Pokaż wyniki od 1 do 15 z 526

Wątek: TT miki

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Jak masz problem z polerowaniem wosku z "puchy" to tylko i wylacznie dlatego ze go za duzo kladziesz. Kladzie sie doslownie mgielke i polerowanie zajmuje chwile, a o klasie wosku swiadczy jego trwalosc. Masz bardzo dobre kosmetyki, ale jak zuzyjesz to polecam Ci ten wosk, jest naprawde super pod kazdym wzgledem, a uzyealem juz kilku
    Dzięki, będę miał na uwadze, jak się skończy

    Zrobił się problem przy ruszaniu: ruszając w miarę energicznie słychać stuki (bezwładność auta obroty przydusza do ~1000 wtedy cos zastuka zawibruje i potem przyspiesza normalnie) samo ruszanie poza odgłosem stukania wydaje się odbywać normalnie, na dwójce w okolicach 1000 obrotów nacisnąwszy głębiej gaz tez słychać kilka stuków zanim pojedzie normalnie. Nic przy tym nie szarpie, raczej delikatnie zawibruje.
    Ruszając bardzo delikatnie z mała ilością gazu oraz ruszając juz bardzo zdecydowanie nie ma tego problemu.

    Zauważyłem to bezpośrednio po wgraniu programu w CS. Patryk twierdzi, ze nie modyfikował nic w zakresach poniżej 2tys. obrotów.
    Mechanik przez telefon podejrzewa poduszkę skrzyni biegów. Dodam, ze mocno przyspieszając czasem ściąga w lewo, ale to chyba przez koleiny na ulicy(zaobserwowałem to w konkretnym miejscu)?

    Co o tym myślicie?

    Może przy hamowaniu na hamowni poszła poducha nadgryziona zębem czasu?

    Z mechanikiem jestem umówiony na piątek.

    Poza ori jakiej f-my poduszkę polecacie (psia kość)?

    Poduszka skrzyni zmieniona, ale dalej jak się silnik zdusi, to stuka ... sprzęgło alternatora - taka diagnoza. Mam nadzieje ze to to.


    Pozdrawiam
    Miki
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 03-05-2017 o 23:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •