Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Wątek: miga samochodzik z kluczykiem...

  1. #16
    Awatar Kemese
    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    WARSZAWA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    90
    Licznik normalny w km na prawym lusterku ostrzezenie jak to w stanach chyba ze tt maja takie napisy na lusterkach.po za tym nic nie wskazywało ze jest ze stanów.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

  2. #17
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Kemese Zobacz posta
    Licznik normalny w km na prawym lusterku ostrzezenie jak to w stanach chyba ze tt maja takie napisy na lusterkach.po za tym nic nie wskazywało ze jest ze stanów.
    Myślę że było tak: ktoś wymienił licznik na EU i zakleił kontrolkę immo na zegarach bo domagały się sygnału od immo.

    Teraz jedyne co można zrobić to albo wrócić do zegarów US, lub zamontować licznik z Kanady bo też TTki stamtąd nie mają immo.

    Bardziej brutalna, choć niegłupia opcja, to skuteczniej zakleić diodę po immo lub ją zdjąć fizycznie z płyty głównej licznika. Tyle że błędy na liczniku w VAGu pozostaną.
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #18
    Awatar Kemese
    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    WARSZAWA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    90
    oddam do warszatatu niech cos wykobinuja..
    Ostatnio edytowane przez Kemese ; 17-10-2016 o 19:36

  4. #19

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    80
    Panowie, to ja mam trochę inny problem.
    W żonki TT miga ta kontrolka w regularnych odstępach czasu, ale samochód zapala. Kluczyki mam względnie nowe (zgubiła stary ze 3 miesiące temu i musiałem dorobić) i auto odpala.
    Jeszcze zamienię kluczyki, bo może to wina tego, którego teraz używa i dam Wam znać.

  5. #20
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Podlaczyc trzeba vaga i sprawdzic bledy. Powodem odpalania auta z migajaca kontrolka moze byc zle zachowana procedura dodawania kluczykow (napisales ze musiales doroboc kluczyk, a wiec i dodac go do immo) Prawdopodobnie trzeba bedzie wykasowac klucze i dodac je ponownie. Sprawdz bledy i daj znac.

    Ps. Niedawno dodawalem kluczyki u siebie i cos zrobilem zle w procedurze. Auto odpalalo na wszystkich kluczykach ale migala kontrolka. Wykasowalem klucze, dodalem ponownie "na spokojnie" i jest git.
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 08-12-2016 o 00:49

  6. #21
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Tak potwierdzam, to co napisał AcidTT o procedurze dodawania kluczyków. Dorabiałem kluczyk i gość, który się tym zajmuje, przed dodaniem nowego kluczyka do systemu usunął stary (zgubiony), co jest zrozumiałe ze względów bezpieczeństwa (otwieranie z kluczyka). Wspominał także o tym, iż tych kluczyków nie może być za dużo zaadaptowanych w systemie, tzn. tak jak, ja go zrozumiałem - trzeba zrobić miejsce na nowy klucz.

  7. #22
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Nie do konca Fazer. Mozliwosc otwierania jest w pilocie, a odpalania w immo. Zakodowanie pilota i immo to dwie rozne sprawy. Gdy chcesz zakodowac piloty wpisujesz ilosc pilotow do sprawdzenia i zapisania. Czasem gdy to nie dziala w kanale 01 mozesz najpierw zresetowac sterownik centralnego i ponownie w 21 dodawac i testowac.

    W immo wpisujesz ilosc kodowanych kluczy i wkladasz te ktore chcesz dodac w momencie kodowania immo.

    Mozna w sumie dodac chyba do 8 kluczy w immo.. nie jestem pewien.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dodawanie kluczy w immo:

    Instrument cluster -> login-> wpisujemy pin-> do it!-> adaptation-> kanal 21-> read-> new value (wpisujemy ilosc kluczy ktore chcemy dodac np 3-> save-> yes-> (automatycznie zakoduje sie teraz klucz ktory jest w stacyjce) kontrolka immo gasnie-> wyjmujemy klucz wkladamy kolejny i dajemy TYLKO na zaplon-> kontrolka gasnie-> kolejny itd-> done -> wychodzimy ze sterownika
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 07-12-2016 o 20:26

  8. #23
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    AcidTT zdecydowanie jest tak jak opisałeś, muszę przyznać, że i mi się przydał ten dokładny opis, dając szersze spojrzenie w temacie. Instrukcja dodawania kluczy w immo, którą napisałeś, to bardzo przydatna sprawa i teraz będzie można "bez wróżenia z kuli" dodawać kluczyki. Pozdrawiam.

  9. #24
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Jedyne co potrzebujesz to pin swoich zegarow nie robilem nigdy tego i z tego co wiem w autach z immo3 potrafi przysporzyc klopotow wyciagniecie pinu, jednak magik od zegarow ogarnie temat.

Podobne wątki

  1. kłopot z jedynym kluczykiem potrzebna pomoc..
    Przez tomus00000 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 06-12-2014, 12:25
  2. Otwieranie kluczykiem a alarm ?
    Przez PatrykTT w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-06-2012, 19:04
  3. Samochodzik nie chce zapalic.
    Przez malytt w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-11-2011, 18:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •