Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Nieczytelne forum

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2015
    Płeć
    Skąd
    Piła
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Szary
    Posty
    20

    Nieczytelne forum

    Witam. Moja sugestia żeby dołożyć dział "Problemy techniczne" i wstawić taki sam szablon wyszukiwania jak na stronie intercars tz. wybiera się model i dalej wchodzi tylko w interesującą zakładkę silnik, zawieszenie, przeniesienie napedu, elektronika, wnętrze, radio i inne. Ogólny to śmietnik i przeszukiwanie go to marnowanie czasu. Wyszukiwarka jest całkowicie do niczego. Usiąść posegregować i forum było by 10/10 i ludzi dużo więcej bo nie ma się co oszukiwać ludzie pierw wchodzą na fora jak mają z czymś problem.

  2. #2
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Zgadzam się iż nie do końca jest przemyślany np. sposób wysyłania wiadomości prywatnych. Nie bardzo wiem czy pisać nad "Quote....quote" czy pod. Tym bardziej że wysłałem wiadomość do samego siebie zamiast do innego użytkownika i się dziwię czemu nie odpisuję . Opcja z drzewem byłaby całkiem niezła jeżeli jest możliwość, czyli temat o którym rozmawiam...niżej odpowiedź....niżej moja...(może jak na Allegro...w dziale pomocy)itd. lub inny format odpowiedzi. Nie jestem też namiętnym użytkownikiem forów także nie wiem czy tylko ja mam z tym problem czy inni też. Czy też jest to kwestia poznania i przyzwyczajenia.

  3. #3
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Wydaje mi sie, ze jest to kwestia przyzwyczajenia. Nie zauwazylem zadnych problemow od pierwszego dnia uzywania forum. Wydawalo mi sie wrecz intuicyjne.

    Druga sprawa Panowie to sposob szukania informacji. Jak masz problem to nie lecisz na leb na szyje w dzial i szukasz tematu ktory bedzie dokladnie tym czego szukasz. Pierwsze co to korzysta sie z "szukajki" wpisujac kilka wyrazow kluczy, np. ABS blad czujnik, wyskocza wtedy tematy ktore warto przejrzec, zawierajace dane wyrazy itd, a juz w trakcie przegladania nie zastanawiasz sie w jakim dziale jest dany temat bo to jest nie istotne. Dzialy sa istotne gdy chcemy zamiescic temat, ale z tym mysle ze nie ma problemu bo kategorie sa czytelne.

    Jak bysmy zaczeli sie rozdrabniac na elektronike, elektryke srubki i nakretki to wtedy zrobilby sie dopiero balagan, a kategorii byloby ze sto.. i tez byloby zle, bo przeciez mozna prosciej..

    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 05-11-2016 o 13:02

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2015
    Płeć
    Skąd
    Piła
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Szary
    Posty
    20
    Wyszukiwarka haha wpisuje silnik a mi takie pierdoły wyskakują ze się odechciewa te fora to sprzed 15 lat są tz. szablon wyszukiwarka itp.

  5. #5
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Bo szukac to trzeba "umic" bardziej precyzuj, a nie ogolnikami i poradzisz sobie.

    Z drugiej strony nikt Cie nie zmusza do korzystania z tego forum. Setki ludzi korzysta i nikt nie narzeka.

  6. #6
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez Booster Zobacz posta
    Witam. Moja sugestia żeby dołożyć dział "Problemy techniczne" i wstawić taki sam szablon wyszukiwania jak na stronie intercars tz. wybiera się model i dalej wchodzi tylko w interesującą zakładkę silnik, zawieszenie, przeniesienie napedu, elektronika, wnętrze, radio i inne. Ogólny to śmietnik i przeszukiwanie go to marnowanie czasu. Wyszukiwarka jest całkowicie do niczego. Usiąść posegregować i forum było by 10/10 i ludzi dużo więcej bo nie ma się co oszukiwać ludzie pierw wchodzą na fora jak mają z czymś problem.
    Idea jest bardzo fajna, ale to ma sens w sklepie Internetowym, gdzie masz bardzo szablonowe tematy/produkty. Tutaj rozdrobnilibyśmy się tak jak napisano wyżej na śrubki. Wyszukiwarka czasem płata figle, ale spokojnie można znaleźć tematy.

    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    Zgadzam się iż nie do końca jest przemyślany np. sposób wysyłania wiadomości prywatnych. Nie bardzo wiem czy pisać nad "Quote....quote" czy pod. Tym bardziej że wysłałem wiadomość do samego siebie zamiast do innego użytkownika i się dziwię czemu nie odpisuję . Opcja z drzewem byłaby całkiem niezła jeżeli jest możliwość, czyli temat o którym rozmawiam...niżej odpowiedź....niżej moja...(może jak na Allegro...w dziale pomocy)itd. lub inny format odpowiedzi. Nie jestem też namiętnym użytkownikiem forów także nie wiem czy tylko ja mam z tym problem czy inni też. Czy też jest to kwestia poznania i przyzwyczajenia.
    Nie zauważyłem nigdy takiego problemu. To o czym napisałeś to, nie obraź się, moim zdaniem nie umiejętność odpisywania. W emailach jest inaczej niż w wiadomościach na forum. Czasem otrzymuje e-mail z odpowiedzią na mojego, i ktoś ma ustawione z automatu pisanie pod tekstem...ręce mi opadają jak muszę skrolować na sam koniec. Dlatego winno się pisać nad tekstem, ale w wiadomościach na forum, kontynuując szablon tematów, piszemy pod cytowanym tekstem - tak jak w tematach wpisy.

    Przyzwyczaisz się, spokojnie

    ps. daj znać, to popiszemy do Ciebie wiadomości, nie będziesz musiał sam do siebie wysyłać

    Cytat Zamieszczone przez Booster Zobacz posta
    Wyszukiwarka haha wpisuje silnik a mi takie pierdoły wyskakują ze się odechciewa te fora to sprzed 15 lat są tz. szablon wyszukiwarka itp.
    Booster, zaczynasz temat, dyskutujemy, a ty się wyśmiewasz. Jest takie ugrupowanie polityczne, które podejmuje tematy, a później nie chce już miec z nimi nic wspólnego szydząc...

  7. #7

    Dołączył
    Aug 2015
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Kolor
    Brak
    Posty
    116
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Bo szukac to trzeba "umic" bardziej precyzuj, a nie ogolnikami i poradzisz sobie.

    Z drugiej strony nikt Cie nie zmusza do korzystania z tego forum. Setki ludzi korzysta i nikt nie narzeka.
    Ja sobie trochę narzekam pod nosem Wyszukiwarka idealna nie jest ale też chyba nie ma za bardzo co z tym zrobić. Dlatego kiedy czegoś szukam, to używam wyszukiwarki google'a przeszukując tylko po stronie, która mnie interesuje, np.: site:klubtt.pl <szukana fraza>. Dzięki temu wyszukiwanie staje się prostsze

  8. #8
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Można? można.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #9
    Awatar v3r
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    144
    też robię tak jak pisze @Kemil i naprawdę nie jest ciężko znaleźć tego co się szuka Gorzej jest jak się nie wie czego się szuka, ale wtedy można napisać i zawsze ktoś naprowadzi/pomoże

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. O forum
    Przez pabloes w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 11-05-2010, 20:43
  2. PW na forum
    Przez Mari w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-06-2008, 09:21
  3. TOP Forum
    Przez Golas w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 12-01-2007, 04:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •