Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Wątek: Poznajcie moją TT i jej starszą siostrę :)

  1. #1

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No ladnie sie razem prezentuja ..
    S-ka seryjna czy cos poprawione ?


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Nice ^_^, która szybsza? :P

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarna
    Posty
    197
    Pozazdrościć garażu
    Czarne 2000 TTC 180 Quattro + JBL GTO Car Audio

  5. #5

    Dołączył
    May 2008
    Skąd
    Stolica
    Posty
    45
    Cytat Zamieszczone przez Arttur
    No ladnie sie razem prezentuja ..
    S-ka seryjna czy cos poprawione ?


    Pozdrawiam
    S seryjne 340KM/420Nm i "niestety" szybsze od TT :P . Wkrótce zapodam linki do filmów z niuńkami w rolach głównych.

  6. #6
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Czekamy niecierpliwie


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  7. #7

  8. #8
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Jesli mam byc szczery to filmiki troche nie profesjonalne Nie zmienia to jednak faktu ze milo poogladac takie fury w akcji

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  9. #9

    Dołączył
    May 2008
    Skąd
    Stolica
    Posty
    45
    Cytat Zamieszczone przez Arttur
    Jesli mam byc szczery to filmiki troche nie profesjonalne Nie zmienia to jednak faktu ze milo poogladac takie fury w akcji

    Pozdrawiam
    No wiesz większość tego typu filmów na YT to amatorka - czasem jeszcze gorsza. Kręciłem pierwszy raz ( a właściwie nie ja tylko mój brat, bo ja ujeżdżałem autka ) i teraz też widzę pewne błędy. Następnym razem będą lepsze

    Pozdrawiam

  10. #10
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Anom artur ma rację fury niezłe szkoda tylko że kombi , zapewne rodzinnie używane czy do pracy?

    A druga sprawa poproś jakiegoś dobrego znajomego żeby pocisnął z tobą na drag race 1/4 oba autka, i ktoś do kamerowania to mogłoby być fajne

  11. #11

    Dołączył
    May 2008
    Skąd
    Stolica
    Posty
    45
    Jak widać po naklejce "Baby on Board" - rodzinne kombi o drapieżnym charakterze :P

    Na 100% planuję w przyszłości sfilmować oba autka razem w akcji - napewno wrzucę linki do filmów

    Pozdro

  12. #12
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Kurcze no właśnie ja się całe życie nie umiem przekonać do kombi, powiedz mi proszę jak ty się czujesz jako posiadacz kombi. Czy nie wolałbyś tego samego modelu w wersji sedan/limo?
    Czy wg. ciebie nie psuje to wyglądu, czy sedan nie byłby tak samo praktyczny biorąc pod uwagę aktualne wykorzystanie samochodu? (tak tak ja wiem że tam jest więcej miejsca, ale czy faktycznie wykorzystuje się całą powierzchnie?)

    Byłbym wdzięczny za odrobinę podzielenia się doświadczeniem w tej materii i użycie z twojej strony odrobiny entuzjazmu, bo ja jestem z zasady przeciwnikiem "przedłużonych" dupeczek samochodów do tego stopnia że się nabijam na zasadzie że zrobie sobie z TT kombi z przyczepką do rozwożenia kapusty z pola, albo kupie sobie specjalnie Vipera GTS żeby z niego zrobić to samo.

  13. #13

    Dołączył
    May 2008
    Skąd
    Stolica
    Posty
    45
    Miałem kiedyś A6 sedan - byłem bardzo zadowolony i do tej pory bardzo mi się podobają. To poniekąd sytuacja rodzinna "zmusiła" mnie do kupna kombi, ale to nie tak że nie chciałem czy że nie lubię kombi i zrobiłem to na siłę. Nic z tych rzeczy...

