Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 116

Wątek: Nakładki na zaciski ? Czyli... WTF ? ?

  1. #61
    Awatar TT8N
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    ETM
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    xxx
    Rocznik
    1410
    Kolor
    gunpowder
    Posty
    190
    Panowie ale jaki problem zjechac ten napis brembo papierem sciernym i ponownie blysnac jakims szprejem do zaciskow ?
    No chyba, ze nie do konca jest prawda w tym, ze to tylko dla poprawienia estetyki seryjnych zaciskow i ulatwienie konserwacji.
    Bo przeciez takie male zmodyfikowanie nakladek, pozbawiajac je tych kontrowersyjnych napisow to dla wiekszoci tu obecnych specjalistow od poprawiania estetyki naszych perelek smieszna sprawa nie zajmujaca wiecej jak godzinke czasu.

  2. #62
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Z tego co pamietam nakladki sa tloczone wiec jesli zeszlifujesz napisy w tym miejscu bedzie dziura na wylot.

  3. #63
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Na ali są foty od wewnątrz jak "to coś" wygląda, napis można zedrzeć, dziury nie będzie

  4. #64
    Awatar hubi
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Radzymin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    333
    Przyglądam się o czym piszecie i oczy bolą ;P
    Agro tuning = obciach -każdy wam to powie. Auto w dechę, a hamulce plastikowe ... hehehehhehe
    Teraz na zlot to obowiązkowo tt 'musi mieć nakładki na zaciski (zaślepki na oczy) i butle z gazem (rozweselającym na poprawę humoru)
    Napis brembo do zerwania- tak nakleję Alfa Rumuło ... hehehh
    dobra zostawię bez napisu-nie świeci się trzeba malować przecież to jakieś plastikowe g****
    to był jakiś koszmarny sen- kto mnie obudził ?

  5. #65
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Myślę że temat nie powinien być w dziale tuning...
    Dobija mnie tylko fakt że temat kolegi nonamed o modach na 300+ lub mój o modach na 400+ ledwo zipie a tu 5 stron brandzlowania się nad plastikowymi nakładkami na zaciski.... Pawel-2005 już kiedyś o tym pisał, podzielam jego zdanie - dużo osób zajmuje się pierdołami, szkoda że tak mało osób naprawdę coś modzi.

  6. #66
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    To jakaś wrzuta do nas nie-modzących? Jak ktoś się interesuje modzeniem to ok- niech to robi i się chwali (lub nie) ale po co na siłę szukać kolegów? Nie ma zainteresowania to może trzeba się przenieść na inne forum?
    Nie podoba się nakladka? Ok- po to jest ten temat żeby wyrazić opinię. Może dzięki temu ktoś to kupi lub nie ale co ma do tego Twój wątek na 400+ to nie mam pojęcia.

    Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

  7. #67

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2016
    Kolor
    Black TTS
    Posty
    186
    Nie ogarniam. Nie interesuje was wątek o nakładkach to w niego nie wchodzicie ! Mnie nie interesuje temat o modach więc nawet ani razu w niego nie wchodziłem... Temat jest o nakładkach na zaciski i tyle..

    Odnośnie tematu, nabył może ktoś ostatnio i może się pochwalić jak to wygląda na MK2 ?

  8. #68
    Awatar Quuuun
    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    Zamość
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4XX
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez Ernest Zobacz posta
    Nie ogarniam. Nie interesuje was wątek o nakładkach to w niego nie wchodzicie ! Mnie nie interesuje temat o modach więc nawet ani razu w niego nie wchodziłem... Temat jest o nakładkach na zaciski i tyle..

    Odnośnie tematu, nabył może ktoś ostatnio i może się pochwalić jak to wygląda na MK2 ?
    Prawdopodobnie wygląda to jak guma na **uju, czyli **ujowo
    Ostatnio edytowane przez Quuuun ; 16-06-2016 o 17:08

  9. #69
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez czerniel2 Zobacz posta
    Myślę że temat nie powinien być w dziale tuning...
    Dobija mnie tylko fakt że temat kolegi nonamed o modach na 300+ lub mój o modach na 400+ ledwo zipie a tu 5 stron brandzlowania się nad plastikowymi nakładkami na zaciski.... Pawel-2005 już kiedyś o tym pisał, podzielam jego zdanie - dużo osób zajmuje się pierdołami, szkoda że tak mało osób naprawdę coś modzi.
    Koledzy, nie spodziewałbym się bardziej ambitnych tematów w przyszłości w sprawie TT MK1....niestety, ale aktualne ceny rynkowe MK1 skłaniają jej drogę kart historii ku Calibrze

    Oby biedactwo się nie dało.
    Te Terrere Terrere terererererere …

  10. #70
    Awatar Dziki_Wacek
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    130
    siema, jak już pisałem kupiłem ten samochód z takimi nakładkami i jako że nie jestem ekspertem motoryzacyjnym myślałem że to brembo. Nie wiedziałem że jest coś takiego i dam sobie rękę obciąć że każdy z tych co tak negatywnie ocenia ten element nie wiedząc że to imitacja chwaliłby wygląd. Na ostatnim spotkaniu w Krk kolega zakładający temat oglądał te oto tandetne nakładki kucając przy feldze i też nie obczaił że to shit. jest mi przykro Hubi pl że napisałeś że kończy się pewna era jak takie auta przyjadą na zlot, że okleja się je na około plastikiem (moim zdaniem nie jest to plastik dookoła samochodu) tylko mała wstawka wewnątrz felgi którą ledwo widać. Być może niedługo okaże się że jak ktoś ma MK1 to też już jest wieś bo era MK1 dobiega końca, niedługo żółte tablice rejestracyjne itd. Być może trendy teraz będzie przyjechać na zlot TT lansiarskim Porsche w ledach bo nie przystoi mieć zwykłych żarówek w takiej klasie auta. No ale cóż każdy mierzy ludzi swoją miarą.
    już tak na koniec chciałem tylko dodać że mam ogromną ochotę pojechać pierwszy raz na ogólnopolski zlot który jak czytałem odbędzie w Kielcach, ale nie chciałbym się tam poczuć jak wieśniak, cepeliarz tylko z tego powodu że mam te nakładki. pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru wieśniak ze wsi Katowice
    audi TT QUATTRO

  11. #71
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez Dziki_Wacek Zobacz posta
    siema, jak już pisałem kupiłem ten samochód z takimi nakładkami i jako że nie jestem ekspertem motoryzacyjnym myślałem że to brembo. Nie wiedziałem że jest coś takiego i dam sobie rękę obciąć że każdy z tych co tak negatywnie ocenia ten element nie wiedząc że to imitacja chwaliłby wygląd. Na ostatnim spotkaniu w Krk kolega zakładający temat oglądał te oto tandetne nakładki kucając przy feldze i też nie obczaił że to shit. jest mi przykro Hubi pl że napisałeś że kończy się pewna era jak takie auta przyjadą na zlot, że okleja się je na około plastikiem (moim zdaniem nie jest to plastik dookoła samochodu) tylko mała wstawka wewnątrz felgi którą ledwo widać. Być może niedługo okaże się że jak ktoś ma MK1 to też już jest wieś bo era MK1 dobiega końca, niedługo żółte tablice rejestracyjne itd. Być może trendy teraz będzie przyjechać na zlot TT lansiarskim Porsche w ledach bo nie przystoi mieć zwykłych żarówek w takiej klasie auta. No ale cóż każdy mierzy ludzi swoją miarą.
    już tak na koniec chciałem tylko dodać że mam ogromną ochotę pojechać pierwszy raz na ogólnopolski zlot który jak czytałem odbędzie w Kielcach, ale nie chciałbym się tam poczuć jak wieśniak, cepeliarz tylko z tego powodu że mam te nakładki. pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru wieśniak ze wsi Katowice
    Zgadzam sie z kolega w 100%! Jest mi takze przykro ze niektorzy ludzie co z czystym sumieniem wpychaja tandetne ledowe chinskie lampy z alledrogo na tyl lub ledy w oswietlenie wnetrza, krytykuja nakladki ktorych nawet nie widac na pierwszy rzut oka! Co za hipokryzja! Nikt w tym temacie nie prosil jednego z drugim o pozwolenie lub nie zmusza do takiego "rozwiazania". Czemu w Polsce tak Ciezko uszanowac zasade - "pilnuj swoich spraw!" Nie dotyczy to Ciebie/nie podoba Ci sie to po kiego grzyba sie odzywasz?? Zeby udowodnic "co"?? Ktos by powiedzial po co robic moda na 400+, poprostu kup auto ktore ma 400km i nie zyluj tego biednego 1.8.. kwestia GUSTU. dajcie spokoj. Dzieki takim zachowaniem zrobilo sie zamieszanie, temat jest do posprzatania, a znajac zycie wyladuje w smietniku i tyle bedzie z wolnosci slowa i prawa do swojego zdania wedle wlasnego auta. A szkoda.

    [ATTACH=COScreenshot_2016-06-16-20-59-13.jpgNFIG]10770[/ATTACH]

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Quuuun Zobacz posta
    Prawdopodobnie wygląda to jak guma na **uju, czyli **ujowo
    Ernest zapytal jak czlowiek wiec po co taki post z Twojej strony?? Blysnac chciales prostackim poczuciem humoru?? Udalo Ci sie.
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 16-06-2016 o 21:51

  12. #72
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez Dziki_Wacek Zobacz posta
    ...jest mi przykro Hubi pl że napisałeś że kończy się pewna era jak takie auta przyjadą na zlot, że okleja się je na około plastikiem (moim zdaniem nie jest to plastik dookoła samochodu) tylko mała wstawka wewnątrz felgi którą ledwo widać. Być może niedługo okaże się że jak ktoś ma MK1 to też już jest wieś bo era MK1 dobiega końca, niedługo żółte tablice rejestracyjne itd. Być może trendy teraz będzie przyjechać na zlot TT lansiarskim Porsche w ledach bo nie przystoi mieć zwykłych żarówek w takiej klasie auta. No ale cóż każdy mierzy ludzi swoją miarą.
    już tak na koniec chciałem tylko dodać że mam ogromną ochotę pojechać pierwszy raz na ogólnopolski zlot który jak czytałem odbędzie w Kielcach, ale nie chciałbym się tam poczuć jak wieśniak, cepeliarz tylko z tego powodu że mam te nakładki. pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru wieśniak ze wsi Katowice
    Dziki_Wacek w momencie kiedy nakładamy plastik mając na celu zakrycie brzydkich zacisków, to jestem za, ale nie czarujmy się, tutaj główną role odgrywa napis Brembo
    Nie jestem zwolennikiem naklejania jakichkolwiek oznaczeń nie mających związku ze stanem rzeczywistym. Gwoli ścisłości, wiele osób które znam bardzo dobrze, wie doskonale że tak samo uważam o doczepianych znaczkach TTS na TTkach nie mających z TTS nic wspólnego

    Posiadanie ładnej MK1 nigdy nie będzie wsią, to auto zawsze będzie się wyróżniało ponadczasową stylistyką, i akurat ja jestem wielkim fanem tej linii.

    ps. przyjeżdżaj na zlot i nie patrz na tematy tutaj, czasem słowo pisane może być różnie zrozumiane. Poznasz ludzi i jestem pewien, że nie będzie to stracony czas, a jak będzie jakiś spot na śląsku to wpadaj, fajna grupa tam jest.

    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Zgadzam sie z kolega w 100%! Jest mi takze przykro ze niektorzy ludzie co z czystym sumieniem wpychaja tandetne ledowe chinskie lampy z alledrogo na tyl lub ledy w oswietlenie wnetrza, krytykuja nakladki ktorych nawet nie widac na pierwszy rzut oka! Co za hipokryzja! Nikt w tym temacie nie prosil jednego z drugim o pozwolenie lub nie zmusza do takiego "rozwiazania". Czemu w Polsce tak Ciezko uszanowac zasade - "pilnuj swoich spraw!" Nie dotyczy to Ciebie/nie podoba Ci sie to po kiego grzyba sie odzywasz?? Zeby udowodnic "co"?? Ktos by powiedzial po co robic moda na 400+, poprostu kup auto ktore ma 400km i nie zyluj tego biednego 1.8.. kwestia GUSTU. dajcie spokoj. Dzieki takim zachowaniem zrobilo sie zamieszanie, temat jest do posprzatania, a znajac zycie wyladuje w smietniku i tyle bedzie z wolnosci slowa i prawa do swojego zdania wedle wlasnego auta. A szkoda.
    Jest temat, jest dyskusja, na tym to polega, nie ma co się spinać.

    PS - założyłem oryginalne oprawki LEDowe VAGa

  13. #73
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    "PS - założyłem oryginalne oprawki LEDowe VAGa "

    Ja nie o Tobie tu pisze Hubi tylko ogolnie. Fakt, w ostatnim poscie poszla troche spina bo szlag trafia jak ktos pyta o cos, a tu leci zaraz okreslenie od osoby nie majacej nic wiecej do powiedzenia poza slowem "wiocha" lub pseudo zarcikiem. Nie no, klasa!

    Ps. Ja osobiscie mialem gdzies napis. Bez niego nie widzialem. Myje, sa czyste, pyl z klockow nie wzera sie, mi to wystarczy.

    Pozdrawiam... juz wyluzowany
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 16-06-2016 o 22:16

  14. #74
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    "PS - założyłem oryginalne oprawki LEDowe VAGa "

    Ja nie o Tobie tu pisze Hubi. Fakt, w ostatnim poscie poszla troche spina bo szlag trafia jak ktos pyta o cos, a tu leci zaraz okreslenie od osoby nie majacej nic wiecej do powiedzenia poza slowem "wiocha" lub pseudo zarcikiem. Nie no, klasa!

    Ps. Ja osobiscie mialem gdzies napis. Bez niego nie widzialem. Myje, sa czyste, pyl z klockow nie wzera sie, mi to wystarczy.

    Pozdrawiam... juz wyluzowany
    Nie rozważałeś o nakładce na auto? Wiesz, taki powiew świeżości...
    I don't have dreams, I have goals.

  15. #75
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Ps. Ja osobiscie mialem gdzies napis. Bez niego nie widzialem. Myje, sa czyste, pyl z klockow nie wzera sie, mi to wystarczy.
    Nie wiem jak to działa, może wykonanie, farba etc, ale w TT miałem zawsze brudne, jak bym tego nie szorował to farba jakoś schodziła i były po prostu brzydkie. Obecnie są inaczej wykonane i bardzo łatwo się je myje, zero syfu.

Podobne wątki

  1. Nakładki na zaciski ? Czyli... WTF ? ?
    Przez TTkowiec w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 99
    Ostatni post / autor: 24-06-2016, 10:37
  2. Nakładki na pedały
    Przez Moto_Fan w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-03-2015, 16:39
  3. MK1 [8N] Nakładki na pedały
    Przez Moto_Fan w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-03-2015, 16:39
  4. Nakładki na śrubę.
    Przez singl0r w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-06-2012, 23:15
  5. nakładki na lusterka
    Przez Mateusz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-10-2009, 15:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •