Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Wątek: wazne!-dla tych co maja stare zawieszenie!

  1. #16
    Bartek
    Gość
    Mam pytanko, kt?ry serwis zajmuje si? wymin? tego zawieszenia, chodzi mi o takie przedstawicielstwo Audi, w kt?rym ju? par? TTk? zmieniono zawieszenie, na pewno nie pojad? tutaj w Lublinie,oni nawet podk?adek pod rejestracje nie chc? d?? A co m?wi? o wstawieniu samochodu do serwisu -nigdy mo?e gdzie? w Wawie albo w Poznaniu
    Wiem na pewno ze m?j samoch?d kwalifikuje si? do wymiany sprawdza?em to w Krakowie

  2. #17
    Cezary Magier
    Gość
    kazdy dealer audi/vw, ktory ma servis musi ci to zrobic-wybor nalezy do ciebie
    prezes Maciek moze ci pomoze on zna kogos w servisie w Warszawie, chyba w Sobkolu.

  3. #18

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    lubuskie/wielkopolskie
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez Bartek
    mo?e gdzie? w Wawie albo w Poznaniu
    Wiem na pewno ze m?j samoch?d kwalifikuje si? do wymiany sprawdza?em to w Krakowie

    Poznan akcje uwaza juz dawno za zakonczona.

  4. #19
    Awatar pavel
    Dołączył
    Dec 2002
    Skąd
    GKW (pomorskie)
    Posty
    133
    'Bydgoszcz' jeszcze 3 tyg temu podczas pierwszej rozmowy te? akcj? uwa?a?a za zako?czon?, ale by?em dociekliwy i poda?em im przyk?ad Czarka. Poprosili o podrzucenie ksi??ki serwisowej, dowiedzieli sie w centrali Audi w Poznaniu ?e 'akcja' nadal aktualna. Uprzedzili, ?e potrzebuj? 2 tyg na skompletowanie niezb?dnych cz??ci i zgodnie z umow? zadzwonili i zaprosili do siebie. Dzisiaj odstawi?em TT do serwisu. Ciesz? si? jak gwizdek bo mojemu w?a?nie stukn??o 100 tys km i taka kompleksowa wymiana przed sezonem wy?cig?w b?dzie jak znalaz?. Tylko chlip-chlip jak ja wytrzymam trzy dni bez mojego srebrniaka, pocieszam sie jednak ?e na weekend b?dzie gotowy.

    A teraz ciekawostka: pewien sympatyczny sprzedawca w salonie w tajemnicy przed swoim prze?o?onym pokaza? mi projekt nowego TT, kt?ry ma by? oficjalnie zaprezentowany pod koniec tego roku. W sumie zauwa?y?em troche wiecej kant?w na przodzie i na tyle. Jak b?d? w pi?tek po odbi?r auta, postaram si? wy?udzi? kopi? tego projektu, bo kto jak kto, ale my powinni?my wiedzie? co si? dzieje w materii TT

    pozdrawiam
    pavel

  5. #20

    Dołączył
    Feb 2003
    Skąd
    Zdu?ska Wola
    Posty
    12
    Chocia? pavel napisa? "ma by? oficjalnie zaprezentowany pod koniec tego roku" pewnie chodzi o pokazany w Genewie prototyp Audi Nuvolari quattro.

    "To studium sportowego auta klasy GT jest wa?ne dla zainteresowanych mark? Audi. Przednia cz??? prezentowanego samochodu koncepcyjnego zosta?a bowiem nowatorsko wystylizowana. (...) Nuvolari nap?dzane jest 5-litrowym silnikiem V10 biturbo o mocy 600KM. Osiaga pr?dko?? 250 km/h i przyspiesza 0-100 km/h w czasie 4,1 s. W uk?adzie nap?dowym (na cztery ko?a) zastosowano 6-biegow? przek?adni? tip-tronic i zaawansowany system rozdzia?u momentu nap?dowego."

    Bry?a auta jest bardzo podobna do TT.

    Cytowany tekst pochodzi z kwietniowego numeru "auto+", mi?dzy innymi tam te? mozna zobaczy? zdj?cie auta o kt?rym mowa.
    pozdrawiam

  6. #21
    Awatar pavel
    Dołączył
    Dec 2002
    Skąd
    GKW (pomorskie)
    Posty
    133
    Faktycznie, poszpera?em w szparga?kach i znalaz?em odpowiedni link

    http://www.audi.com/satellite/nuvola...volari1_1.html


    pavel

  7. #22
    Cezary Magier
    Gość







    ach...
    silnik: 5.0 "biTurbo" V10 (750 Nm...)
    moc: 600KM
    0-100: 4.1sek.
    Quattro oczywiscie.

  8. #23

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    NO TO JUZ WIEM JAKIE AUTKO B?DZIE NAST?PC? MOJEJ BESTYJKI

  9. #24

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    Bry?a troch? podobna ale jest to ca?kiem inny typ samochodu wg mnie.
    Nuvolari zakrawa na konkurencj? vanquisha a TT to "Zabaweczka" w porownaniu do tej klasy
    TTC Quattro
    GG 1539752

  10. #25
    Cezary Magier
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Piotrek
    Bry?a troch? podobna ale jest to ca?kiem inny typ samochodu wg mnie.
    Nuvolari zakrawa na konkurencj? vanquisha a TT to "Zabaweczka" w porownaniu do tej klasy
    amen! nie chce nawet znac ceny...

Podobne wątki

  1. Ważne - sonda
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 28-01-2013, 20:27
  2. Kto uczęszczał na stare spoty Adrenaline
    Przez MichalTT w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-12-2011, 11:02
  3. stare ceny audi TT
    Przez patrykus007 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-07-2011, 23:09
  4. Serwer - BARDZO WAŻNE
    Przez Jaqob w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 07-07-2011, 16:20
  5. siedzenia wazne
    Przez gdansk w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-03-2007, 13:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •