Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Wątek: MK1 2000zł za 12tys??

  1. #16

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    brak
    Posty
    263
    Jasne, że nie jest to rasowe auto sportowe stworzone specjalnie na tor, ale nie wmówisz mi że TT to auto rodzinne.
    Swoją drogą sama nazwa TT jest skrótem od wyścigu Tourist Trophy

  2. #17
    Awatar snapes
    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Szczytna
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez Quuuun;
    jednak nie ma co narzekać na ośkę TT ma ogólnie dobre rozłożenie masy, co czynią ją troszkę takim małym bolidem
    Sorry ale "dobre rozłożenie masy" to bardzo przesadzone stwierdzenie, przynajmniej według mnie. Owszem dość niska sylwetka, charakterystyka zawieszenia, szerokie i nisko profilowe opony ( mówię o pełnej serii) powodują że TT prowadzi się pewniej i szybciej w zakrętach niż 90% aut na drogach, ale odrobina deszczu, śniegu, szronu obnaża natychmiast fakt że przód auta jest duuużo za ciężki jak na dobre zbalansowanie masy...

    Jeżeli chodzi o propozycję za 12k, myślę że warto skorzystać. Pojeździsz, sprawdzisz, ocenisz... Zawsze możesz sprzedać, przy tej cenie nie stracisz.
    Ja osobiście ma pierwszego "czterołapa" w życiu i nie wróciłbym już do ośki dobrowolnie. Pomijając latanie bokami (jeszcze nie próbowałem, czekam na zimę i śnieg) w codziennej jeździe jest komfort - wciskasz gaz i jedziesz. Łapię się na tym że jak wsiadam w żony Lupo 1.4 75 KM, to zanim się przestawię zrywam przyczepność przy ruszaniu
    Ostatnio edytowane przez snapes ; 06-10-2016 o 22:17

  3. #18
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez snapes Zobacz posta
    Ja osobiście ma pierwszego "czterołapa" w życiu i nie wróciłbym już do ośki dobrowolnie.
    To jest ta magia 4x4

  4. #19

    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    139
    A ja się przesiadłem z subaru imprezy do przednionapędowego tt i żyję Jedynym plusem 4x4 jest pewność w ruszaniu na śliskim podłożu. Jeździłem tt 8n z haldexem (to chyba I gen haldex?), jeździłem kugą z haldexem (II albo III gen.), jeździłem swoją imprezą AWD i poszperowanym sti. W TT czuć było dołączenie tyłu w zakręcie przy operowaniu gazem. (ale nie wykluczam, że coś było nie tak z autem), w fordzie kuga czuć było dołączenie tyłu, ale trochę mniej - tzn raz jechał jak FWD, raz jak AWD. Dopiero impreza jechała pewnie. A STI w pełni zblokowane aż podskakiwało przy toczeniu na skręconych kołach po suchym. Z perspektywy czasu, mnie jako laikowi, który "jazdy" sportowej w swoim życiu za dużo nie zaznał, choć było jej i tak pewnie więcej niż u 95% kierowców - morał wyłania się taki, że 4x4 jest fajne tylko podczas kontrolowanego, szybkiego przyspieszania, ew kręcenia bąków na zaśnieżonym parkingu. Pomijając niedoskonałości dołączanego tyłu w TT, IMO - o wiele, wiele trudniej jest opanować niekontrolowany poślizg czterokołowy niż wyjeżdżanie przodem albo zarzucanie tyłkiem.

    Choć następnym autem będzie znów subaru impreza Albo STi albo WRX ze skrzynią od STi

  5. #20
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    To jak kolego Odys21?? Doszlo do zakupu??

  6. #21

    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    139
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    To jak kolego Odys21?? Doszlo do zakupu??
    Jeśli auto było faktycznie w takim stanie, jak autor opisywał, to aż żal byłoby tego nie kupić choćby w celu krótkiego pojeżdżenia i dalszej odsprzedaży. Choć ja do "cukierów po rodzinie" mam pewien dystans

  7. #22
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Wlasnie dlatego pytam czy zakup doszedl do skutku. Ciekawi mnie jak wyglada tt za 12tys zl.

Podobne wątki

  1. Felgi+opony do 2000zł co polecasz? :)
    Przez violinka w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 27-05-2011, 22:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •