Cytat Zamieszczone przez dr_aus Zobacz posta
Hubi, ja w porównaniu z Tobą jestem kulturalny...
Nie mi oceniać swoją osobę, ale chyba ostatnie co tu o mnie usłyszysz to że jestem niekulturalny

Gdybyś chociaż trochę znał zasadę działania for to byś wiedział że moderatorzy mają dostęp do różnych działów...

Powołujesz się na temat Grabarza - to zajrzyj tam ponownie - zobaczysz zdjęcia sprzedawanego przedmiotu oraz info czego nie ma - dokładnie. Ty piszesz że nie ma napędu i przodu...czyli nie ma wału napędowego i zderzaka, czy nie ma skrzyni, silnika, dyfra i przodu - czyli tt kończy się na ścianie grodziowej?

Gdybyś chociaż trochę się postarał dodając ogłoszenie, to nie byłoby problemu.

Odnośnie Twojej wiadomości - sprawdziłem dzisiaj i mam ją w odbiorczej, ale nie wiem dlaczego nie miałem powiadomienia o nowej wiadomości - jest jako stara - jeżeli poczułeś się odrzucony brakiem odpowiedzi to Cię przepraszam.

JEst oczywiste, że nikt nie zrobi listy 400stu częsci jak ma całę auto, dlatego stosowanie literalne regulaminu jest bez sensu.

- tak, masz rację, dlatego nie wymagam żeby osoby sprzedające używane części z całych TT przedstawiały każdą śrubkę, ale zrozum - Ty nie zadałeś sobie nawet trudu, aby dodać zdjęcie, lub jakąkolwiek listę części, pisząc jeszcze ogólnikowo, co już wyżej podsumowałem.

Dodaj porządne ogłoszenie i nie będzie problemu z akceptacją, po to tu jesteśmy, aby sobie pomagać.

Pzdr
Hubi