    Najbardziej "jara" mnie w tym to że z wyglądu to niepozorne kombi - oczywiście dla kogoś kto nie wie co oznaczają srebrne lusterka, poszerzone nadkola, odpowiedni wzór felg i grilla. A jak ruszam z pod świateł lub wyprzedzam pseudosportowe coupe czy inne tuningowane fury to miny kierowcom rzedną, bo nagle duży, ciężki kombiak zostawia ich w tyle :P

    Kocham Audi za eSki i eReSki, BMW za eMki i Mercedesy za AMG - szczególnie w "rodzinnym" wydaniu za to o czym pisałem powyżej. Bo nie sztuką jest udowodnić innym że ma się szybkie auto jeżdżąc dajmy na to 911 czy Imprezą STI - tu sprawa jest jasna na pierwszy rzut oka. W mocnych kombiakach najfajniejsze jest to że tylko mały emblemat czy jakiś detal nadwozia zdradza co mają pod maską.

    I powiem więcej - w przyszłym roku chcę kupić RS6 - oczywiście też kombi

    Michał a miałeś okazję jeździć jakimś naprawdę mocnym kombi Może byś się przekonał

    P.S. Ostatnio pakując żonę i dziecko na 2 tygodniowy wyjazd ledwo zmieściliśmy się do kufra. Sedan by zdecydowanie "wymiękł" w tej sytuacji. Także oprócz szybko jest jeszcze praktycznie

  14. #14
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Pierw powiem co do całości posta. Cieszę się że mogłeś mi opisać swoje doświadczenia związane z tym typem samochodu. Nie miałem niestety okazji przejechać się kombi z "parą" pod maską, fakt lubie też niepozorność a kombi dobrze się maskuje w tej kwestii i mały znaczek i powiększone nadkola mogą być sygnałem do tego, że warto bliżej się przyjrzeć temu, aczkolwiek duży nacisk zawsze kładłem na estetykę auta a kombi nigdy nie było w moim stylu, bo jakby nie było pod maską sedana masz tyle samo przestrzeni na "pakowanie", fakt kombiacz świetnie się sprowadza jak z rodziną chcesz pojechać na dłuższą podróż zabierając rowery, full ciuchów, grill i inne niezbędniki umilania czasu, ale póki co ja się do tego nie przekonam - na razie w takiej fazie wiekowej chyba jestem, że nie muszę łączyć przestrzenności z mocą bo nie mam pełnej rodziny. Tak czy siak jeszcze raz dzięki, będę miał na względzie twoje zdanie.

    A teraz wracając do pewnej rzeczy.


    Cytat Zamieszczone przez deSigner
    Bo nie sztuką jest udowodnić innym że ma się szybkie auto jeżdżąc dajmy na to 911 czy Imprezą STI - tu sprawa jest jasna na pierwszy rzut oka.

    Aj tam subaru impreza STI ma charakter racing ale brakuje jej elegancji. Fakt niebieska fabryczna kolorystyka ze złotymi ALU to znak markowy japońca, który jest rozpoznawalny na drodze, ale jednak nawet osiągi nie są az tak satysfakcjonujące jak w przypadku jego najgroźniejszego wroga Lancerka . A wersje uturbione mają 240-320 ps w dodatku gablota trochę waży, ja bym nie porównywał/przyrównywał do 911 :P

  15. #15
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Mi osobiscie podoba sie taki kombiak , nie wiem czym to uzasadnic ale na zywo wygladaja one znacznie fajniej niz na fotkach . Tak jak deSigner napisal widok zdziwionych min kierowcow '' sportowych " furaczy musi byc bezcenny ...


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. Moja tt vs jakas cbr 600
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-03-2017, 13:07
  2. Moja TT
    Przez kroolik w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-01-2017, 10:18
  3. Moja TeTka :) Q
    Przez barwa73 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-07-2015, 13:47
  4. QuaTTro 225 jest moja i tylko moja
    Przez jarex w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 11-12-2013, 08:32
  5. Misza__ Moja TT
    Przez misza w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 20-02-2012, 13:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •