Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Prośba o zdjęcie kostki połączeniowej głośników 8N - jakie kolory przewodów?

  1. #1

    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    139

    Prośba o zdjęcie kostki połączeniowej głośników 8N - jakie kolory przewodów?

    Witajcie!
    Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś poratował zdjęciem kostki głośnikowej ISO - o ile fabrycznie to jest kostka ISO - z widocznymi kolorami przewodów głośników. Postanowiłem zakupić magiczny moduł z allegro celem uruchomienia tylnych głośników, podłączyłem..i lipa. Po przyjrzeniu się kostkom, okazało się, że w tej brązowej odpowiedzialnej za głośniki podłączone są tylko 4 środkowe a pozostałe dwie pary skrajnych są poucinane. We wiązce mam też kupę zaizolowanych kabelków w różnych kolorach - totalny bajzel... Zakładając, ze moje audi ma głośniki z tyłu, zakładając, że gdzieś we wiązce się one znajdują... poprosiłbym o poratowanie zdjęciem co i jak popodłączać do brązowej kostki. Ew o określenie jakiego kolorku są poszczególne kable głośnikowe, bo te z przodu są kolorowo-białe.

    Będę wdzięczny za rady i sugestie jak się za to zabrać.

    PS; wiem, że tył nie zadzaiała bez zasilania. Stąd zakup tego adaptera. Pozostaje tylko kwestia wpasowania kabli w kostkę.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    up! Ktoś? Coś?
    Bo adapter leży niepodłączony w schowku..

    Inne pytanie - czy przy aktywnym tyle zadziała ta słynna metoda z baterią? Tzn, że jak podłącze kable do + i - do membrana będzie wypchnięta albo wciągnięta? Może w ten sposób ogarnę, który kabel od czego jest.

    I druga kwestia - dużo roboty jest, żeby wyjąć kratki głośnikowe na "tylnej kanapie"? Nie chciałbym czegoś połamać... Jeżeli nie mam bose to z tyłu mam zestaw głośnik z jednej i sub z drugiej czy dwa głośniki po obu stronach?

  2. #2
    Awatar Domenik
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Oka/WWA/PZN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    1,006
    Cytat Zamieszczone przez avic Zobacz posta
    I druga kwestia - dużo roboty jest, żeby wyjąć kratki głośnikowe na "tylnej kanapie"? Nie chciałbym czegoś połamać...
    Samych kratek nie wyjmiesz.
    Żeby dostać się do głośników musisz zdjąć dwa dosyć solidnie przyczepione boczki. Oczywiście zaczynasz od wyjęcia kanapy i tylnych oparć

  3. #3

    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    139
    Mhm.. dzięki. To średnio widzę opcję szukania po kablach z głośnika. Trzeba opracować lepszą koncepcję Oryginalnie tylne głośniki są podpisane do radia osobną kostką?

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Zawór N75 brak kostki
    Przez tomirally w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-09-2017, 06:57
  2. Zamiana kostki lampy przedniej w audi TT 8N
    Przez serwiTT w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-04-2012, 18:15
  3. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 05-04-2011, 21:41
  4. Kolory tapicerki
    Przez w0jt4k w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-12-2010, 07:57
  5. wszystkie kolory tapicerki
    Przez Cezary Magier w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-11-2002, 17:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •