Jako że mój pilot nie wygląda zbyt pięknie, zastanawiałem się nad zakupem nowej obudowy ale natrafiłem też na aukcję:
http://allegro.pl/show_item.php?item...E5YThkODYyYQ==
gdzie można nabyć sam przycisk. Zakupiłem za 4,98 + koszt przesyłki 6,90 = 11,88 zł i() poniżej zdjęcia z operacji przełożenia. Nie jest to skomplikowane, nie trzeba nawet rozpoławiać kluczyka przy łączeniu grota z przyciskami lub rozpoławiać go wzdłuż gdzie są baterie - ale przy okazji dowiedziałem się o baterii - jest dwie o oznaczeniu CR 1620.
Potrzebna będzie ewentualnie jakaś próbówka do ewentualnej wymiany baterii natomiast stare przyciski podważyć lekko po rozpołowieniu kluczyka, od strony łączenia kluczka z drugą połówką. A nowe przyciski wcisnąć wcześniej zerkając na stronę górną-dolną gdzie "krzyżyk" jest ukośnie aby nie pomylić góry z dołem. Nie mam auta przy sobie także nie wiem czy będzie działać ale problemów raczej nie przewiduję. Może w nie długim czasie zdecyduję się przełożyć wkład do nowej obudowy bo cała obudowa nie wygląda już najlepiej. Ale teraz nie będzie problemu z otwieraniem, zamykaniem. Taka mała operacja a mnie cieszy.