Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Wątek: dzial "sprzedam" sugestia

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    IE
    Pojemność
    1.8T
    KM
    00
    Rocznik
    03
    Kolor
    brilliant
    Posty
    587

    dzial "sprzedam" sugestia

    obserwujac dzial "sprzedam" zastanawiam sie czy mozna by ustawic brak mozliwosci komentarza w dziale "sprzedam" na poczatek tylko w watkach sprzedam TT , obserwujac co sie czasem tam dzieje mysle ,ze jest to dobre wyjscie z sytuacji zasmiecania ludziom watkow... potencjalny kupujacy moze sie kontaktowac przez pw lub telefonicznie jezeli sprzedajacy zamiesci numer .... taka moja sugestia...
    na wielu forach to dziala pozdro peace!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #2
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez rademenes Zobacz posta
    obserwujac dzial "sprzedam" zastanawiam sie czy mozna by ustawic brak mozliwosci komentarza w dziale "sprzedam" na poczatek tylko w watkach sprzedam TT , obserwujac co sie czasem tam dzieje mysle ,ze jest to dobre wyjscie z sytuacji zasmiecania ludziom watkow... potencjalny kupujacy moze sie kontaktowac przez pw lub telefonicznie jezeli sprzedajacy zamiesci numer .... taka moja sugestia...
    na wielu forach to dziala pozdro peace!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Popieram!
    Ostatnio syf tylko się ciągnie...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #3
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    A co jesli sprzedawany towar, czy to auto, czy to czesc, okaze sie bublem, a sprzedawca nieuczciwy??

    Pokrzywdzony bedzie zakladal watek typu "uwazajcie na pana xyz"??

  4. #4
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    W ogłoszeniach nie ma miejsca na "syf", natomiast czasem komentarz jest pomocny dla innych. Mieliśmy już w tym roku przykłady wystawiania produktów nieoryginalnych, czy też zawyżonych cenowo.

    Jak widzę że coś jest kompletnie nie na temat, to takie posty są kasowane, a jest ich trochę. Nie widać ich bo często udaje mi się je momentalnie skasować.

    Jestem na wielu forach, opcja niemożliwości komentowania absolutnie mi się nie podoba. Swego czasu na golfie były ogłoszenia aut złożonych z kilku i dyskusja odbywała się poza tematem, ale nie każdy czyta wszystko....innym razem dostałem ostrzeżenie na forum Octavii za podpowiedź w temacie kupię pompkę Haldex 2 generacja a gościu miał Octavie 1 więc 1 generację....był wdzięczny bardziej niż moderator/admin.

  5. #5
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Oczywiście jestem tego samego zdania, nad syfem czuwa Moderator i niech tak zostanie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #6

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    IE
    Pojemność
    1.8T
    KM
    00
    Rocznik
    03
    Kolor
    brilliant
    Posty
    587
    panowie przeciez moderator ma prawo edycji wiec moze stac na strazy jezeli chodzi o cos pdejrzanego .... wrzucilem tylko temat do dyskusji referendum nie bedziemy robic ale podyskutowac mozna .... uwazam ze sprzedajacy-kupujacy i tak sie kontaktuja przez pw, a taka opcja weryfikuje czy jestes zainteresowany czy trujesz dupe tylko milionem pytan w danym temacie...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #7
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Nie każdy się na wszystkim zna, czasem forumowicze coś też wyłapują i napiszą.

    Kupujący i sprzedający powinni rozmawiać o sprzedawanym przedmiocie wg mnie w temacie, na PW można finalizować - wpłaty etc. Im więcej zadanych pytań jawnie tym więcej odpowiedzi i informacji, które mogą się przydać tym co się np zastanawiają.

    Jak ktoś truję sprzedającego głupimi pytaniami, to myślę że widać od razu.

  8. #8
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    też jestem za tym aby komentarze były. Wiele tt jest w stanie średnim. Ktoś obejrzy i potem nawet nie ma gdzie się podzielić tym co widział.
    Natomiast jeśli będzie totalny spam to obsługa to uprzątnie i po temacie.
    Na rf też mi sie to nie widzi , że nie można nic napisać.

