Witam,

Mam pytanie techniczne, czy TT-tka rocznik 99 moc 225, napęd quattro mogła być w wersji bez ESP ale za to ze spoilerem? Zastanawiam się czy jest to w ogóle możliwe bo zaczytałem na forum że jak jest spoiler to musi być ESP, na desce rozdzielczej przycisk jest ale pusty, zero napisu typu ESP, ASR itd, czy coś jest nie tak czy właściciel mógł po prostu nie zgłosić się na akcję serwisową bo była podobno nieobowiązkowa, skąd jednak ten spoiler, może quattro tak miały w standardzie nawet bez ESP.
Nie mam możliwości na ten moment podjechania do ASO żeby sprawdzić a sprawa jest dość pilna. Druga sprawa to to że TT-tka jest wg. papierów `99 a w dekoderze win wyskakuje że 2000, podobno jest to możliwe jeśli jest z końca produkcji. Próbowałem szukać jakiś sensownych dekoderów VIN ale nie ma chyba takiego porządnego który by pokazywał szczegóły wyposażenia, kolor itp itd żeby porównać ze stanem faktycznym.
Jeśli ktoś byłby tak miły i miał dostęp do takiego dekodera to będę bardzo zobowiązany za pomoc.

przepraszam za post- tasiemiec ale temat jest dla mnie bardzo ważny.

z góry dziękuję za pomoc.

pzdr.
DJK