Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: ZLOT???

  1. #1
    Maciek
    Gość

    ZLOT???


    Cierpliwo?ci!
    Na razie nawet nie wiemy ilu nas jest i ilu b?dzie!
    Zlot murowany, ale to troszk? potrwa.
    ZG?ASZAJCIE SI? LUDZISKA!!!

  2. #2

    zlot

    Proponuje spotkanie w Toruniu na zlocie w t? sobote

  3. #3
    Maciek
    Gość

    W Toruniu byli?my w sztuce 1 !!!

    DRUGIE MIEJSCE W CA?YCH ZAWODACH ZAJ?? KUMPEL PO FACHU YUKON.
    W SWOJEJ KLASIE DO 1800CM3 BY? PIERWSZY A W CA?O?CI ZAWOD?W UST?PI? TYLKO PORSCHE CARRERA GT3 I TO TYLKO O 0,08 SEKUNDY!!!

    WARTO WSPOMNIE?, ?E JEGO MONSTRUM MA TERAZ ZAMIAST SERYJNYCH 225PS PONAD 260! OD ZERA DO 100 W 5,7 SEKUNDY...
    JAKIE? PYTANIA???

    POZDRAWIAM

  4. #4
    Cezary Magier
    Gość

    260 KM!!!???

    NIE NO! TERAZ SIE NIE WYMIGASZ I MUSISZ NAPISAC O TYM COS WIECEJ...CO O TAM CHOLERA POWYMIENIAL I JAK TO WSZYSTKO SIE SPRAWUJE!!!
    260 KM!!!...UFFFFFFFF....

  5. #5

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125

    Monstrum....hmm

    monstrum raczej potulny jak baranek.
    bez zewn?trznych oznak zmian.. poza jedna charakterytyczn? naklejk? .........hehe.........VTG- Volkswagen Tuning Group ona daje niesamowitego powera . Poza tym witam wszystkich i w razie jaki? pyta? bede wspomaga? mojego kolege Chrostola

  6. #6

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125

    Zlot 27.07.02

    przypominam ?e niebawem tj. 27 lipca odbedzie sie kolejny zlot www.Tuning.pl w Cz?stochowie serdecznie zapraszamy bedzie do?o ciekawych aut.........i bedziemy tez My........koszt uczestnictwa 20 PLN. Wierzcie naprawde warto. jedno jest pewne mo?ecie sprawdzi? swoje auta co potrafi?. Zapraszam

  7. #7
    Maciek
    Gość
    tak, tak, Yukon ju? zareklamowa? swojego "baranka" i dobrze, bo jest co! Czarek, nie denerwuj si?, wszystko jest do zrobienia. Je?li masz wersj? 225 i chcesz zmodyfikowa?, to spoko. Wymieniasz chipa, amory z przodu i najlepiej jeszcze zaworki i tarcze na wentylowane, gdy? seryjnie nie radz? sobie z ujarzmieniem tego potw... ups.. baranka..
    Pozdrowionka! I pami?taj o Toruniu! Moje "ponad 200PS" te? tam zawita!

  8. #8
    Cezary Magier
    Gość

    :(

    niestety ja mam "tylko" 180 PS....ale tez planuje ja podciagnac!

  9. #9
    Maciek
    Gość
    Oczywi?cie chodzi o CZ?STOCHOW?, nie o TORU?!!!!!!!! Nie mam poj?cia dlaczego ci?gle wypisuj? te g?upoty! 27 lipca w CZ?STOCHOWIE!!!!!!!!!!

    Je?li chodzi o 180PS, to wymieniasz tylko chip i ewentualnie filtr na mokry, wydech ju? za?atwiasz, wi?c spoko. Autko chodzi mniej wi?cej tak, jak seryjne 225PS, tylko ma chyba lepszy moment obrotowy (!!!). Je?li b?dziesz zdecydowany, to zapraszam do Wwy do chiptronic'u. Ale mam nadziej?, ?e si? spotkamy 27 lipca!

    Pozdrawiam!

  10. #10
    Cezary Magier
    Gość

    zlot

    spotkamy sie na 100% !!!
    pozdrawiam i zycze spokojnego urlopu (taki to ma dobrze, a czlowiek tu haruje na wydech )

Podobne wątki

  1. Zlot w Ingolstadt 29.07.
    Przez _kris w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-07-2017, 20:42
  2. zlot
    Przez gibons w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-07-2009, 12:29
  3. Zlot TT-East
    Przez w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-05-2003, 12:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •