Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Problem z lampką i centralnym

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Milicz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    5

    Problem z lampką i centralnym

    Witam, mam taki problem w mojej TT 2001 rok, mianowicie sterownie przyciskiem centralnego zamka, który znajduje się na tunelu działa tylko w tedy gdy są drzwi otwarte, po zamknięciu drzwi nie ma żadnej reakcji, drugi problem to brak zasilania + do lampki oświetlenia wnętrza po zamknięciu drzwi, pow wyjęciu kluczyka lub otwarcia centralnego zamka z pilota lampka zapala się na pewien czas. Może ktoś przerabiał ten problem? Mam jeszcze takie pytanie czy w TT po wyjęciu kluczyka jest możliwość włączenia świateł pozycyjnych przez przełącznik kierunkowskazów? Bo u mnie to nie działa tak jak w innych autach grupy VAG.

  2. #2
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Pozycje dzialaja po przelaczeniu wlacznika kierunkow.

    Co do problemow z elektryka to zacznij od podlaczenia auta pod vag i sprawdzenia bledow.

  3. #3

    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Milicz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    5
    No właśnie pozycyjne nie działają po przełączeniu włącznika kierunkowskazów. Błędów brak. Może ma ktoś schemat elektryczny do TT?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Jeśli chodzi o światła pozycyjne, to przyczyną nie działania z włącznika kierunkowskazów był brak przewodu pomiędzy stykiem P stacyjki a stykiem 4 przełącznika kierunkowskazów. Z centralnym i lampką dalej walka. Może ktoś poratuje schematem modułu komfortu? Podejrzanym jest moduł zamka centralnego, może ma ktoś kodowania do niego?
    Ostatnio edytowane przez tmdm ; 21-12-2016 o 18:46

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    1
    Witam,

    Czy udało się naprawić problem z przyciskiem centralnego zamka, który znajduje się na tunelu ?

    W moim przypadku też przycisk zamka centralnego działa tylko przy OTWARTYCH drzwiach, natomiast po zamknięciu drzwi przycisk na tunelu nie działa i pali się CZERWONA LAMPKA kreska pomiędzy przyciskiem zarygluj i odrygluj.

    Mikrowyłączniki domykania szyb obydwu zamków w drzwiach kierowcy i pasażera działają poprawnie. Szyby się domykają po zamknięciu drzwi.

    Pozostałe 3 mikrowyłączniki wewnątrz mechanizmów zamków drzwi (otwieranie i zamykanie kluczykiem oraz zaryglowanie) są OK.

    Otwarcie drzwi, na wyświetlaczu w liczniku, poprawnie się wyświetla, Lampka oświetlenia wnętrza też działa poprawnie - świeci przy otwartych drzwiach.

    Z jakichś powodów logika przycisku sterowania zamka centralnego na tunelu środkowym jest odwrócona - nie działa przy zamkniętych drzwiach. Jak to przeprogramować?


    Cytat Zamieszczone przez tmdm Zobacz posta
    Witam, mam taki problem w mojej TT 2001 rok, mianowicie sterownie przyciskiem centralnego zamka, który znajduje się na tunelu działa tylko w tedy gdy są drzwi otwarte, po zamknięciu drzwi nie ma żadnej reakcji, drugi problem to brak zasilania + do lampki oświetlenia wnętrza po zamknięciu drzwi, pow wyjęciu kluczyka lub otwarcia centralnego zamka z pilota lampka zapala się na pewien czas. Może ktoś przerabiał ten problem? Mam jeszcze takie pytanie czy w TT po wyjęciu kluczyka jest możliwość włączenia świateł pozycyjnych przez przełącznik kierunkowskazów? Bo u mnie to nie działa tak jak w innych autach grupy VAG.

  5. #5
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Sprawdzałeś błędy vagiem? Może wywali jakiś błąd w zamku centralnym i będzie można zdiagnozować przyczynę. Ewentualnie moduł komfortu wariuje.
    __________________________
    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Składanie lusterek zintegrowane z centralnym zamkiem
    Przez humidorek w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 16-04-2021, 16:43
  2. MK1 [8N] Problem z centralnym zamkiem(?)
    Przez Hoshimi w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-10-2015, 13:46
  3. Problem z centralnym zamkiem.
    Przez ICE w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-11-2014, 09:06
  4. problem z zamkiem centralnym
    Przez Badboyboxing w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-05-2013, 21:29
  5. problem z centralnym zamkiem
    Przez wojtekff w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-07-2010, 17:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •