Dawno nie korzystałem z forum także wybaczcie jeśli coś pominąłem albo czegoś nie dopatrzyłem.

Dużo więcej zapewne będzie się działo na facebook'u także zapraszam również tam

www.facebook.com/barberTTproject1

Od początku

Audi TT (ciężko było się domyślić )

Silnik 1.8T 225 koni

Oczywiscie quattro

Skrzynia biegów manual 6

Z wyposażenia nie wiem co jest ponad standard ale z ciekawszych rzeczy to niebieskie wnętrze i niebieskie skóry

Auto aktualnie tak się prezentuje







Co zostało przeze mnie już zrobione

- gwint MTS, dupy nie urywa ale w planach gdzieś mi AirRide majaczy wiec na tym łatwo i przyjemnie się robi, tył jest na maxa w dół łącznie z wyciągniętymi regulacjami żeby było jeszcze troszkę niżej a przód, ma wyciągnięte "helpery" wiec jeszcze jest możliwość manewru ale i tak od miski do asfaltu mam 5-6cm
- poprawiony cały front (lampy, pas przedni) poniewaz auto miało lekkiego dzwona, niestety czeka mnie jeszcze wizyta u "specjalisty" bo trzeba troszkę ponaciągać tu i tam
- dokładka przedniego zderzaka z firmy MaxtonDesign
- zakupione i czekają na wiosnę felgi firmy ROTIFORM 19 cali, 8.5 cala szerokości (model felgi na razie zostaje tajemnicą bo nie chce zdradzać wszystkiego przed wiosną)
- na dniach dotrą do mnie dystanse zmieniające rozstaw z 5x100 na 5x112 (takie są felgi) przód 25mm tył 30mm (będzie praktycznie idealnie równo z budą)

Plany
- ogarnięcie kilku pierdół, tu brakuje kratki, tam jakiegoś plastiku (w trakcie)
- odświeżenie z malowaniem skór całego wnętrza w DetailingService w Wieliczce
- oklejenie całego auta w WrapCollabo, cała sprawa już omówiona, obliczone ilości folii, ale zastanawiam się nad dwoma kolorami jeden bardziej mroczny drugi bardziej kosmiczny, jest czas do wiosny na myślenie
- wszystko co nie będzie w kolorze folii będzie w czarnym połysku
- wydech kompletny w GTPerformance, też już wstępnie omówiony, na przepustnicach - chcesz mieć cicho masz względnie cicho, chcesz ryczeć, strzelać i pluć ogniem ? wystarczy wcisnąć guzik
- klatka/rollbar w firmie Staffa pod Bielskiem - bez przodu bo tam ciasno i bez tego, a tylna kanapa to w tym aucie jest chyba tylko po to żeby w dowodzie były wbite 4 osoby
- być może AirRide, zobaczymy jak się auto na gwincie będzie prezentować z nowymi felgami
- kiedy to wszystko będzie ogarnięte to zabieram się za silnik, nie mam żadnych chorych planów względem niego, jedynie chce mieć 3xx koni, ma być 3 z przodu i to mnie w pełni usatysfakcjonuje, jeszcze tematu nie rozpracowywałem ale liczę się z centralnym coolerem, wtryski i turbo - ale to już dalsze plany sądzę ze na 2k18 albo nawet 2k19

Poniżej jeszcze kilka zdjęć

Dokładka (kratka już w drodze do mnie)





Felgi (osoby obeznane w temacie powinny rozpoznać model )





i jeszcze na deser ładne zdjęcie w ruchu