Cytat Zamieszczone przez tas23 Zobacz posta
Dzięki Lamer, o to mi chodziło

Jasiel wiem, że taka przeróbka będzie niezgodna z prawem, ale w drugim aucie od nowości mam xenony (fabrycznie, auto z USA) i bez poziomowania oraz spryskiwaczy od lat przechodzi przeglądy. Po prostu ustawiam je sobie trochę niżej, żeby nie oślepiać.
Na tę chwilę liczy się dla mnie bezpieczeństwo żony, która przy obecnych światłach nic nie widzi po ciemku.
Chyba źle mnie zrozumiałeś... Chodzi mi o to, że kwestia czy dołożysz fabryczne xenonowe reflektory z fabrycznymi przetwornicami, czy też wstawisz HIDy do lamp halogenowych, w kwestii prawa, niczym się
od siebie nie różnią- obydwie są nielegalne, więc w takim wypadku sugeruję Ci rozwiązanie tańsze, ale w razie potrzeby odwracalne. Kupujesz lampy halogenowe w dobrym stanie, wstawiasz HIDy, regulujesz je
tak żeby nikogo nie oślepiały i tyle. Jak będzie problem na przeglądzie, czy też zatrzyma Cię policja- wsadzenie zwykłych żarówek halogenowych to 5 minut i masz spokój. Jeżeli pójdziesz w xenony- tutaj będzie
trochę więcej zamieszania w razie jak zatrzyma Cię policja czy diagnosta nie podbije Ci badań bo będziesz musiał albo dokładać spryski i samopoziomowanie, albo wymieniać lampy na halogenowe.