Pokaż wyniki od 1 do 15 z 526

Wątek: TT miki

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970

    TT miki

    Cytat Zamieszczone przez nox2k7 Zobacz posta
    Wydaje sie coś drogo płacileś. Sam od nich zamawiałem ze strony i wydaje mi się ze mniej jak 200 płaciłem z przesyłką
    inflacja
    Zrzut ekranu 2018-11-25 o 20.09.05.png

    Cytat Zamieszczone przez nox2k7 Zobacz posta
    U mnie właśnie śrubami się dociąga koło, dlatego warto dobrze wyczyścić piastę z wszelkiego brudu i osadu, bo jak pół roku nie będą sciągane to pozniej jest troche szarpania
    ale to tak raczej nie powinno być. to jest niedokladność wykonania myśle.
    np jest filmik na stronie eibach apropos montazu i wyraźnie jest tam powiedziane i pokazane jak to powinno siedzieć...
    no ale za ten sam zestaw trzeba beknąć prawie 900zł...

    Co do czyszczenia, zrobiłem wg tego co Kris mi doradził żeby poczyścić i smar miedziowy zaaplikować (dzięki Kris ).
    No tu się przyznaję ze moglem sie bardziej przyłożyć do czyszczenia, szkoda ze zdałem sobie z tego sprawę jak juz wszystko było zmontowane.
    Ale żeby nie było... chwile drucianką heblowałem
    Oczywiście Elmacho ma rację, ze lepiej jak tak siedzi niż jak miałby być luz i pewnie w ta stronę dystom kombinuje zarządzając błędem.

    A teraz pytanie debilne: przejmować się, jak pokiereszuje te dystanse przy demontażu przecinakiem? Nic innego do głowy mi nie przychodzi poza wbijaniem go miedzy tarcze a dystans.
    ewentualnie sa sciagacze do łożysk, wtedy trzebaby dekielek w piascie zmieniac.. no chyba ze jakiś taki co by go o wkręcone śruby można zaprzeć jak np ten poniżej:



    pozdr
    miki
    Ostatnio edytowane przez miki77 ; 26-11-2018 o 00:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •