Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 109

Wątek: delleto - DeJa Vu 180KM Q

  1. #76
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Dziękuje za mile spędzoną niedziele miło i przyjemnie, tak więc za jakiś czas dokończymy całe fotele i będzie cacy ... tutaj takie gadu-gadu a teraz mogę tylko potwierdzić jedną rzecz ... na żywo to co zastałem pod maską powaliło mnie praktycznie, jest meeeega ładnie w tym graficie brawo Ty !!

  2. #77
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    Kurcze... Świetna robota panowie aż mnie zatkało jak zobaczyłem efekt - szczególnie na fotelach

  3. #78
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    To ja się pochwale swoimi "modami". Z tyłu klocki z jednej strony już były wyzerowane i w końcu się musiałem za to zabrać. A że przy okazji trzeba było wrzucić białe kółka z zimówkami to chciałem to zrobić za jednym razem. Operacja prosta ;P ale trzeba było w cylinderku wymienić uszczelnienie oraz tą gumową osłonę - i tak w we wszystkich trzech zaciskach bo jeden z przodu był w najlepszym stanie. Tak od razu jak przeszedłem na przód to w końcu się zabrałem też za wymianę osłony przegubu wewnętrznego. I wszystko szło jak po maśle póki nie zacząłem składać kulek do przegubu i koronki. Złożyłem, smaru nawaliłem osłony pozakładałem, pięknie szło - do momentu przykręcania przegubu do przekładni :P Frez wyżej od piasty o jakieś 10 cm - myślę co mam podnosić teraz - ale waham przegubem a on 2 cm na dół i dwa do góry. Cosik nie tak. Przypomniałem sobie że kiedyś oglądałem film jak gość pokazuję jak złożyć taki przegub - oczywiście przed montażem go nie oglądnąłem - WIEM WSZYSTKO! Jeszcze raz rozłożyłem, kulki wypadły i w tym smarze - taka zabawa - i na klęczkach po 30 minutach kombinacji - wąski-krótki - już chciałem tym pierd---nąć - aż nagle pyk wskoczyła koronka w swoje miejsce. Także uradowany tym faktem lecimy dalej. Świeży płyn - przynajmniej też wymieniłem płyn, odpowietrzanie i teraz mam już ręczny taki że fajnie się cofa, odbija i co najważniejsze wszystkie koła hamują tak samo Kilka fotek z prac! Szkoda że tak zimno w moim garag - u ale teraz jest zimniej.
    FILMIK (może komuś się przyda): https://www.youtube.com/watch?v=Zwx-X2vc_Lw


    Galerie allegro za darmo
    Ostatnio edytowane przez delleto ; 28-11-2017 o 10:41

  4. #79
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    ooo bardzo przyda mi się taki filmik no i juz wiem do kogo się zgłaszać po porady jak będzie ten moment że będę wyciągać całe zawieszenie tył Brawo Ty ... z hamulcami to pewnie też powinienem Cie podpytać i po prosić o pomoc niby nie jeden z was powie że prosta robota ale dla mnie jako kompletnego laika z obawami że coś popsuje to jednak bardzo istotne Jeszcze raz gratuluje wiedzy i samodzielnych napraw/wymian przy autku

  5. #80
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    ooo bardzo przyda mi się taki filmik no i juz wiem do kogo się zgłaszać po porady jak będzie ten moment że będę wyciągać całe zawieszenie tył Brawo Ty ... z hamulcami to pewnie też powinienem Cie podpytać i po prosić o pomoc niby nie jeden z was powie że prosta robota ale dla mnie jako kompletnego laika z obawami że coś popsuje to jednak bardzo istotne Jeszcze raz gratuluje wiedzy i samodzielnych napraw/wymian przy autku
    Mariusz jak tylko będę mógł pomóc to zapraszam/pytaj. Jak będzie cieplej to teraz Ty wpadniesz do mnie do garag-u i porobimy co tam będziesz potrzebował Hehee może nawet trzeba będzie zadzwonić po Sylwię żeby przyjechała po Ciebie bo --- wiesz jak jest ciężko płyn hamulcowy wlać do TT-ki. To trzeba rozrysować na tablicy, dać informatykom do obliczeń itp... a my w tym czasie będziemy smakować co nieco .. znaczy pracować ciężko

  6. #81

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    daletto Już Ci gadałem że furkę masz piękną !

    Widziałem macałem osobiście !

  7. #82
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Paszczak Zobacz posta
    daletto Już Ci gadałem że furkę masz piękną !

    Widziałem macałem osobiście !
    On to wie że ma piękne autko ... ja je zmacałem bardziej hehe
    Dziękuje za chęć pomocy, na pewno niecnie ją wykorzystam, przy okazji pamiętaj żeby autko za jakiś czas umyć szamponem z neutralnym PH jak bedziesz chciał to daj znaka to się ogarnie, spytaj Eslawa co się stało jak ostatnio umyliśmy mu autko szamponem odpowiednim

    No i tak, jak najbardziej pewnie Sylwia będzie musiała mnie odebrać plus widlakiem załadować do Kijanki

    PS. ohh to właśnie mój 4setny post, święto będzie !

  8. #83
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    99 kmh/50 kmh / 8pkt / 400 zł noż ku....!@#$% .... !@#$%^&* ...

  9. #84
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    99 kmh/50 kmh / 8pkt / 400 zł noż ku....!@#$% .... !@#$%^&* ...
    Nie rozumiem zdenerwowania? Ja bym się cieszył że to 99, a nie 101

  10. #85
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    99 kmh/50 kmh / 8pkt / 400 zł noż ku....!@#$% .... !@#$%^&* ...
    No to potwierdzenie że przeguby właściwie przenoszą moc

  11. #86
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Cytat Zamieszczone przez Marko w-wa Zobacz posta
    Nie rozumiem zdenerwowania? Ja bym się cieszył że to 99, a nie 101
    No to prawda cieszę się...ale rok mnie nikt nie złapał bo się pilnowałem a stwierdziłem że pojadę jakąś pierdołę załatwić, którą można było olać w sumie. I masz Ci ... A to zdenerwowanie to najbardziej na siebie.

    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    No to potwierdzenie że przeguby właściwie przenoszą moc
    Tak .. co do napędu nie mam się do czego doczepić.

  12. #87
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Jakby czlowiek wiedzial, ze sie przewroci to by sie polozyl kasy szkoda ale jakby Ci lejce wzieli do prania na 3m-ce to dopiero byla by lipa..

  13. #88
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Ok coś nabazgram żeby nie było że auto umarło, właściciel ma je w tylnej części itd. W ogóle to najlepszego w tym nowym roku 2018r. Do rzeczy... Jakieś plany są ale to z czasem gdy będzie więcej czasu - jak na razie musi śmigać bo nie ma wyboru. Mała akcja serwisowa zawieszenia z przodku. Generalnie powiem Wam że zaskoczony jestem bo wszystko od nowości było firmy BOGE ze znaczkami VW/AUDI - jedynie co dostało tak naprawdę po dupie to tuleje pionowe te z tyłu wahacza, które jak widać na fotkach już skończyły żywot. Tuleje wzdłużne i sworzeń wymieniłem żeby już tam nie sięgać. Piknie odmalowałem podkładem w spray-u jakimś co był pod ręką i po chwili - 5 dni - założone w aucie. Zdjąłem IC aby zerknąć co go boli, przepłukać, oczyścić a w przyszłym tygodniu i tak go muszę dać do roboty. Chciałem podmienić od 225 ale ja mam wkręcany chyba MAP Sensor czy jakiś czujnik powietrza a w 225 tego ni ma. Na przyszłość będziemy wiedzieli. W niedalekiej przyszłości czeka mnie rozbiórka tyłu i też będą nowe tulejki jakieś malowanko i serwis HALDEX-a. Sezon zlotów/spotów się zbliża a ja rozkręcam auto - fajnie - chyba że będę zawsze miał kierowce :P i można % na spocie jako jedyny konsumować. Reszta operacji jak czas pozwoli będę wrzucał.
    Wszystko mnie wyszło ok. 260 zł czyli 130 zł na stronę i tak:
    tuleja wzdłużna i pionowa - MEYLE
    sworzeń wahacza - DELPHI
    Kupione w IC.


    galerie allegro

  14. #89
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    NAJS! taka świeżyzna <3

  15. #90
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Piękna robota mnie też to czeka jeśli chodzi o ic to tak w 224 jest on montowany pod aku w flanszy która siedzie w rurze. Na dodatek ten z 224 map jest mniejszy, średnica samego czujnika reszta jest idento.

Podobne wątki

  1. Audi TT 180KM vs Mercedes W211 E270 180KM
    Przez Chmoora w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2009, 21:38
  2. 1.8 180KM vs C6 3.0 Tdi
    Przez sekretarz w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-10-2008, 22:51
  3. Różnice pomiędzy TT 1.8 180KM i QUATTRO 180KM
    Przez allkado w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 16-09-2008, 16:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •