Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Męska Rzecz 2016 Katowice-short info

  1. #1
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473

    Męska Rzecz 2016 Katowice-short info

    Impreza fajna, dużo reklam. Planowałem odwiedzić i tym bardziej iż na FB wygrałem/wylosowali mnie itp. darmowe wejściówki na dwa dniPoniżej kila fotek z imprezy. Fotki z telefonu także proszę bez reklamacji, też wszystkiego nie robiłem a była strefa np. OFF ROAD, kilka Jepp-ow, dwie motorówki, strefa gier, Volvo, itp. ale tu nie zamieszczam. Impreza jutro tzn 29.10.2016 też się kręci...ale tylko dzisiaj była Natalia Siwiec no cóż ...wisienka na torcie mam też ładne selfii z Panią Natalia.
    Reszta niżej:
    http://www.galerieallegro.pl/zdjecia...leto/8339601/1
    Myślę że Custom Audi było najwięcej z fabryki BEST-PERFORMANCE, jedno BMW M4 robiło furorę wydechem...moim zdaniem cud! Było wcześniej A6 po przeróbkach Best Performance i też grało bardzo żwawo!! Gdzieś znikło mi nagraniez A6. Cóż piękne fury, kobiety, gadżety.

  2. #2
    Awatar Klusek
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    179
    Audi Wojtsena (szara a4 z carbonowymi poszerzkami) cały czas jest dla mnie "zagadką" niby fajna, niby spójna ale jakos nie do końca mi "robi" jak dla mnie bmw 4 (carbonerre project) bije (biło bo łukasz sprzedał) ją na głowe - chyba przez 3 drzwiową bardziej sportową bude, widze też że spodobał ci się a6 "safety car" Michała...bardzo fajne auto zwłaszcza że on tym autem na air-ride potrafił pojechać na wakacje do albanii !! miał tam pare przygód ale objechało troche żałuję że sie nie wybrałem bo z tego co widziałem po zdjęciach to impreza profi...no i after w sobote był dobry

  3. #3

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Klusek Zobacz posta
    Audi Wojtsena (szara a4 z carbonowymi poszerzkami) cały czas jest dla mnie "zagadką" niby fajna, niby spójna ale jakos nie do końca mi "robi" jak dla mnie bmw 4 (carbonerre project) bije (biło bo łukasz sprzedał) ją na głowe - chyba przez 3 drzwiową bardziej sportową bude, widze też że spodobał ci się a6 "safety car" Michała...bardzo fajne auto zwłaszcza że on tym autem na air-ride potrafił pojechać na wakacje do albanii !! miał tam pare przygód ale objechało troche żałuję że sie nie wybrałem bo z tego co widziałem po zdjęciach to impreza profi...no i after w sobote był dobry
    Dobrze ujęte, niby wszystko ok, bez przepychu gustownie ale te 4 furtki trochę tu nie pasują gdyby to było a5 w 3 - wtedy bardzo ok. Widzę też że moda na poszerzanie auta idzie grubo w rynek ciekawe jak by wyglądało takie szerokie MKII.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  4. #4
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Moja TT-ka kosztuje tyle co tam nie jeden zestaw kół Także liga PRO...Można pooglądać, popodziwiać...Safety Car A6 piękny chociaż - na ulicę nie pasuję - bo to Safety CAR. Była też bardzo ładna na nr chyba ze Słowacji, z AR - taka nienachalna, grafitowa. Biała A5 500+ i ta czarna z wiśniowymi felgami.
    ps. szarak ze mnie ... gdzie mi tam na after

    Jak zrobić takie czarne środki lamp przednich jak w tej poszerzonej i tylne przyciemnić bez obaw że dowód zabiorą?

  5. #5
    Awatar Klusek
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    179
    Z tym że twoja TT kosztuje tyle co zestaw kół przesadzasz...tyle co dwie felgi a tak serio to felgi w okolicy 30-40 tys zł to nie jest nic dziwnego w tym towarzystwie

Podobne wątki

  1. Short shifter
    Przez olo w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 03-10-2016, 23:26
  2. WAŻNE Rozpoczęcie Sezonu 2016 - info praktyczne
    Przez wi_ w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 14-06-2016, 13:00
  3. (S) Męska złota bransoleta VERSACE- 24,88g
    Przez lukaszienko w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-08-2009, 17:05
  4. Bardzo męska marka - AUDI
    Przez Toxias w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-02-2009, 20:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •