Drodzy klubowicze

To co ten Pan tutaj ponapisywał, mając również na względzie przebieg dzisiejszego z Nim spotkania o które sam zabiegał w celu zapoznania się z moim samochodem, świadczy o absolutnym dyletanctwie tej osoby. Treść jego wypowiedzi to jedno wielkie kłamstwo i najzwyklejsze draństwo. Nie rozumiem zachowania tego Pana i intencji jakie mu przyświecają pisząc w taki sposób swój komentarz. Obrzydliwe, po prostu ręce opadają. Przestrzegam przed kontaktem z tym Panem .
Jest to atak i podważanie wiarygodności mojej osoby i Piotrka od którego kupiłem auto. Obok różnych i jak dla mnie drobnych i niezrozumiałych zarzutów formułowanych przez tego Pana pod adresem stanu mojego pojazdu głównym dla niego problemem był jak to określił - "zaniedbany środek" . Ostatnie co można powiedzieć o środku to to, że wnętrze mojego pojazdu jest zaniedbane (absurd). W auto zostało włożone dużo pieniędzy i serca. Przytoczę kilka słów które padły z ust tego Pana podczas oględzin m.in:

- zarzut, że było "dużo wymienianych części w silniku". Pan był niezadowolony, że w aucie został wymieniony kompletny rozrząd + sprzęgło przy tak "niskim przebiegu". Dodam, iż zostało to wymienione jeszcze za czasów Piotrka, który wymienił części które były w nim od nowości. Nadmieniam iż przebieg auta to 210 tys. km.
-wszystkie części, które zostały przeze wymienione z powodów eksploatacyjnych Pan skwitował słowami "w starego opla cadeta też się ładuje"

Naprawdę nie ma sensu polemizować. Jestem klubowiczem od kilku lat i z takim niegodziwym zachowaniem jeszcze się nie spotkałem. W celu rozwiania wszelkich wątpliwości jutro dołączę aktualne zdjęcia. Panu, który napisał dzisiejszy komentarz i wykazał swój stopień posiadanych kompetencji podczas dzisiejszego spotkania ze mną i oceny stanu mojego samochodu - nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć powodzenia w dalszych poszukiwaniach.