  9. #9
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez rademenes Zobacz posta
    panowie przeciez moderator ma prawo edycji wiec moze stac na strazy jezeli chodzi o cos pdejrzanego .... wrzucilem tylko temat do dyskusji referendum nie bedziemy robic ale podyskutowac mozna .... uwazam ze sprzedajacy-kupujacy i tak sie kontaktuja przez pw, a taka opcja weryfikuje czy jestes zainteresowany czy trujesz dupe tylko milionem pytan w danym temacie...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    oczywiście ze można id tego właśnie jest forum, i tak samo dotyczy się to działu sprzedaży, myślę też że możliwość wystawienia się na publiczny komentarz powstrzyma co niektórych na wciskanie tu bubli i odwrotnie, zachęci po przez miłe komentarze po zawarciu udanej transakcji, tym różnimy się od Allegro itp.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #10

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    "Ostatnio syf trochę się ciągnie" - jak ciągnie się za syfem to czemu ma się nie ciągnąć jak jest inaczej to temat sam się obroni - można dorzucić zdjęcia odpowiedni komentarz, wyjaśnienia. Na forum kilka osób ma dużą wiedzę i doświadczenie reszta w zależności od stażu i rozgarnięcia też coś tam już wie więc dlaczego pozbawiać się możliwości wzajemnej pomocy przy ocenie wystawianych części, aut ... Zostawiłbym jak jest
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  11. #11
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ja tam żadnego syfu nie widzę, jak zwykle bicie piany i tyle.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #12

    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    410
    Rocznik
    2012
    Kolor
    czarny
    Posty
    15
    moderator tak swietnie czuwa, że usunał mój temat, gdzie miałęm do sprzedania pół TTki...
    Teraz przykładowo ktoś sprzedaje felgi od TTRS za 4200, gdzieja swoje chciałbym wystawić za 2400, ale nie mogę...
    Te komunistyczne metody nie są wcale taki dobre jak wam się wydaje. Zawsze najsłąbszym ogniwem okazuje się człowiek.
    I na dodatek moderator nie odpowiada na PW.

    Posiadam w tej chili dwie TT RS ale jestem tak rozczarowany, że nie spotkamy się na żadnym spocie.
    Nawet chwialić mi sie nie chce...

  13. #13
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Przeczytaj regulamin dodawania ogłoszeń i zastosuj się do niego, to takie proste, niestety nie dla wszystkich, przykro mi że nie potrafisz wykonać tak prostej czynności, zanim ocenisz innych, oceń siebie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #14

    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    410
    Rocznik
    2012
    Kolor
    czarny
    Posty
    15
    zuczek chrzanisz bez pojęcia jak policjant który wystawia mandat.
    Pierwszy lepszy wątek, który znalazłem założony przez Grabarza jest dokładnie tak samo napisany jak mój... i nie spełnia jeszcze bardziej regulaminu a jakoś nikomu to nie przeszkadza.

    a poza tym,skąd wiesz, że nie spełniał regulaminu, skoro Hubi moderuje... bo Ci się wyżalił?

  15. #15
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037

    dzial "sprzedam" sugestia

    Cytat Zamieszczone przez dr_aus Zobacz posta
    moderator tak swietnie czuwa, że usunał mój temat, gdzie miałęm do sprzedania pół TTki...
    Teraz przykładowo ktoś sprzedaje felgi od TTRS za 4200, gdzieja swoje chciałbym wystawić za 2400, ale nie mogę...
    Te komunistyczne metody nie są wcale taki dobre jak wam się wydaje. Zawsze najsłąbszym ogniwem okazuje się człowiek.
    I na dodatek moderator nie odpowiada na PW.

    Posiadam w tej chili dwie TT RS ale jestem tak rozczarowany, że nie spotkamy się na żadnym spocie.
    Nawet chwialić mi sie nie chce...
    To jest Twoj temat, a w zasadzie jego brak. Jestem tak rozczarowany ze nie umiesz czytac regulaminu...





    Cytat Zamieszczone przez dr_aus Zobacz posta
    zuczek chrzanisz bez pojęcia jak policjant który wystawia mandat.
    Pierwszy lepszy wątek, który znalazłem założony przez Grabarza jest dokładnie tak samo napisany jak mój... i nie spełnia jeszcze bardziej regulaminu a jakoś nikomu to nie przeszkadza.

    a poza tym,skąd wiesz, że nie spełniał regulaminu, skoro Hubi moderuje... bo Ci się wyżalił?
    Zachowuj sie...jezeli to forum jest zbyt ambitne (prosty regulamin a jakze ciezki), to przykro nam.

    Pzdr
    Hubi

Podobne wątki

  1. Średnice i jakość silikonów "Fmic" i "Re5pect"
    Przez BigBird.co w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2016, 04:45
  2. "Okazje" i "Cuda" z ogłoszeń z całego świata!
    Przez hubi_pl w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 15-08-2014, 09:57
  3. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 17:45
  4. blenda mk1 "zwykla" srebrna na 2 "rury" ;)
    Przez M and V w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-05-2012, 21:56
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 09:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •