Witajcie!
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś poratował zdjęciem kostki głośnikowej ISO - o ile fabrycznie to jest kostka ISO - z widocznymi kolorami przewodów głośników. Postanowiłem zakupić magiczny moduł z allegro celem uruchomienia tylnych głośników, podłączyłem..i lipa. Po przyjrzeniu się kostkom, okazało się, że w tej brązowej odpowiedzialnej za głośniki podłączone są tylko 4 środkowe a pozostałe dwie pary skrajnych są poucinane. We wiązce mam też kupę zaizolowanych kabelków w różnych kolorach - totalny bajzel... Zakładając, ze moje audi ma głośniki z tyłu, zakładając, że gdzieś we wiązce się one znajdują... poprosiłbym o poratowanie zdjęciem co i jak popodłączać do brązowej kostki. Ew o określenie jakiego kolorku są poszczególne kable głośnikowe, bo te z przodu są kolorowo-białe.

Będę wdzięczny za rady i sugestie jak się za to zabrać.

PS; wiem, że tył nie zadzaiała bez zasilania. Stąd zakup tego adaptera. Pozostaje tylko kwestia wpasowania kabli w kostkę.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

up! Ktoś? Coś?
Bo adapter leży niepodłączony w schowku..

Inne pytanie - czy przy aktywnym tyle zadziała ta słynna metoda z baterią? Tzn, że jak podłącze kable do + i - do membrana będzie wypchnięta albo wciągnięta? Może w ten sposób ogarnę, który kabel od czego jest.

I druga kwestia - dużo roboty jest, żeby wyjąć kratki głośnikowe na "tylnej kanapie"? Nie chciałbym czegoś połamać... Jeżeli nie mam bose to z tyłu mam zestaw głośnik z jednej i sub z drugiej czy dwa głośniki po obu stronach?