plus cala reszta na ktora sie zwraca uwage przy zakupie kazdego innego auta. Nie czujesz sie na 100% pewien, wez kogos z branzy do pomocy. Tak czy inaczej zawsze lepiej jechac we dwoch. Wez tez vag i sprawdz bledy przed i po jezdzie probnej. Jezeli to mozliwe umow sie ze chcesz przyjechac ogladac auto z zimnym silnikiem. Wtedy latwiej uslyszec niepokojace dzwieki itd.

  5. #5
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Wygląda nawet nieźle ,ale uważaj bo Gubin jest jeszcze lepszy od Radomia jeżeli chodzi o picowanie śmietników pod sprzedaż. Poczytaj trochę opinii na temat sprzedającego (nie są zbyt dobre) . Co do zdjęć to lubią je troszkę podkoloryzować także nie ma się co napalać , a i przebiegi potrafią zaniżyć trzykrotnie fotele raczej po 145 tyś tak nie wyglądają . Zanim zrobisz jakiś krok weź ze sobą taka bezstronną osobe aby miał cię kto na miejscu ostudzić z emocji i można jechać oglądać .

  6. #6
    Awatar wolkriss1797
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    119
    Mnie ciekawi jaka to kierownica S3 M-PAKIET?

  7. #7

    Dołączył
    Jan 2017
    Płeć
    Skąd
    Szczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    11
    Przebiegiem się nie sugeruje akurat, no o Gubinie coś tam słyszałem, o Radomiu zresztą też, jak i prawie o co drugiej miejscowości w Polsce niestety.. Zdjęcia moim okiem nie wyglądają na retuszowane, aut tez nie wydaje mi się być picowane.

    Kierownica m pakiet -widocznie jakaś mega specjalna limitowana edycja

    Może ktoś z waszych znajomych ma coś sensownego na sprzedaż ?

  8. #8
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Moim zdaniem zdjęcia jakby lekko podkrecone, auto przygotowane do sesji. Mimo to ładnie wygla i z ciekawości warto pojechać oglądać.
    Trochę fotel kierowcy za bardzo zużyty do tego przebiegu. Brakuje zdjęć pod maską, warto o nie poprosić.
    W przypadku uszkodzenia to pikuś, a właściwie Pan Pikuś
    __________________________
    Pozdrawiam

  9. #9

    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    SZCZECIN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    zielone
    Posty
    24
    Ja wyslalem taka firme www.motoraporter.pl ktora mi przetrzepala fure od a do z. Jestem zadowolony, kupilem i smigam.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  10. #10

    Dołączył
    Jan 2017
    Płeć
    Skąd
    Szczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    11
    Panowie, a co myślicie o tym ? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a...tml#8ca7ff4eb2 jeśli coś sie rzuca w oczy to piszcie bo ciężko mi samemu coś tu wynaleźć
    Jak z modyfikacją tej jednostki ? Bo gdzieś tam słyszałem że już nie tak łatwo bo to na starym ecu itp niby

  11. #11
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Kolego sympatyczny

    spytales o blizniacza konstrukcje czyli A3.. nooo ok.. ludzie sa zyczliwi wiec pomogli.

    No ale a4 w kombi (mimo podobnego silnika) to troche daleko ma do Audi TT, a na takim forum jestes, TT, prawda?? To ze slon ma 4 nogi, szyje i ogon, to nie znaczy ze jest kon.

    Mimo ze temat jest w dziale offtop.. mimo ze naprawde lubie ludziom pomagac, to mysle, ze jednak juz troche przeginasz.. A4 w kombi?? Moze na forum A4 warto sprobowac??
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 10-01-2017 o 01:52

  12. #12

    Dołączył
    Jan 2017
    Płeć
    Skąd
    Szczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    11
    Zrobiłem off top ogólne na temat " AUDI Z 1.8T" więc nie wiedziałem że to problem Audi to audi, z tych lat to bardzo podobne samochody, a niestety w mojej okolicy nic nie trafia się z TT czy a3/s3 a niestety auta potrzebuje właściwie na już dlatego opinie zbieram wszędzie gdzie sie da, ale ok rozumiem.

  13. #13
    Awatar hubi
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Radzymin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    333
    Do upalania to tt lub s3 w quattro
    Jak szukasz 'kanapowozu to a4 jak złapiesz 1.8T Q i jest bajka

  14. #14
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Oj tam czepiacie się. Mój kolega w a4 mial tyle mocy ze pozamiatałby 90 % aut z tego forum. Fakt może nie było to kombi ale stare a4 b5 z przepustnica na linke. Potem poszla konwersja na polift i dobil do 400km.
    ta a4 jest juz poliftem jesli chodzi o motor. Takze unikaj tych starych 1.8t bo ja nie lubie sie tego dotykac gdyż one nawet map sensora nie maja. Ostatnio naprawialem golfa gti to prosta usterka a diagnoza musiala byc bardziej na czuja gdyz vag sie rozkladal . Udalo sie naprawic ale 1.8t z przepustnica na linke bym definitywnie odpuszczal.

    A co do kanapowozu to mozna go tak zrobic ze bedzie oblatywal te super sportowe seryjne tt ktore sa na forum dlatego nie rozumiem tej szydery.
    Może jak kiedys bede stary to sobie kupie taki kanapowoz w q w budzie b6. Zrobie strookera na 2.1 i 500 kunia i bede oblatywał wiekszosc "sportowych" wozow. Na razie moj dupowoz mi daje duzo frajdy ale kiedyś trzeba bedzie kupic nowsze auto i 1.8t sa tylko w a4;(

  15. #15
    Awatar hubi
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Radzymin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    333
    Ja swoją a4 b5 quatrro avant nazywam kanapowozem i to bez szyder
    Bardzo wygodne auto ciężkie 1550kg i pojemne bardzo praktyczne
    Da się go objechać tt 210 km 430 Nm 1.9 tdi ;P
    Inne napędy inne zawieszenie niż w tt- zupełnie inne auto
    Oczywiście poradziłbym szukać wersji poliftowej tak jak reszta ...
    Stan może być różny miej oczy szeroko otwarte. Przebiegi realne to wszystko powyżej 350 000 km i lepiej...
    Modyfikacje na konkretną moc przekroczą koszt zakupu budy z całą pewnością.
    Zazwyczaj tt i s3 to weekendowe auta więc łatwiej coś trafić w dobrym szczęściu ale perełki znajdziesz i na klubach
    ostrożność zalecam
    Ostatnio edytowane przez hubi ; 10-01-2017 o 12:04

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-07-2014, 09:55
  2. zachodnio-pomorskie, jest ktoś?
    Przez asikson w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-10-2013, 11:04
  3. Kujawsko Pomorskie Włocławek.... Toruń...
    Przez Kubao135 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 23-12-2012, 20:43
  4. Kujawsko-pomorskie
    Przez lukasTRN w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-09-2011, 21:42
  5. spot kujawsko-pomorskie
    Przez gibons w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-08-2009, 12:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •