Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Wątek: Ciekawy projekt się robi fb - Barber TT Project :)

  1. #1
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473

    Ciekawy projekt się robi fb - Barber TT Project :)

    Jakiś czas temu trafiłem w fb na profil E24 B-Wehr Project. Człowiek zrobił "ładne"(brak słowa) BMW w stylizacji na samolot Widziałem je w Gliwicach bo już sprzedał. Kopara opada jak to jest zrobione. A teraz czas nadszedł na nowy projekt zgadnijcie na jakie auto ów Gość się zdecydował ...-> jak to nazywają niektórzy na jego profilu "fryzjerskie auto" -- to Audi TT będzie teraz robione. Może jest już gdzieś na forumie - nie wiem. Teraz to jest Barber TT Project. Myślę że po poprzedniej pracy będzie co oglądać w tej TT-tce. Gratki wyboru i obserwuję(my) postępy.

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Jakis link do projektu czy cos? Bo w obecnej formie ten post nic nie wnosi;/

  3. #3
    Awatar Wójto.WRA
    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Zalesie/Radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2++
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Jakis link do projektu czy cos? Bo w obecnej formie ten post nic nie wnosi;/


    https://mobile.facebook.com/barberTTproject1/

    Jak narazie nic sie tam nie dzieje

  4. #4
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Ooo dziękuje wystarczy wpisać w wyszukiwarkę na stronie Facebook: Barber TT Project...wyświetli się od razu. Można także wejść na poprzedni projekt od początku zakupu TT-ki B24 Wehr Project.

    PS. Całkiem ciekawa jest opowiastka o mechaniku gdzieś tam na B24 Wehr Project.

  5. #5
    Awatar hubi
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Radzymin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    333
    A jakaś zapowiedzi co z czego i jaką drogą to będzie wędrować ... moc czy wygląd ? Ad. BMW to zupełnie nie mój klimat, ale fajne nawiązanie do startu tej firmy w dziedzinie lotnictwa. Dlatego jest to ciekawe. Brakuje co prawda jakiegoś potężnego serca typu v8 i wydechów na boki ... karabinów ... bomb ... spadochronu na tyłku

    Fajne auto na demo
    Ostatnio edytowane przez hubi ; 21-09-2016 o 12:22 Powód: .

  6. #6
    Awatar TTomiA3
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jugów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Granat
    Posty
    56
    No, no ... ciekawe... zobaczymy co z tego wyjdzie ..

  7. #7

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    No to se popatrzylim ... Główny konstruktor zapowiedział - do zobaczenia wiosną. Tym razem nie będzie relacji bądź będzie oszczędna. Projekt ma się zakończyć efektem "wow" czyli od bazy po demo z zaskoczenia - zobaczymy :P
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  8. #8
    Awatar Klusek
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    179
    witam, miło że poruszyliście temat mojego auta auto do wiosny raczej tylko wizualnie się zmieni, poźniej przyjdzie zabawa w innych "płaszczyznach", wszystkiego na raz nie ogarne, a co do "do zobaczenia wiosna" to bez przesady, coś się bedzie pojawiać ale bez odsłaniania wszystkiego, chce zeby auto na wiosne rzeczywiście choć trochę zaskoczyło

    Cytat Zamieszczone przez hubi Zobacz posta
    A jakaś zapowiedzi co z czego i jaką drogą to będzie wędrować ... moc czy wygląd ? Ad. BMW to zupełnie nie mój klimat, ale fajne nawiązanie do startu tej firmy w dziedzinie lotnictwa. Dlatego jest to ciekawe. Brakuje co prawda jakiegoś potężnego serca typu v8 i wydechów na boki ... karabinów ... bomb ... spadochronu na tyłku

    Fajne auto na demo
    V8 nie było bo tragedia dostac w normalnych pieniadzach v8 w manualu, a wydech z boku był gośc z Gliwic to będzie dalej ciągnął także miejmy nadzieje ze cos ciekawego z tym jeszcze zrobi, z rarytasów to były tam fotele z odrzutowca iskra

  9. #9
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    O jest właściciel nawet Miło. Nie spodziewałem się że niebieskie TT będzie tak wyglądać z czarnymi dokładkami/dodatkami. Rozglądam się za czarnym, ale teraz może to jest alternatywa. Oby do wiosny... i będzie wow!

  10. #10
    Awatar Klusek
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    179
    to jest stadium przejściowe ale tak wszystkie elementy które nie będą w kolorze budy będą w czarnym połysku, a buda będzie...inna

  11. #11

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Osobiście mi bardzo podoba się BMW - wiadomo taki show car nie każdemu musi pasować i rodziną na wakacje tym też nie polecisz ale i pomysł i masa pracy włożona do tego ta dbałość o detale dlatego jest duża szansa na ciekawe TT nawet jak będzie mniej szałowe. BMW trafiło w inne ręce wiadomo też że było oficjalnie wystawione na sprzedaż - można wiedzieć jeśli to nie tajemnica za ile było wystawione ?
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 22-09-2016 o 09:35
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  12. #12
    Awatar Klusek
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Osobiście mi bardzo podoba się BMW - wiadomo taki show car nie każdemu musi pasować i rodziną na wakacje tym też nie polecisz ale i pomysł i masa pracy włożona do tego ta dbałość o detale dlatego jest duża szansa na ciekawe TT nawet jak będzie mniej szałowe. BMW trafiło w inne ręce wiadomo też że było oficjalnie wystawione na sprzedaż - można wiedzieć jeśli to nie tajemnica za ile było wystawione ?
    Wystawione było za 18.900 i niby było gigantyczne zainteresowanie (w tydzień były 3 osoby oglądać i chyba 4 albo 5 propozycji zamiany) ale powiedzmy sobie szczerze że jest to asprzedawalne auto także kiedy trafił się napalony kupiec to dokonała się transakcja (dokładnie tydzień od wystawienia) a poszło za TT, zamiana 1:1...także wybaczcie właściciele TT z zamiłowania ale ja jestem troche z przypadku, co nie zmienia faktu ze auto bardzo mi się spodobało i jak na poczatku miało isć na handel tak zostaje, w planach miałem jakiegos RWD japończyka

  13. #13

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Klusek Zobacz posta
    Wystawione było za 18.900 i niby było gigantyczne zainteresowanie (w tydzień były 3 osoby oglądać i chyba 4 albo 5 propozycji zamiany) ale powiedzmy sobie szczerze że jest to asprzedawalne auto także kiedy trafił się napalony kupiec to dokonała się transakcja (dokładnie tydzień od wystawienia) a poszło za TT, zamiana 1:1...także wybaczcie właściciele TT z zamiłowania ale ja jestem troche z przypadku, co nie zmienia faktu ze auto bardzo mi się spodobało i jak na poczatku miało isć na handel tak zostaje, w planach miałem jakiegos RWD japończyka
    Takie auto jest warte tyle ile da za nie rynek. Ja obstawiałem znacznie wyżej. Powodzenia w modzeniu. Jeśli masz chęć załóż wątek w odpowiednim dziale "Nasze auta" i wrzucaj co nie co.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  14. #14
    Awatar Klusek
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Takie auto jest warte tyle ile da za nie rynek. Ja obstawiałem znacznie wyżej. Powodzenia w modzeniu. Jeśli masz chęć załóż wątek w odpowiednim dziale "Nasze auta" i wrzucaj co nie co.
    To była realna kwota, oczywiscie że ja włożyłem w niego dużo wiecej pieniędzy, bo te 18 tys to same przeróbki kosztowały, dodac do tego stracony czas i sama wartosc samochodu to wyjdzie duzo duzo wiecej, ale po prostu chciałem zmienić auto, założe temat tylko jak się teraz wrzuca zdjecia na forum bo jakieś fotosiki czy inne stronki których używałem w zamierzchłych czasach pewnie juz nie istnieją

  15. #15
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Temat wrzuciłem do off top, jeżeli kolega zdecyduje opisać projekt, zapraszam zgodnie ze sztuką do działu nasze auta.
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. "barber TT project" by Klusek
    Przez Klusek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 199
    Ostatni post / autor: 11-08-2019, 11:43
  2. Audi S3 8l RallyCar Project
    Przez racesupport w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 30-12-2018, 19:59
  3. Ciekawy "projekt"
    Przez Antau w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 29-01-2016, 08:33
  4. Ciekawy zderzak
    Przez Pawel w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-03-2014, 16:13
  5. tak sie robi TT-ki w VTG !
    Przez Cezary Magier w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 10-07-2003, 11:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •