Pokaż wyniki od 1 do 15 z 36

Wątek: Moja niebieskie TT 8n 1.8 225km Bose Top Gear

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    schwarz
    Posty
    6
    hubi_pl - zdecydowanie popieram twoje zdanie co do tego że przydałyby się nowe i aktualne zdjęcia, a to dlatego że byłem dzisiaj oglądać ten oto zachwalany przez klubowicza samochód i strasznie się rozczarowałem ponieważ jego stan odbiegał zarówno od tu zawartego opisu jak również telefonicznych zapewnień właściciela... no cóż... złudnie wierzyłem że jak ktoś jest na forum to jest poważnym i rozsądnym człowiekiem... a tym czasem przejechałem ponad 500 km i straciłem sobotę...

    Aby mój stracony czas nie poszedł na darmo postanowiłem pozostawić kilka osobistych spostrzeżeń z krótkich oględzin:

    - Odstające wewnętrzne listwy progowe i odstające osłony słupków B tak że palce wchodzą pomiędzy nie a karoserię...
    - Prawa boczna zaślepka deski rozdzielczej uciapana lakierem w kolorze auta... (hmm czyżby malowanie prawego słupka A lub progu przy zdjętych drzwiach ? Bo niby jak inaczej mogło powstać takie coś...),
    - Niedoczyszczona farba podkładowa na uszczelkach prawych drzwi,
    - Środek brudny i zaniedbany (pomijając fotele które były ok),
    - Podsufitka jak również górne osłony noszą ślady demontażu... połamane zatrzaski... itp.
    - Pod maską są wszystkie fabryczne osłony przez co nie widać za wiele, ale mimo to i tak rzuciła mi się w oczy wewnętrzna krawędź lewego fartucha, która to nosiła ślady naprawy blacharskiej...
    - Na górnej części wspomnianego fartucha naklejona jest tzw. "tabliczka znamionowa", w tym przypadku była ona przyklejona krzywo i była pomarszczona (przypadek czy może potwierdzenie na grubsza ingerencję w nadwozie ?).

    Więcej nie szukałem gdyż to co odkryłem było dla mnie wystarczające aby odejść od zamiaru kupna tego samochodu, a kto wie co tam jeszcze w nim drzemie...
    Na miejscu właściciel od razu dodał że maska z prawej strony była malowana... szkoda że zapomniał tego dodać w trakcie rozmowy telefonicznej... jak również szkoda że nie tylko maska...

    PiotrekHIT - proszę nie bierz tego do siebie, nie wiem jak auto wyglądało za czasu gdy było w twoich rękach... natomiast teraz sprawia wrażenie "ulepa" którego nie chciał bym w swoim garażu za żadne pieniądze... miałem przygotowane 25k i po opisie auta na prawdę tyle byłem skłonny za nie dać... niestety po szybkich oględzinach zewnętrznych stwierdziłem że szkoda mojego czasu i nie ma nawet o czym dalej rozmawiać z aktualnym właścicielem...

    Drodzy forumowicze, szanujmy siebie i swój czas i nie róbmy z mordy d*** bo nie o to w tym chodzi aby wciskać komuś kit przez telefon i liczyć że przyjedzie jakiś napalony frajer który nie zna się na samochodach i łyknie auto dla samego body z R32, TT to kultowe auto a nie wół roboczy pokroju golfa IV więc wypadałoby zadbać o nie trochę bardziej...

    Na koniec chciałbym dodać że jestem człowiekiem który za zadbane TT MK1 w quattro jest skłonny dać i 30K... natomiast tej do zadbanej dużo jeszcze brakuje...

    PS: Trochę żałuje że nie zrobiłem zdjęć dla innych, ale nie chciałem się już bardziej denerwować...
    Ostatnio edytowane przez MASATO ; 26-11-2016 o 17:08

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Sprzedaję moją srebrną Audi TT 225KM
    Przez franek332 w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-10-2017, 17:12
  2. Moja AUDI TT 8N 225KM QUATTRO
    Przez MICRI w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-08-2014, 09:45
  3. Moja tetris 225km quattro nowa miłość !
    Przez szyneczkin w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 13-11-2013, 21:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •