Dzięki miki77 - tego filmu z matizem nie widziałem - ale powiem szczerze że nawet bym się zdecydował na ten sposób.
Marko w-wa - widziałem właśnie w Twoim wątku jak to zrobiłeś - i powiem Ci że moje tak nie wyglądają. Plus za rozklejenie lamp - też mnie to czeka. Mi się po prostu nie chciało, nie miałem gdzie w tą sobotę tego zrobić a druga sprawa to że cały czas nią jeżdżę i jest potrzebna ale jak będzie dłużej stała to wtedy może się SAMO zrobi
W poniedziałek wyświetlił się komunikat o przepaleniu żarówki - i faktycznie prawy tył nie działały pozycje - ale stop już był - żarówki są tam dwu-włóknowe P21/5W. Miałem Norauto pod ręką więc podjadę, wymienię i po kłopocie. A tu zonk - żarówki kupiłem, wymieniłem, bezpieczniki sprawdziłem - 40 minut na parkingu i **** - nie świeci. Nie świeci prawa strona z tyłu i tylko pozycji nie ma. Reszta jest. Może jakiś krzaczek na kompie. Dziwna sprawa, podepnę vag-a i spr. błędy.
Druga sprawa jak czytam problemy z HALDEX-em to chyba też to mam z insertem lub/i sterownikiem. Jak by na "tarkę" auto wjechało, przy skręcie kół, przy prędkości "toczenia się" dosłownie. Tył wydaje właśnie jakieś dziwne dźwięki - może vag coś pokaże z tym napędem to opiszę. Tymczasem pozdrawiam