Ponad 2 miesiące temu stałem się nowym właścicielem TTki klubowicza elmacho Pewnie auto dla większości znane. Do wcześniejszej historii odsyłam do tego wątku.

Cytując poprzedni wątek:
Model 8J
Silnik 3.2 BUB
Skrzynia s-tronic
Magnetic Ride
Kolor... Sam nie wiem, jak się nazywa.
Pełna skóra, wraz z podłokietnikiem, tunelem środkowym, daszkiem nad licznikiem.
AUDI Navigation
BOSE wraz ze zmieniarką
Bi-Xenon z DRL
Klimatronik
Podgrzewane fotele
Bluetooth
Tempomat
RNS-E
Jeśli chodzi o plany to fajerwerków nie będzie. Na wiosnę planuje założyć większe koła tj. 19". Aktualnie jeżdżę na 17". Nie wygląda imponująco ale zostawię je na zimę, poźniej dam wypiaskować i pomalować. Chciałem we wrześniu zrobić korektę lakieru wraz z zabezpieczeniem powłoką kwarcową - tylko budżet mi się trochę rozjechał dlatego przekładam na wiosnę Zastanawiałem się też nad wydechem 2x2 z TTSa ale ostatecznie chyba bardziej podoba mi się seria Z rzeczy do zrobienia na teraz to obszycie kierownicy ala s-line i to nieszczęsne strumieniowanie muzyki po BT. Trochę czytałem i wygląda na to, że jedyna opcja, to podłączyć transmiter BT do wejścia AUX. Minus taki, że tracę możliwość sterowania z poziomu kierownicy. W międzyczasie wymieniłem olej silnikowy, zregenerowałem hamulce, zainwestowałem w lewarek, uszczelniacz oraz kompresor. Przydałyby się jeszcze inne klocki, bo te co mam strasznie pylą.