Cytat Zamieszczone przez Booster Zobacz posta
Witam. Moja sugestia żeby dołożyć dział "Problemy techniczne" i wstawić taki sam szablon wyszukiwania jak na stronie intercars tz. wybiera się model i dalej wchodzi tylko w interesującą zakładkę silnik, zawieszenie, przeniesienie napedu, elektronika, wnętrze, radio i inne. Ogólny to śmietnik i przeszukiwanie go to marnowanie czasu. Wyszukiwarka jest całkowicie do niczego. Usiąść posegregować i forum było by 10/10 i ludzi dużo więcej bo nie ma się co oszukiwać ludzie pierw wchodzą na fora jak mają z czymś problem.
Idea jest bardzo fajna, ale to ma sens w sklepie Internetowym, gdzie masz bardzo szablonowe tematy/produkty. Tutaj rozdrobnilibyśmy się tak jak napisano wyżej na śrubki. Wyszukiwarka czasem płata figle, ale spokojnie można znaleźć tematy.

Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
Zgadzam się iż nie do końca jest przemyślany np. sposób wysyłania wiadomości prywatnych. Nie bardzo wiem czy pisać nad "Quote....quote" czy pod. Tym bardziej że wysłałem wiadomość do samego siebie zamiast do innego użytkownika i się dziwię czemu nie odpisuję . Opcja z drzewem byłaby całkiem niezła jeżeli jest możliwość, czyli temat o którym rozmawiam...niżej odpowiedź....niżej moja...(może jak na Allegro...w dziale pomocy)itd. lub inny format odpowiedzi. Nie jestem też namiętnym użytkownikiem forów także nie wiem czy tylko ja mam z tym problem czy inni też. Czy też jest to kwestia poznania i przyzwyczajenia.
Nie zauważyłem nigdy takiego problemu. To o czym napisałeś to, nie obraź się, moim zdaniem nie umiejętność odpisywania. W emailach jest inaczej niż w wiadomościach na forum. Czasem otrzymuje e-mail z odpowiedzią na mojego, i ktoś ma ustawione z automatu pisanie pod tekstem...ręce mi opadają jak muszę skrolować na sam koniec. Dlatego winno się pisać nad tekstem, ale w wiadomościach na forum, kontynuując szablon tematów, piszemy pod cytowanym tekstem - tak jak w tematach wpisy.

Przyzwyczaisz się, spokojnie

ps. daj znać, to popiszemy do Ciebie wiadomości, nie będziesz musiał sam do siebie wysyłać

Cytat Zamieszczone przez Booster Zobacz posta
Wyszukiwarka haha wpisuje silnik a mi takie pierdoły wyskakują ze się odechciewa te fora to sprzed 15 lat są tz. szablon wyszukiwarka itp.
Booster, zaczynasz temat, dyskutujemy, a ty się wyśmiewasz. Jest takie ugrupowanie polityczne, które podejmuje tematy, a później nie chce już miec z nimi nic wspólnego szydząc...