Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Wątek: wazne!-dla tych co maja stare zawieszenie!

  1. #1
    Cezary Magier
    Gość

    wazne!-dla tych co maja stare zawieszenie!

    dostalem ostatnio na forum streetracing.pl wiadomosc od chlopaka (nie pamietam xywki bo przypadkowo usunalem wiadomosc) ze jesli mam auto ze starym zawieszeniem (tym przed zmianami w zwiazku z wypadkami TT-ek-chyba wszystkie do polowy 99r.) i jesli mam taka ochote i zglosze sie do najblizszego dealera audi to wymienia mi na nowe... ....mysle sobie czemu nie, fajnie by bylo bo to praktycznie jak by mi dali nowe auto -ale chyba juz za pozno na cos takiego. sprawe naglasniali jakies 2 lata temu! poza tym auto bylo sprowadzone jako uszkodzone z niemiec a ja jestem 2 wlascicielem w Polsce-tak wiec mysle "za piekne zeby przeszlo" .
    mialem wczoraj wolny dzionek wiec mowie przejade sie do p.Idczaka-dealera audi w ?odzi. tak zrobilem, wchodze mowie w czym problem, ze slyszalem itp. itd, pokazalem ksiazke serwisowa z niemiec (bo w polsce juz go nie serwisuje), pracownik servisu wklepal cos w komputer po czym oswiadczyl ze zaprasza mnie 30-31.12 na wymiene 90% zawieszenia na nowe!!!!!!!! (wlacznie z nowymi amortyzatorami,spojlerem,generalnie prawie cale zawieszenie dostane nowe,wymienia mi to i wysztko za DARMO!) :P ...jak ja kocham ta firme!
    tak wiec jesli macie stare zawieszenie to walcie szybko do dealerow\servisow i ubiegajcie sie o swoje!
    pozdrawiam! ...a szczegolnie tego kolege co mi przyslal wiedomosc na "sr"! YO!

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225

    sup

    Nie chce cie stary ostudzi? ale ja 3 lata temu orientowalem sie w tej sprawie w warszawie u szewczyka , powiedziano mi ?e owszenm jest taka mo?liwo?c ale wtedy odsy?aj? ci fure do niemiec czy do w?gier-ju? nie pami?tam , ale operacja mo?e potrwa? 3 m-ce. W sumie ja te? mia?em odda? moj? strza?e ale jeden transport juz poszed?.
    TTC Quattro
    GG 1539752

  3. #3
    Cezary Magier
    Gość
    nie ostudzisz mnie stary! ja juz jestem umowiony na 30-stego na wymiane w serwisie audi... zadnego odsylania auta za granice wszystko mi zrobia w 2 dni na miejscu!
    tak wiec proponuje ci zebys sie dowiedzial dokladnie bo warto

    a jesli chodzi o wysylanie aut do Wegier to owszem ale w przypadku kiedy chcesz montowc sobie dodatkowo ESP co zreszta kosztowalo ok 3 tys.zl dodatkowo i nie bylo tak jak wymiana zawiechy za darmo. ale ta sprawa jest juz nie aktualna-juz tego nie robia, nawet jak bys chcial doplacic.

  4. #4
    Awatar pavel
    Dołączył
    Dec 2002
    Skąd
    GKW (pomorskie)
    Posty
    133
    Gra jest napewno warta swieczki, a ja poniewaz do najblizszego sewisu mam i tak 100 km, wiec chyba doloze drugie tyle z haczykiem i bujne sie na ta wymiane do ?odzi. Chlopaki z serwisu beda juz mieli troche wprawy po wymianie zawieszenia w rakiecie Czarka . Mam tylko watpliwosci co do tego, czy na wlasny koszt Audi AG daje spojlerek na klape , tym bardziej ze musieliby go takze polakierowac.... jezeli daja, to jade tam bez spoilera, pal-6, stary przyda sie do motorowki czy czegos-tam :P .

    He he Czarek, a nie wiesz czy ten serwis pracuje w weekendy, bo najbardziej pasowaloby mi polaczyc wymiane zawieszenia z poznaniem okolicznej gastronomii itp bazy noclegowej

    pozdrawiam
    pavel

  5. #5
    Cezary Magier
    Gość
    spojlerek tez dokladaja za darmoche na 1000%! ale trzeba z tym jechac do Nadarzyna bo tylko tam jest autoryzowana lakiernia audi i tylko tam to robia(zakladaja + lakieruja) tak ze auto nie traci gwarancji oczywiscie jesli takowa posiada...zreszta tylko ta placowka audi sciaga spojlery do TT-ek w ramach tej darmowej wymiany.
    jesli chodzi natomiast o twoja wymiane to proponuje najpierw sie dowiedziec w najblizszym servisie audi czy twoje auto jest na liscie aut w ktorych zawieszenie jest do wymiany. musisz najlepiej podac dane z ksiazki servisowej a oni to sprawdzaja w bazie danych. czlowiek z servisu mowil ze duza czesc taj akcji jest juz zakonczona tak wiec radze ci sie najpierw dowiedziec co i jak.
    pozdrawiam!

  6. #6

    Dołączył
    Dec 2002
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    2
    Brzmi super,ale ja juz mam spojlerek,a w ksiazce przegladow jest cos o
    jakiejs akcji serwisowej. NIe mam wprawdzie ESP,ale pewnie ten temat mnie nie bedzie juz dotyczyl,a przydaloby sie bo zawieszenie nie jest juz rewelacyjne... Czarek wiesz moze czy jest mozliwosc dolozenia ESP nawet za pieniadze, bo jak sie rok temu pytalem to w warszawie mowili ze akcja sie dawno skonczyla i juz nie ma na to szans.

  7. #7

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225

    Yo

    No to Czarku da?e? mi do my?lenia.
    Dowiadywa?em si? o zawieszeniu i okazuje sie ?e w mojej TT zosta?o ju? w niemczech zmienione. No ale ten spoiler mnie cholernie podrajcowa?.

    Pozdroofka
    TTC Quattro
    GG 1539752

  8. #8
    Awatar pavel
    Dołączył
    Dec 2002
    Skąd
    GKW (pomorskie)
    Posty
    133

    stare zawieszenie

    Czarek,

    nic nie opowiadasz o wymianie zawieszenia w Twoim TT.... czyzby cos posz?o nie tak ?

    pozdrawiam
    pavel

  9. #9
    Cezary Magier
    Gość
    wszystko poszlo "tak" ale dopiero dzisiaj odbieram. niefortunny okres: swieta, nowy rok...
    troche pojezdze i napisze co sie zmienilo!
    pozdrawiam!

  10. #10

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    lubuskie/wielkopolskie
    Posty
    13
    Czekam i czekam..juz prawie luty i nadal brak informacji o tym nowym zawieszeniu

    ------
    Orientujecie sie czy w Poznaniu bedzie mozliwa taka wymiana elementow zawieszenia Gdy wyslalem @ do ASO w PO z zapytaniem o te akcje .. dostalem pozytywna odpowiedz..problem w tym, ze z Rzeszowa
    Klape bagaznika zostawiam bez zmian, czyli bez spojlera.

  11. #11
    Cezary Magier
    Gość
    jedyna co moge w tej chwili napisac to to ze jezdzi sie jak nowym autem, nic nie stuka/puka, zadnych luzow itp. wszystko wydaje sie byc lepiej spasowane. jakis drastycznych roznic to nie odczowam. ale jak tu sprawdzic jak pogoda jest taka jaka jest zrobi sie sucho to dopiero bede go mogl przetestowac w jakis extremalny sposob...

    co do tego czy to jest mozliwe w Poznaniu to moge ci juz powiedziec ze na 100% TAK bo wszystkie salony regionalne w calej Polsce dostaja potwierdzenie oraz sciagaja potrzebne czesci z f-my Kulczyk Tradex a wiec to chyba Poznan?
    spojlera nie musisz zakladac-jest to opcja. ale jak daja to bierz, zawsze mozesz sprzedac!
    pozdrawiam!

  12. #12

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    lubuskie/wielkopolskie
    Posty
    13
    Firma Kluczyk Tradex z tego co wiem jest wlasnie z Rzeszowa.
    W Poznaniu jest Autopremium.
    Zreszta niewazne, skonczy sie ten ciezki okres(sesja) to podjade i dowiem sie co i jak

  13. #13

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    lubuskie/wielkopolskie
    Posty
    13
    Bylem dzisiaj w ASO audi w Poznaniu i zostalem dosc niemile poinformowany iz akcja dot. wymiany zawieszen (amortyzatorow i stabilizatorow) ukonczyla sie poltora roku temu.

    Troche mnie to zdziwilo ...postanowilem wiec specjalistow ds. serwisu poinformowac w tym celu wreczylem kopie maila ( potwierdzajacego owa akutalnosc ) z audi.pl oraz odp. na mojego @ od nich samych ..hmm utraty pamieci?

    Reasumujac
    Prawie dwie godziny jazdy miedzy domem a serwisem i do tego jeszcze nerwy.

  14. #14

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    lubuskie/wielkopolskie
    Posty
    13
    Moze wybrac sie do Lodzi ?

  15. #15
    Cezary Magier
    Gość
    jest taka mozliwosc

Podobne wątki

  1. Ważne - sonda
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 28-01-2013, 20:27
  2. Kto uczęszczał na stare spoty Adrenaline
    Przez MichalTT w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-12-2011, 11:02
  3. stare ceny audi TT
    Przez patrykus007 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-07-2011, 23:09
  4. Serwer - BARDZO WAŻNE
    Przez Jaqob w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 07-07-2011, 16:20
  5. siedzenia wazne
    Przez gdansk w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-03-2007, 13:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •