Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
Oj tam czepiacie się. Mój kolega w a4 mial tyle mocy ze pozamiatałby 90 % aut z tego forum. Fakt może nie było to kombi ale stare a4 b5 z przepustnica na linke. Potem poszla konwersja na polift i dobil do 400km.
ta a4 jest juz poliftem jesli chodzi o motor. Takze unikaj tych starych 1.8t bo ja nie lubie sie tego dotykac gdyż one nawet map sensora nie maja. Ostatnio naprawialem golfa gti to prosta usterka a diagnoza musiala byc bardziej na czuja gdyz vag sie rozkladal . Udalo sie naprawic ale 1.8t z przepustnica na linke bym definitywnie odpuszczal.

A co do kanapowozu to mozna go tak zrobic ze bedzie oblatywal te super sportowe seryjne tt ktore sa na forum dlatego nie rozumiem tej szydery.
Może jak kiedys bede stary to sobie kupie taki kanapowoz w q w budzie b6. Zrobie strookera na 2.1 i 500 kunia i bede oblatywał wiekszosc "sportowych" wozow. Na razie moj dupowoz mi daje duzo frajdy ale kiedyś trzeba bedzie kupic nowsze auto i 1.8t sa tylko w a4;(
No wiesz a4 Bola obleci wszystko jak leci pod warunkiem że działa, ale życie nie polega na oblatywaniu wszystkiego wszędzie, wiec kanapowoz dopowoz do szybkiego przemieszczania się jak najbardziej, o ile trafi1 się coś na miarę, a nie zjechane scierwo które dawno powinno stać na zlomie.