Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Wątek: projektory logo

  1. #1
    Awatar marcinb444
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Skąd
    ok.Kielc
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    152

    projektory logo

    Witam, kupiłem sobie projektory logo do mk1, jak wiadomo niema ona w standardzie podświetlenia drzwi. Zmuszony jestem zasilić je z kąd indziej. Lampka sufitowa odpada , za dużo problemów jak na mnie. Dlatego zasilanie będzie z drzwi, plus stały już znalazłem, ale minus z krańcówki to dla mnie problem. Ktoś wie jakim kolorem jest oznaczony i w której kostce w drzwiach go szukać? Link do projektorów:http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...f=last-visited
    Zaznaczę jeszcze że nie mogłem znaleźć podobnego tematu, więc jeśli było to sorki.

  2. #2
    Awatar TT8N
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    ETM
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    xxx
    Rocznik
    1410
    Kolor
    gunpowder
    Posty
    190
    "Hmm tak z ciekawosci zapytam po co koledze stały plus skoro to ma świecić tylko podczas otwierania drzwi?
    Nie jestem jakimś fachowcem w sprawie elektroniki ale osobiście wolałbym posiedzieć godzinke dłużej i zrobić tak aby poprowadzić plusik od oświetlenia wewnętrznego wtedy wszystko będzie działać prawidłowo bez zbędnej rzeźby, pomijając fakt, że nie zamontowałbym sobie takich "projektorów" bo serio już lepiej wyglądałyby zwykłe ledy, które nam ładnie oświetla drzwi, dostrzeżemy kałuże czy krowi placek podczas wysiadania a taki "projektor" nie dość, że można zaliczyć do tuningu w stylu plastikowe brembo na zaciski to na dodatek nie oświetli Ci dokładnie tego co masz poniżej w porównaniu do dobrego mocnego leda.


    "Otwornica gratis!"?? No way Man!! Ja bym nie pociachał drzwi dla takich żaróweczek
    Ostatnio edytowane przez TT8N ; 06-08-2016 o 02:13

  3. #3
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    A przypadkiem nie bliżej będzie poszukać przy bezpiecznikach
    Co to projektorów, to znajomy ma w a6 i powiem tak szczerze że wygląda to komicznie

  4. #4
    Awatar marcinb444
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Skąd
    ok.Kielc
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    152
    Więc tak, plus stały, ale minus przez krańcówke czyli czujnik otwierania drzwi, o który właśnie założyłem temat. Wolał bym aby ktoś pomógł w stylu podpowiedzi "taka kostka... i kolor kabelka...". Pod drzwiami znajdują się takie plastikowe zaślepki, jeszcze ich nie sprawdzałem, ale jakby co to je będę dziurawił. Co do projektorów, każdy ma swoje zdanie i lubi co mu się podoba. Jeżeli znajomy ma w a6 i nie wywalił tego??. Co do mnie, jak mi nie spasują wizualnie to je zamienie na zwykłe ledy. Więc jeśli nikt niewie który kabelek jest z krańcowego czujnika, to może podpowiedź jak zdjąć słupek aby się podpiąć pod oświetlenie sufitowe?

  5. #5
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Zaslepki plastikowe pod drzwiami raczej moga sie nie nadac. One zaslepiaja sruby od regulacji ramy drzwi. Miejsca jest tam bardzo malo.

  6. #6
    Awatar marcinb444
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Skąd
    ok.Kielc
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    152
    Dzięki za info, a te maskownice słupków. Ktoś wie?

  7. #7
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Napewno sa zrywane. Beda siedzialy bardzo ciasno i mozliwe ze je uszkodzisz przy sciaganiu. Z doswiadczenia mojego, maskownice te pozniej bardzo ciezko zalozyc spowrotem zwlaszcza gdy masz szybe w aucie. Jak szyba jest przed wklejeniem i masz dostep od zewnatrz to pikus. Ale od srodka.. no coz idzie sie wk..ic dwa razy. Raz przy jednej, drugi raz przy drugiej

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Lepiej pociagnij przewody w harmonijce gumowej pomiedzy drzwiami a slupkiem i podepnij sie w puszke bezpiecznikowa. Znajdziesz tam i plus i bardzo dobra mase. Nie ma co kombinowac.

  8. #8
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Tez kiedys dostalem od kogos takie cos. Zastanawiam sie gdzie tego uzyc....mysle nad oswietlaniem stolika z silnika itp. Na pewno nie w tt.
    Co do zrywania slupkow od srodka idzie to zrobic bez uszkadzania ale fakt ze nie bardzo lubie to robic. Slupek jest zmontowany na zakladke z tylnym elementem dlatego to tez trzeba chociaz troche oderwac.

  9. #9
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    No ja bym loga w tt tez nie uzyl ale o gustach sie nie dyskutuje

  10. #10
    Awatar marcinb444
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Skąd
    ok.Kielc
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    152
    Spróbuje bez zdejmowania, może lekko się odciągnie i upchnie się kabelek. Co do bezpieczników, musi się świecić z czujnika krańcowego drzwi (po otwarciu).

    Sorki za pomyłkę, u nas nie ma krańcówek, tylko mikrostyki http://www.klubtt.pl/showthread.php?...iu-drzwi/page3 . Można go obciążyć ledem ok. 5W ??
    Ostatnio edytowane przez marcinb444 ; 06-08-2016 o 19:19

  11. #11
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Baaa, znajomy miał dwa a zamawiałem jemu na ali kolejne 4szt (2szt na tylne drzwi + 2szt na zapas) bo wychodzi połowę taniej + darmo przesyłka
    Dla mnie pomysł jak najbardziej OK, ale lepiej i gustowniej wyglądałaby zwykła ledowa żarówka.

  12. #12
    Awatar marcinb444
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Skąd
    ok.Kielc
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    152
    Koledzy fajnie że dajecie opinie, ale myślę że moje prośby są niewidoczne. Spróbuję sam rozgryźć który kabelek to powrót z mikrostyku.


    Proszę bardzo. https://youtu.be/z3Z3FRIecfI Jak mi się znudzi to mam już podstawę do podpięcia ledów. Jutro drugie drzwi .
    Ostatnio edytowane przez marcinb444 ; 07-08-2016 o 17:14

  13. #13
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Nie zakładałem nowego tematu bo mija się to z celem a też dodatkowe oświetlenie
    Mianowicie
    https://youtu.be/LaSc-4kEDnQ
    Uważacie że to wiocha z pod remizy ? Mam komplet klamek i pomysł na ogarnięcie tego ale chcę znać Wasze zdanie. Nie chodzi o lusterka z mk2

  14. #14
    Awatar czarny
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Błonie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2018
    Kolor
    czarny
    Posty
    594
    Gdyby to świeciło delikatnie na ziemie jak ambient to Ok, ale wg mnie za bardzo skupione i za mocne światło...

  15. #15
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    A co kolega widzi pod linkiem ? Bo mi chodziło o oświetlenie klamki

Podobne wątki

  1. logo klubTT
    Przez STELMI w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-03-2013, 20:35
  2. prosba o logo z ramek
    Przez M and V w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-05-2011, 04:16
  3. logo quattro sport
    Przez Pawel-2005 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-06-2010, 10:15
  4. logo
    Przez zelu w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-12-2008, 17:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •