Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Modyfikacja Audi Concert I

  1. #1
    Awatar tori95
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    140

    Modyfikacja Audi Concert I

    Tracąc cierpliwość do braku regulacji głośności postanowiłem poszukać jakiegoś radia z funkcją bluetooth i natrafiłem na coś takiego:
    https://www.youtube.com/watch?v=DK39TKuVuvY
    Czy korzystał ktoś z usług tego Pana? Po napisaniu do niego maila otrzymałem następujący cennik:
    Zastanawiam się czy skorzystać z jego usług czy kupić w podobnej cenie jakieś nowe radio Sony. Proszę was o pomoc

    Witam
    Układy współpracują z radiem Audi Chorus I oraz Audi Concert I oprócz Audi Concert PLUS i Made in Japan (tabliczka z boku radia).

    Opcje do wyboru:
    1.

    Radio klienta:

    Adapter Volume + AUX 2015 - 140zł + ewentualnie 30zł montaż + koszty wysyłki

    Układ naprawia problem z regulacją dźwięku i dodaje funkcję AUX IN

    Możliwość montażu adaptera samodzielnie lub przeze mnie.

    Moje radio:

    Możliwość zamówienia przerobionego radia Audi Chorus lub Audi Concert – 270zł + koszty wysyłki

    2.
    Radio klienta:

    Audi GOLD 2015 z wyjściem USB z tyłu radia na kablu i bez wejścia SDHC + naprawa regulacji dźwięku + mycie panelu + jeżeli wymaga regeneracja wyświetlacza, impulsatora, klawiszy - 350zł + koszty wysyłki

    Adapter Volume + AUX 2015 + Moduł Audi GOLD 2015 – MP3 USB Bluetooth AUX IN Pilot IR

    Montaż tylko przeze mnie.

    Moje radio:

    Możliwość zamówienia przerobionego radia Audi Chorus lub Audi Concert – 450zł + koszty wysyłki

    3.

    Radio klienta:

    Audi GOLD 2015 (jak na filmie) z wejściem USB i SDHC zainstalowanym z przodu + naprawa regulacji dźwięku + mycie panelu + jeżeli wymaga regeneracja wyświetlacza, impulsatora, klawiszy - 400zł + koszty wysyłki

    Adapter Volume + AUX 2015 + Moduł Audi GOLD 2015 – MP3 USB SDHC Bluetooth AUX IN Pilot IR

    Montaż tylko przeze mnie.

    Moje radio:

    Możliwość zamówienia przerobionego radia Audi Chorus lub Audi Concert – 500zł + koszty wysyłki



    Moje radia posiadają kod, panel jest dokładnie czyszczony, regenerowany wyświetlacz, klawisze i impulsator aby działały jak nowe. Radio gratis ustawiane jest na system BOSE lub Standard (zależne od instalacji klienta). Radio wystarczy tylko podłączyć i gotowe.



    www.maxelectronics.republika.pl

    https://www.youtube.com/watch?v=DK39TKuVuvY

    https://www.youtube.com/watch?v=pJ7OP41xB6k



    Pozdrawiam

  2. #2
    Awatar mrozu.mrozu
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    165
    Ja się chyba zdecyduję. Adapter mp3 można kupić za 200zł Naprawa procesora dzwięku ok 100zł. Więc cenowo wychodzi podobnie. Tutaj dostajemy dodatkowo aux in, bluetooth plus naprawa wyświetlacza i pilot ir za sto zł wiecej. Zdecydowanym plusem jest ori wygląd.

    Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez mrozu.mrozu ; 02-11-2015 o 06:48

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    8
    Słuchajcie, gorąco polecam tego gościa (pan Andrzej Maksym - Jasło). Parę dni temu moje radio (Audi Concert I) wróciło od niego. Wybrałem full opcję za 400 zł (SD, USB, Bluetooth, AUX), że o załatwieniu raz na zawsze problemu z regulacją głośności nie wspomnę.
    Radio czyściuteńkie, naprawiona również nie działająca kolumna pikseli na wyświetlaczu. Wszystko śmiga aż miło, jest nawet wbudowany equalizer i pilot. Dzięki sparowaniu komórki z radiem poprzez bluetooth możne również odbierać połączenia telefoniczne.
    Dla tych, którym nie potrzebna jest obecność tych bajerów - jest opcja za 170 zł (naprawa regulacji głośności + dodanie wyjścia AUX)
    Radio i zmieniarka działają świetnie i zachowują pełną funkcjonalność. Na dodatek pan Andrzej jest przesympatycznym i cierpliwym człowiekiem i chętnie odpowiada na wszelkie pytania, czy wątpliwości przez telefon (również po realizacji usługi).
    Jego firmę - MAX ELECTRONICS łatwo znaleźć w necie, ale jakby co - służę telefonem.
    Gorąco polecam usługi tego pana!!!

Podobne wątki

  1. Radio Audi CONCERT
    Przez S.michal w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-02-2017, 14:06
  2. Audi Concert II
    Przez tori95 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 20-12-2014, 10:15
  3. Audi Concert II a szuflada
    Przez Jaqob w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-02-2011, 20:37
  4. radio audi concert II
    Przez marekp87 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-04-2009, 15:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •