Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 106 do 116 z 116

Wątek: Nakładki na zaciski ? Czyli... WTF ? ?

  1. #106
    Awatar Dziki_Wacek
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    130
    nawet super hamulce w Lambo (super wygląd), czy innym wypasionym samochodzie nie uchronią przed wypadkiem bo to zdrowy rozsądek jest najważniejszy i to on ratuje nam życie na drodze. Kupiłem samochód z tymi nakładkami, nie zamierzam się ich pozbywać bo wyglądają dobrze. Oglądało samochód mnóstwo ludzi i nikt nie obczaił że to nakładki no ale fachowcy są tylko w Wawie bo na śląsku same tuki bez szkoły. Zgłosiliśmy się na zakończenie sezonu ale rezygnujemy, nie chcemy psuć zabawy profesjonalistom bez cienia akceptacji dla "innych". Dziękujemy za pierwsze i mamy nadzieję że nie ostatnie spoTTkanie ekipie z Krakowa bo było super. Na śląsku też pewnie się pojawimy, no ale ogólnopolski zloTT to już wyższa półka. Nie zasługujemy. Wieta "Calibra team" tam nie mamy czego szukać. Udanej zabawy. Czekam na bana i na usunięcie z grupy z racji odmiennego zdania.pozdro
    audi TT QUATTRO

  2. #107

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa / Otwock
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    526
    Rocznik
    2007
    Kolor
    stalowy
    Posty
    530
    To ja chciałam bana ☺ nikt nikogo nie będzie wyrzucał i na zlot zapraszamy koniecznie

  3. #108
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez Dziki_Wacek Zobacz posta
    nawet super hamulce w Lambo (super wygląd), czy innym wypasionym samochodzie nie uchronią przed wypadkiem bo to zdrowy rozsądek jest najważniejszy i to on ratuje nam życie na drodze. Kupiłem samochód z tymi nakładkami, nie zamierzam się ich pozbywać bo wyglądają dobrze. Oglądało samochód mnóstwo ludzi i nikt nie obczaił że to nakładki no ale fachowcy są tylko w Wawie bo na śląsku same tuki bez szkoły. Zgłosiliśmy się na zakończenie sezonu ale rezygnujemy, nie chcemy psuć zabawy profesjonalistom bez cienia akceptacji dla "innych". Dziękujemy za pierwsze i mamy nadzieję że nie ostatnie spoTTkanie ekipie z Krakowa bo było super. Na śląsku też pewnie się pojawimy, no ale ogólnopolski zloTT to już wyższa półka. Nie zasługujemy. Wieta "Calibra team" tam nie mamy czego szukać. Udanej zabawy. Czekam na bana i na usunięcie z grupy z racji odmiennego zdania.pozdro
    Chyba już wspominałem że nie ma co się obrażać na forum tylko wpadać na zlot

  4. #109
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Dziki_Wacek Zobacz posta
    nawet super hamulce w Lambo (super wygląd), czy innym wypasionym samochodzie nie uchronią przed wypadkiem bo to zdrowy rozsądek jest najważniejszy i to on ratuje nam życie na drodze. Kupiłem samochód z tymi nakładkami, nie zamierzam się ich pozbywać bo wyglądają dobrze. Oglądało samochód mnóstwo ludzi i nikt nie obczaił że to nakładki no ale fachowcy są tylko w Wawie bo na śląsku same tuki bez szkoły. Zgłosiliśmy się na zakończenie sezonu ale rezygnujemy, nie chcemy psuć zabawy profesjonalistom bez cienia akceptacji dla "innych". Dziękujemy za pierwsze i mamy nadzieję że nie ostatnie spoTTkanie ekipie z Krakowa bo było super. Na śląsku też pewnie się pojawimy, no ale ogólnopolski zloTT to już wyższa półka. Nie zasługujemy. Wieta "Calibra team" tam nie mamy czego szukać. Udanej zabawy. Czekam na bana i na usunięcie z grupy z racji odmiennego zdania.pozdro
    Ło matko foch, patrz do przodu nie do tyłu bo czarna **** gwarantowana świat idzie do przodu a my razem z nim a nie za nim, jeżeli za to że ktoś szczerze wyraża swoje zdanie rezygnujesz, to trudno nie bedziemy budować znajomości na poklepywanku pomyśl o tym, wracając jednak do tematu zdrowy rozsądek nie pomoże Ci w przypadku awaryjnego hamowania np. Sarna na drodze i zdziwił byś się ile to jest 1m. wcześniej, dla tego właśnie poprawiamy serię. A na koniec coś dla rozrywki, mam pytanie czy ten biały Luksus będzie ok.uploadfromtaptalk1466800432014.jpg

    Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #110
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    A na koniec coś dla rozrywki, mam pytanie czy ten biały Luksus będzie ok.uploadfromtaptalk1466800432014.jpg
    Będzie do dupy
    .
    .
    .
    .
    w sam raz
    __________________________
    Pozdrawiam

  6. #111

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2016
    Kolor
    Black TTS
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez ŻONA ŻUCZKA Zobacz posta
    Hu .... tam że się będzie brudziło i może w przypadku ewentualnego wypadku dobre hamulce uratują Wam życie, ale będzie ,,zajebiście,, wyglądało. Chyba chce bana bo tego się nie da czytać. Musi być źle jak już kobieta zwraca na to uwagę rozumiem że może tt można już kupić za 8 tyś i generalnie stać już na nią ciecia z bazaru ale na Boga nie bawcie się w Calibra team, przynajmniej może nie wśród nas ....



    Skomentował bym to ostatnie zdanie, ale się powstrzymam, tylko dlatego, ze jesteś kobietą i nie zamierzam rzucać błotem.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Ernest ; 25-06-2016 o 07:42

  7. #112
    Awatar Dziki_Wacek
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    130
    Zuczek, ja nie mam focha, nie mam też za złe wyrażanie własnego zdania bo każdy z nas ma do tego prawo. Natomiast twoja żona wyraziła się jasno i wyraźnie taki ktoś jak ja nie będzie mile widziany wśród Was.
    audi TT QUATTRO

  8. #113
    Awatar TTkowiec
    Dołączył
    Apr 2016
    Płeć
    Skąd
    KrK
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czarny
    Posty
    162
    Kurcze, chwile nie odwiedzałem wątku ale widzę że jego temat idzie w złym kierunku. Temat powstał aby usłyszeć opinie na ten temat od szerszego grona, każdy może robić ze swoim autem co chce a zawsze znajdą się osoby którym będzie się to podobać lub nie. Nie ma co również brać do siebie komentarzy innych użytkowników bo nie o to chodzi- tak jak napisał Dziki_Wacek czy poprzednicy, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. TT to piękne auto z nakładkami czy bez to nie ma znaczenia bo każdy z nas użytkuje je z bananem na mordzie.
    Myślę że w temacie zostało już powiedziane wystarczająco dużo a same posty schodzą na inne tory więc proszę admina o zamknięcie wątku bo nie ma co się dalej spierać.

  9. #114

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa / Otwock
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    526
    Rocznik
    2007
    Kolor
    stalowy
    Posty
    530
    Klub to ludzie nie samochody, więc proszę mi się tu nie fochać i widzimy się na zlocie, a jeśli ktoś poczuł się urażony moją opinią to przepraszam tak mam że mówię co myślę, niestety

  10. #115
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    A co jest zlego w byciu cieciem na bazarze?? Moze nie jest to moj szczyt ambicji ale zadna praca nie hanbi.

    Dyskusja zdecydowanie zeszla na zle tory i to juz kilka stron wczesniej co zaznaczylem w swoim wczesniejszym poscie.

    Najciekawsze ze najwiecej zabrali glos ludzie ktorzy wrecz nie znosza tych nieszczesnych nakladek.. po co? Ktos powie zeby wyrazic swoje zdanie, a ja powiem ze zeby obrazic druga osobe bo tak to wyglada (oczywiscie jest kilka wyjatkow). Wrzucenie foty KIBLA to juz klasa sama w sobie, nie ma co! To ja juz wole miec nakladki i byc kim jestem, niz miec brembo i zachowywac sie w taki sposob.

    Osobiscie jesli jakis temat mi sie nie podoba lub nie mam w nim nic do powiedzenia poprostu go mijam a nie bawie sie w matimati.. czyli byle cos napisac.

    Proponuje temat zamknac, bo przez paru ludzi "anty" powstanie tu sytuacja w ktorej byc moze nie tylko DzikiWacek lub Ernest poczuja sie dotknieci.

    ZonoZuczka, masz racje, klub to nie samochody, nakladki, konie pod maska, tylko wlasnie ludzie! To oni biora do siebie co tu sie wypisuje, nakladki maja to w doopie.

    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 25-06-2016 o 11:50

  11. #116
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Kochani padły pytania, padły odpowiedzi, każdy tu wyraził swoje zdanie, nie bierzcie wszystkiego na serio forum nie życie, tak wiec na prośbę zamykam temat i do zobaczenia.
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Nakładki na zaciski ? Czyli... WTF ? ?
    Przez TTkowiec w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 99
    Ostatni post / autor: 24-06-2016, 10:37
  2. Nakładki na pedały
    Przez Moto_Fan w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-03-2015, 16:39
  3. MK1 [8N] Nakładki na pedały
    Przez Moto_Fan w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-03-2015, 16:39
  4. Nakładki na śrubę.
    Przez singl0r w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-06-2012, 23:15
  5. nakładki na lusterka
    Przez Mateusz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-10-2009, 15:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •