Pokaż wyniki od 1 do 15 z 36

Wątek: Moja niebieskie TT 8n 1.8 225km Bose Top Gear

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    schwarz
    Posty
    6
    Bejrut, nie tłumacz już kolegi.W moich oczach okłamał mnie bezczelnie nie mówiąc wszystkiego przez telefon, mimo iż pytałem i wiedział że będę jechał kawał drogi...

    Po spotkaniu raczej nie sprawiał wrażenia osoby ułomnej umysłowo wiec śmiem twierdzić że był świadom co i jak jest w aucie, ale tego nie powiedział...
    Jego tłumaczenia natomiast odnośnie tego co mi się nie podobało było istnie takie samo jak twoje "czego się kolego spodziewałeś po 15 letnim aucie z 200tyś przebiegu?".

    Nie muszę patrzeć na DE aby wiedzieć jakie są tam ceny tych aut, ale za to tobie przydałaby się wycieczka do DE aby zobaczyć jak wygląda zadbane 15 letnie auto z przebiegiem 200tyś...

    Woli ścisłości z tego co mówił sprzedający nie byłem 1 osobą która oglądała ten samochód, a mimo to dalej jest u niego ? W moim przypadku mimo wytkniętych wad sprzedawca był zdziwiony ze nie chce negocjować ceny... cóż... mamy inne wymagania odnośnie samochodów... oraz inaczej rozumiemy słowo zadbany.

    Niemniej jednak dziękuję za oświecenie że wszystkie 15 letnie TT są w takim stanie i nie ma co oczekiwać więcej... trochę się z tym nie zgadzam ale ok...

    PS: jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda wnętrze 17 letniego auto z trochę większym przebiegiem to możemy się spotkać, bo z tego widzę jesteś też
    z Krakowa... może wtedy zmienisz trochę poglądy w tej kwestii...



    Dodatkowo nie wiem czemu te osobiste wyjazdy i nawiązywanie do polityki ? Nie znasz mnie więc oszczędź sobie...

    Niekorzystny stosunek wartości rynkowej do ceny części to ma A8 D3... wymiana kompletnej pneumatyki to kosz okropny a mimo to przy sprzedaży nikt tego nie dolicza... a wiesz dlaczego ? Oświecę Cię... bo to wymiana eksploatacyjna... coś oczywistego co trzeba było wymienić w przypadku awarii aby auto było dalej zdatne do użytku... ale co ja Ci będę tłumaczył skoro masz o mnie już wyrobione takie a nie inne zdanie...
    Ostatnio edytowane przez MASATO ; 27-11-2016 o 19:17

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Sprzedaję moją srebrną Audi TT 225KM
    Przez franek332 w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-10-2017, 17:12
  2. Moja AUDI TT 8N 225KM QUATTRO
    Przez MICRI w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-08-2014, 09:45
  3. Moja tetris 225km quattro nowa miłość !
    Przez szyneczkin w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 13-11-2013, 21:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •