Strona 7 z 14 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 200

Wątek: "barber TT project" by Klusek

  1. #91
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    to jest takie coś jak ja mam...
    tutaj zdjecie ze strony bo ja tu aktualnie nie mam zdjecia swojego w dobrej jakości

    http://autowizja.pl/gallery/Samochod...00x1200_89.jpg

  2. #92
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Kurcze co Ty gadasz. Właśnie ten co Michał pokazał byłby w sam raz. A te powyżej to do aut na tor/ ten od ABT to trochę jakby zaczepy do holowania miał na tyle - bez obrazy Kanapa. Chyba że pozostaję wycięcie zderzaka, szerzej, rozszerzenie wydechów i wstawienie jakiegoś dłuższego dyfuzora, bo tutaj między rurami jest za krótka odległość i co byś nie włożył będzie jakoś dziwnie wyglądać. Mi osobiście zajebi... się podoba.

  3. #93
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Ogólnie cięzko wymyślić coś w akceptowalnych ramach estetyki, dalej skłaniałbym się ku spojrzeniu bardziej w kierunku Prior-a.

    xxscreen_29 April 19, 2017.jpg



    Jeszcze takie przy okazji wcześniejszego wspominania o "racingowych" dokładkach.


    xxscreen_28 April 19, 2017.jpg

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Wiesz ja Cię rozumiem - chcesz odświeżyć TT i spersonalizować pod swoje potrzeby, masz swoją wizję.
    Możesz ewentualnie wrzucić tak jak sugerują userzy - R32 i do tego specjalne customowe, uniwersalne diffusery, to też jest ciekawa alternatywa, będziesz miał agresywnie, a nie spaczysz auta powtarzanym przez wszystkich przysłowiowym agro-tuningiem, choć nie zrozum mnie źle - ja mam dużą dozę dystansu do tego co robią ludzie, jak komuś się coś podoba to znaczy, że komuś jeszcze może się to podobać - więc nie widze problemu, nie szukam taniego powodu do podbudowania swojej wartości cudzym kosztem.



    xxscreen_30 April 19, 2017.jpg

    xxscreen_32 April 19, 2017.jpg

    xxscreen_31 April 19, 2017.jpg

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    U siebie w TT-R32 mam plan zrobić coś takiego - tak zwany podwójny dyfuzor, może jest to też dobra opcja dla Ciebie.



    xxscreen_33 April 19, 2017.jpg

    xxscreen_34 April 19, 2017.jpg
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 19-04-2017 o 17:22

  4. #94
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    A można wydech z MK2 przeszczepić do MK1. Chodzi o ten rozstaw końcówek. Jeżeli tak może się da jakiś dyfuzor dodać skrojony na miarę Ale to decyzja właściciela w końcu także ma orzech do zgryzienia.

  5. #95
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    A można wydech z MK2 przeszczepić do MK1. Chodzi o ten rozstaw końcówek. Jeżeli tak może się da jakiś dyfuzor dodać skrojony na miarę Ale to decyzja właściciela w końcu także ma orzech do zgryzienia.

    Dałem mu trochę opcji, teraz niech się meczy

  6. #96
    Awatar Klusek
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    179
    Niektore propozycje sa calkiem.ok, r32 odpada poniewaz jest "oklepany"

    Prior mi sie nie podoba

    To co Deletto pokazal najbardziej mi siedzi z tych wszystkich

    Ten jeden "rejsingowy" co tam zostal wrzucony tez jest tragiczny bo zbyt duzy i nie dopasowany ksztaltem do otworu.

    Ja chyba zostane przy swoim pomysle, lubie miec cos czego nie ma nikt inny i mysle ze uda mi sie go wykonac tak ze nie bedzie przesadzony a bedzie na tyle agresywny ze spelni moje oczekiwania, bedzie wystawal mniej niz na moim projekcie ale kształt pozostanie taki, ogolnie nie jest to jakis potworny wydatek wiec wiele nie ryzykuje, wiecej czasu strace na zrobienie projektu

  7. #97
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Może coś takiego - ale nie znam się na obróbce zdjęć. No nie wiem po prostu - może z pojedynczymi dwoma wydechami to ma sens - ale jak zmienisz rozstaw końcówek wydechowych ?! Też gdzieś mi siedzi to w głowie - ten mod

  8. #98
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Jak tak przeglądam ten temat, czytam, próbuję sobie wyobrazić finalny projekt, to...
    Idę po stoperan.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  9. #99
    Awatar Klusek
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Jak tak przeglądam ten temat, czytam, próbuję sobie wyobrazić finalny projekt, to...
    Idę po stoperan.
    Przykro mi że nie jestem kolejną osobą u której mody kończą sie na felgach z allegro, obszyciu kierownicy i zawiasie -30mm

    Aczkolwiek bardzo ciekawi mi powód twojego oburzenia bo jak na mój gust dwie dyskusyjne rzeczy to kierownica i dyfuzor...cała reszta, a jest tego sporo to dość naturalne i "zgodne ze sztuką" modyfikacje

  10. #100
    Awatar hubi
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Radzymin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    333
    Tobie ma się podobać

    Wszystko ori audi ma jakiś smak itd.

    Takie zabawki co pokazujesz to jak dla mnie to agrotuning czytaj 'delikatna profanacja oryginału.
    Pakowanie ostrych kształtów do względnie obłego auto to pomyłka zawsze będzie to się gryzło.
    Tak czy siak Twoje auto i projekt- Tobie ma się podobać i działaj
    Może efekt będzie zaskakujący
    Ostatnio edytowane przez hubi ; 20-04-2017 o 10:24 Powód: .

  11. #101
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Grzesiu po prostu w sposób kulturalny jako moderator chciał wyrazić swoją dezaprobatę hłehłe. - dajcie mu szansę, świeżo piastuję rolę moderatora

    Ja bym sobie już dał spokój z dyskusją na temat gustów zanim się ona zacznie - droga do nikąd, bo to jak gadka o to kto lubi duże piersi a kto małe. Dokładnie tak jak napisał Hubi - tobie ma sprawiać radość, a nie innym - rób swoje.


    Napisz u kogo chcesz to robić, bo jestem ciekawy czy masz kogoś kto się specjalizuje w robieniu customów na zamówienie pod konkretny model, bo mnie to ciekawi - sam bym mógł w swojej pomarańczce może coś ruszyć z pomysłami.
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 20-04-2017 o 10:20

  12. #102
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Klusek Zobacz posta
    Przykro mi że nie jestem kolejną osobą u której mody kończą sie na felgach z allegro, obszyciu kierownicy i zawiasie -30mm

    Aczkolwiek bardzo ciekawi mi powód twojego oburzenia bo jak na mój gust dwie dyskusyjne rzeczy to kierownica i dyfuzor...cała reszta, a jest tego sporo to dość naturalne i "zgodne ze sztuką" modyfikacje
    Akurat cieszy mnie fakt, że robisz coś ze swoim autem, nie robisz tego tanimi i prostymi sposobami.
    Żeby odpowiedzieć na nurtujące Cię pytanie o wyraz mojej dezaprobaty dla planowanych kilku modów, wystarczy w tym właśnie temacie przeczytać co gro osób myśli i jak postrzega zmianę kierownicy i dyfuzora. Składając modyfikacje w całość, to te elementy w tym przypadku w mojej ocenie dają efekt zniesmaczenia na widok AUDI TT. Będzie się to gryzło.
    Fakt, że to Tobie ma się podobać i to jest najważniejsze.
    Niemniej pozostaje kwestia odbioru przez ogół społeczeństwa właściciela takiego samochodu i co za tym idzie pozostałych użytkowników TT.

    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    Grzesiu po prostu w sposób kulturalny jako moderator chciał wyrazić swoją dezaprobatę hłehłe. - dajcie mu szansę, świeżo piastuję rolę moderatora
    Michał wiesz, że jako moderator powinienem bardziej, niż inni klubowicze, uważać na dobór słów i pewne reakcje.
    Gdybym był zwykłym forumowiczem, prawdopodobnie bardziej rozwinąłbym swoją wypowiedź, niemniej nie byłaby ona dla nikogo obraźliwa.
    Po prostu boli mnie cierpienie jakiegokolwiek AUDI TT.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  13. #103
    Awatar Klusek
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    179
    Po pierwsze to chyba nie do końca widzicie jak to ma wyglądać, to właśnie są obłe kształty pasujące do "dziury" która tam jest jedynie "proste" aczkolwiek jeszcze nie wiem czy na pewno będą skrzydełka między rurami

    Właśnie w przeciwieństwie do większości dyfuzorów jakie znalazłem ten ma się komponować z liniami auta i nie wyglądać jak dolepiony z "ciulwieczego", zderzak nie będzie cięty przynajmniej nie plastik bo te blachy co sa pod nim trzeba bedzie przyciąć, a dyfuzor wypełni oryginalną dziurę, dodam że pod przednim zderzakiem będzie już czarna matowa dokładka z abs (wczoraj polakierowałem mojego Maxtona) a możliwe ze jakieś akcenty i pod progami się znajdą także to będzie tworzyć całość.





    Robić będę go sam, to nie jest wielka filozofia jeśli się dobrze zrobi model w 3d i później go rozrysuje, do poprzedniego auta całą deskę rozdzielczą i pół wnętrza sam zaprojektowałem i poskładałem z blachy (cała była nitowana), znam firmę która zajmuje się cięciem i gięciem ABS więc trzeba to będzie tylko poskręcać do kupy i zamontować do auta

  14. #104
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Ok w takim razie pozostaje czekać na projekt z deski kreślarskiej do rzeczywistości.

  15. #105
    Awatar Klusek
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Akurat cieszy mnie fakt, że robisz coś ze swoim autem, nie robisz tego tanimi i prostymi sposobami.
    Żeby odpowiedzieć na nurtujące Cię pytanie o wyraz mojej dezaprobaty dla planowanych kilku modów, wystarczy w tym właśnie temacie przeczytać co gro osób myśli i jak postrzega zmianę kierownicy i dyfuzora. Składając modyfikacje w całość, to te elementy w tym przypadku w mojej ocenie dają efekt zniesmaczenia na widok AUDI TT. Będzie się to gryzło.
    Fakt, że to Tobie ma się podobać i to jest najważniejsze.
    Niemniej pozostaje kwestia odbioru przez ogół społeczeństwa właściciela takiego samochodu i co za tym idzie pozostałych użytkowników TT.



    Michał wiesz, że jako moderator powinienem bardziej, niż inni klubowicze, uważać na dobór słów i pewne reakcje.
    Gdybym był zwykłym forumowiczem, prawdopodobnie bardziej rozwinąłbym swoją wypowiedź, niemniej nie byłaby ona dla nikogo obraźliwa.
    Po prostu boli mnie cierpienie jakiegokolwiek AUDI TT.
    Może pocieszy Cie w takim razie informacja że ja w ogóle fanem TT nie jestem trafiło do mnie przypadkiem i nie ukrywam że zostało tylko dlatego że mi się spodobało i fajnie jeździ...a moja docelowa grupa odbiorców to ta z tego np filmu, wiekszość autr widocznych na nim jest z mojej "ekipy" i to po takich imprezach jeżdżę na "codzień" dlatego też postanowiłem wszystkim prześmiewcom (TT ma opinie babskiego auta niestety) że z TT można zrobić coś fajnego i agresywnego mam różne dziwne pomysły ale akurat jestem człowiekiem którego praca związana jest z częstym balansowaniem na granicy dobrego smaku - jestem architektem także efekt końcowy nie powinien być "niesmaczny", oprócz oczywiście purystów dla których wszelkie odejscie od oryginału jest złe

    niestety na YT tego filmu nie znalazłem tylko FB

    https://www.facebook.com/gidsonphoto...9077271336048/

Podobne wątki

  1. Ciekawy projekt się robi fb - Barber TT Project :)
    Przez delleto w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-09-2016, 08:22
  2. Średnice i jakość silikonów "Fmic" i "Re5pect"
    Przez BigBird.co w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2016, 04:45
  3. "Okazje" i "Cuda" z ogłoszeń z całego świata!
    Przez hubi_pl w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 15-08-2014, 09:57
  4. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 17:45
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 09:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •