Strona 5 z 36 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 526

Wątek: TT miki

  1. #61
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Nie ma problemu! Jak cos pisz.

    Ps. Moim zdaniem kazdy posiadacz TT powinien vaga miec, w razie czego 5min i juz wiesz co tam bangla/nie bangla. Potrzebne jak.. jak plog sniezny gdy zaskoczy zima!

  2. #62
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta

    (...)Potrzebne jak.. jak plog sniezny gdy zaskoczy zima!
    Dobre porównanie


    Pozdrawiam
    Miki


    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Będzie co robić w wielka sobotę





    Pozdrawiam
    Miki

  3. #63
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    No! produkty pierwsza klasa!!

    Rozrob sobie troszke szamponu w atomizer i masz swietny quick detailer do glinki Gliptone to wiadomo

    co do wosku polecam Ci ten oto syntetyczny wosk ULTIMATE, naprawde swietny we wspolpracy i baaaardzo dlugi efekt oraz swietne wlasciwosci hydrofobiczne, robilem go dobre 1.5miesiaca temu, auto myte bylo ze 4 razy, no i Irlandzkie deszcze prawie codziennie, a robie ponad 600km tygodniowo! i wciaz pieknie kropelkuje i ''zdmu****e'' wode z karoserii..

    meguiars_ultimate_paste_wax_review.jpg

  4. #64
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Wybrałem w płynie ponieważ wyczytałem ze jest dla leni - czyli dla mnie szybki efekt kosztem trwałości


    Pozdrawiam
    Miki

  5. #65
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Jak masz problem z polerowaniem wosku z "puchy" to tylko i wylacznie dlatego ze go za duzo kladziesz. Kladzie sie doslownie mgielke i polerowanie zajmuje chwile, a o klasie wosku swiadczy jego trwalosc. Masz bardzo dobre kosmetyki, ale jak zuzyjesz to polecam Ci ten wosk, jest naprawde super pod kazdym wzgledem, a uzyealem juz kilku

  6. #66
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Jak masz problem z polerowaniem wosku z "puchy" to tylko i wylacznie dlatego ze go za duzo kladziesz. Kladzie sie doslownie mgielke i polerowanie zajmuje chwile, a o klasie wosku swiadczy jego trwalosc. Masz bardzo dobre kosmetyki, ale jak zuzyjesz to polecam Ci ten wosk, jest naprawde super pod kazdym wzgledem, a uzyealem juz kilku
    Dzięki, będę miał na uwadze, jak się skończy

    Zrobił się problem przy ruszaniu: ruszając w miarę energicznie słychać stuki (bezwładność auta obroty przydusza do ~1000 wtedy cos zastuka zawibruje i potem przyspiesza normalnie) samo ruszanie poza odgłosem stukania wydaje się odbywać normalnie, na dwójce w okolicach 1000 obrotów nacisnąwszy głębiej gaz tez słychać kilka stuków zanim pojedzie normalnie. Nic przy tym nie szarpie, raczej delikatnie zawibruje.
    Ruszając bardzo delikatnie z mała ilością gazu oraz ruszając juz bardzo zdecydowanie nie ma tego problemu.

    Zauważyłem to bezpośrednio po wgraniu programu w CS. Patryk twierdzi, ze nie modyfikował nic w zakresach poniżej 2tys. obrotów.
    Mechanik przez telefon podejrzewa poduszkę skrzyni biegów. Dodam, ze mocno przyspieszając czasem ściąga w lewo, ale to chyba przez koleiny na ulicy(zaobserwowałem to w konkretnym miejscu)?

    Co o tym myślicie?

    Może przy hamowaniu na hamowni poszła poducha nadgryziona zębem czasu?

    Z mechanikiem jestem umówiony na piątek.

    Poza ori jakiej f-my poduszkę polecacie (psia kość)?

    Poduszka skrzyni zmieniona, ale dalej jak się silnik zdusi, to stuka ... sprzęgło alternatora - taka diagnoza. Mam nadzieje ze to to.


    Pozdrawiam
    Miki
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 03-05-2017 o 23:20

  7. #67
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Fajna ta Twoja mk1. Podoba mi się. Napisy szybko schodzą z opon?

  8. #68
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970

    TT miki

    Dzięki - zwłaszcza miło to usłyszeć(przeczytać) od właściciela tak zacnego egzemplarza
    Co do opon: zależy jaki się pisak użyje, polecam w leclercu kupić na stoisku motoryzacyjnym - pisak do opon (obklejony na niebiesko- wrzucę fotkę jak go będę miał pod ręką), nie kruszy się napisy z czasem tracą kolor wyglądając jakby były fabrycznie.
    Odradzam natomiast Olejowy f-my mitrubishi, kruszy się i łatwo rozpuszcza jak się opony czernidlem potraktuje.


    Pozdrawiam
    Miki
    Ostatnio edytowane przez miki77 ; 22-04-2017 o 23:21

  9. #69
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Dzięki, będę miał to na uwadze, będe przejazdem w Le Clerc to zahaczę i się pobawię ze swoimi już "styranymi" oponami.
    Bo pomysł napisów na oponach chodził mi już długi czas temu, ale brakowało know-how co/jak/gdzie-z-czym-na-czym-po-czym.


    Również pozdrawiam, będę śledzić temat Twojej bułki Szerokości!
    Michał
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 22-04-2017 o 23:24

  10. #70
    Awatar madry
    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    351
    Rocznik
    2009
    Kolor
    quattro
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
    Jak ma nie być odczuwalny jak ma teraz moment prawie taki jak w wersji seryjnej 225KM...

    No i pali wcale nie więcej... dodatkowo wystoili go na benzynę 98.

    Cena półtorej klocka


    Pozdrawiam
    Miki
    Najważniejsze, że jesteś zadowolony, autko na pewno ożyło Napisz jeszcze ile było w serii KM/Nm to wtedy będzie bardziej widać przyrost.

  11. #71
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Cytat Zamieszczone przez madry Zobacz posta
    Najważniejsze, że jesteś zadowolony, autko na pewno ożyło Napisz jeszcze ile było w serii KM/Nm to wtedy będzie bardziej widać przyrost.
    Seria 163ps/231Nm

    Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
    Poduszka skrzyni zmieniona, ale dalej jak się silnik zdusi, to stuka ... sprzęgło alternatora - taka diagnoza. Mam nadzieje ze to to.


    Pozdrawiam
    Miki
    Jednak sprzegielko alternatora, właśnie odebrałem auto. Wszystko jest już cacy

    problem ESP - czasem nie działa (swieci się kontrolka).
    Kod błędu 00810, może ktoś coś poradzić nakierować? Z reguły ludzie zmieniają pompę hamulcowa w której jest czujnik odpowiadający za ten błąd.
    Czy jest jakaś inna mozliwosc przy takim błędzie?
    Czy w mojej pompie ten czujnik jest w środku? Podobno tez czasem jest przy module?

    Na razie się nie swieci, ale miałem 3 razy taka sytuacje na przestrzeni 7miesiecy, wiec raczej temat prędzej czy później wróci jak bumerang

    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    Dzięki, będę miał to na uwadze, będe przejazdem w Le Clerc to zahaczę i się pobawię ze swoimi już "styranymi" oponami.
    Bo pomysł napisów na oponach chodził mi już długi czas temu, ale brakowało know-how co/jak/gdzie-z-czym-na-czym-po-czym.


    Również pozdrawiam, będę śledzić temat Twojej bułki Szerokości!
    Michał
    Obiecane zdjęcie pisaka


    Pozdrawiam
    Miki
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 03-05-2017 o 23:24

  12. #72
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Dojrzałem do decyzji!!!
    Zamierzam poprawić na igle prawa stronę. Szukam, pomóżcie: prawy próg, prawe drzwi. W przypadku drzwi zastanawiam się, czy to konieczne żeby kupować kolejne. Blacharz mówił, żeby kupić nowe -na wieść ze rdzewieją- w sumie nie oglAdal ich dokładnie. Jedyne co w drzwiach rudzialo (w czasie przeszłym bo lakiernik to zabezpieczył), to te miejsce/punkt grubego spawu, co jest pod spodem bliżej tylnej czesci.
    Biorąc pod uwagę rocznik auta (2005) mam wrażenie, ze ciezko bedzie kupić lepsze drzwi. Gdyby były zdrowe mniej więcej z mojego rocznika, to bym się nad kupnem nawet nie zastanawiał (moje są dodatkowo delikatnie przy zawiasie uszkodzone, miały pogięte prowadnice szyby wiec szyba się wolniej zamyka/otwiera).
    Co myślicie w przypadku drzwi?
    Pomóżcie mi proszę znaleźć ten/te element(y). Termin do blacharza to wstępnie sierpień, także wierze, ze do tego czasu skompletuje co trzeba...

    Ciągnąć jeszcze temat : Wiem ze to mało realne, ale jakbym trafił to kupiłbym tez listwę na próg s-line prawą (moja jest troszkę sfatygowana ale w sumie obleci).

    Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
    problem ESP - czasem nie działa (swieci się kontrolka).
    Kod błędu 00810, może ktoś coś poradzić nakierować? Z reguły ludzie zmieniają pompę hamulcowa w której jest czujnik odpowiadający za ten błąd.
    Czy jest jakaś inna mozliwosc przy takim błędzie?
    Czy w mojej pompie ten czujnik jest w środku? Podobno tez czasem jest przy module?

    Na razie się nie swieci, ale miałem 3 razy taka sytuacje na przestrzeni 7miesiecy, wiec raczej temat prędzej czy później wróci jak bumerang


    Pozdrawiam
    Miki
    Może kalibracja ESP pomoże?
    Kto w Krakowie to może zrobić, wyczytałem ze na Opatkowickiej gość od alarmów...


    Pozdrawiam
    Miki
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 03-05-2017 o 23:11

  13. #73
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Jestes pewien, ze auto nie mialo przygody z prawej strony?? powiem Ci tak, ze moje auto mieszka ostatnie 3lata 10km od oceanu, wczesniej duuuzo dalej, Irlandzka pogoda, deszcz i wilgoc, i NIGDZIE na blachach nie ma rdzy. Zawieszeniowe sprawy wiadomo ze nalot jest jak w kazdym, ale nigdzie na gorze. Jak drzwi rdzewieja, listwa progowa sfatygowana, gdzies prowadnica okna, a przy zawiasie to juz wogole.. to na bank cos tam sie dzialo kiedys bo takie sprawy z powietrza sie nie robia. Zmierzam do tego, ze jak kupisz drzwi w ori (czyli nigdy nie naprawiane lakierniczo w zaden sposob) to moga byc i z 2000 roku i rudej na nich nie uswiadczysz.

    Jakbys mial vaga, to moglbys sprobowac zrobic diagnostyke i adaptacje pompy ABS.. jest nawet na forum info.


    ps. co do progu, to nie taki kolor masz??

    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-8n...tml#ad70a03ef2

    napisane srebrny ale srebrny to pojecie wzgledne. Ma tez lusterka i na nich ten kolor bardziej przypomina mi Twoj, ale w robocie mam lapka z dosc podla matryca wiec nie jestem pewien.. najlepiej zadzwon i spytaj o kod lakieru.. co ori to ori.

    nakladki na progi sline, tez sa, nowki sztuki nie smigane ale 970zl za komplet:

    https://www.olx.pl/oferta/nowe-listw...tml#e3f25f4442
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 04-05-2017 o 01:19

  14. #74
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Acid opisując auto pisałem ze było strzelone i zrobione przez poprzednika - handlarza tak sobie po najmniejszej lini oporu.
    Jakby nic nie mówić to z 10ciu osób 2 by coś zauważyły. Jako właściciel mnie to wkurza stad decyzja żeby zrobić ta stronę na igle. - dzięki za linki zobaczę potem, odpisuje na szybko bo jadę autobusem

    Listwy widziałem, tanie nie są..

    Progi wyglądają na moje


    Pozdrawiam
    Miki
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 06-05-2017 o 20:10

  15. #75
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
    Progi wyglądają na moje


    Pozdrawiam
    Miki
    No wlasnie tak mi sie wydawalo, ze kolor jest ''Twoj''.. warto dryndnac do goscia i dopytac. Uwazam ze ori prog bedzie 100% lepszy i tanszy niz kupno/naprawa progu i lakierowanie go od nowa. Przynajmniej masz pewnosc ze lakier ladnie siadzie z reszta auta.

    Ps. piszac o ewentualnej przygodzie nie mialem zamiaru bron Boze niczego wytykac, raczej chcialem zwrocic Twoja uwage, ze graty w ori powinny byc bez korozji i zebys nie bal sie ich brac jak cos.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •