Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 116

Wątek: Nakładki na zaciski ? Czyli... WTF ? ?

  1. #46
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Wiedzialem ze tak bedzie. Ze dyskusja przybierze taki wlasnie ton i obrot. Dlatego chcialem uniknac tego tematu jak to wczesniej nazwalem "nieszczesnego moda". A chodzilo tylko o to zeby nie malowac "pyndzlem" lub "szprajem", a po myciu zeby bylo czyste bez nadmiernej pracy, a nie szpanowac pod dyskoteka czy udawac ze ma sie brembo. Agrotuning to stan umyslu i szukanie w kawalku sklejki spoLiera. Bez obrazy ale polowe tych "waszych" ledow na nogi, na rejestracje, a to do kierunku, a to w podsufitke tez moglby ktos zakwalifikowac do agrotuningu. W koncu te ledy tez przyplynely z kraju pol ryzowych.. Zostawcie tego typu dyskusje. Kto chce niech bierze i zaklada, a kto nie to nie i nie trzeba zaraz miesem albo kamieniami rzucac w tego co cos takiego ma.. lub tez pluc kolego Barwa73 bo to duzo mniej eleganckie niz same nakladki Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 13-06-2016 o 21:22

  2. #47

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2016
    Kolor
    Black TTS
    Posty
    186
    Na allegro cena za komplet z wysyłką to 100-110 zł i mamy natychmiast zamawianą paczkę, z Aliexpress koszt w granicach około 50 zł, tylko pytanie kiedy to dojdzie.. niby 2x tańsze ale to tylko 50 zł.

    Co do agrotuningu.. agrotuningiem było by założenie spojlera z europalety i obklejenie zwykłej tetetki napisami TTRS czy tam V12, 6.0 T itp. itd.
    Temat dotyczy dyskusji o nakładkach a nie dyskusji komu co się podoba.

    Pozdrawiam !
    Ostatnio edytowane przez Ernest ; 13-06-2016 o 21:21

  3. #48
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    ...Bez obrazy ale polowe tych "waszych" ledow na nogi, na rejestracje, ...
    Hmmm w sumie u siebie w aktualnym wozidle też zmieniałem ze zwykłych żarówek na LEDy (oryginalne oprawki) w rejestracji - teraz to auto to wieś

    Kto mnie nie zrozumiał, albo źle złożył tok myślenia - uważam że TT to nie Golf czy Calibra i powinniśmy pokazać że piękne auta nie potrzebują plastiku dookoła

  4. #49
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Dlatego napisalem "polowa" hehe I nie pisalem ze ja tak mysle tylko ze "ktos moglby tak powiedziec/pomyslec". Chodzi mi o to ze o gustach sie nie mowi. Z drugiej strony zdecydowalem sie na nakladki ze wzgledow tylko praktycznych. Prawdopodobnie tak jak Ty Hubi na ledy w rejestracje, bo zywotnosc itd.

  5. #50
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Dlatego napisalem "polowa" hehe I nie pisalem ze ja tak mysle tylko ze "ktos moglby tak powiedziec/pomyslec". Chodzi mi o to ze o gustach sie nie mowi. Z drugiej strony zdecydowalem sie na nakladki ze wzgledow tylko praktycznych. Prawdopodobnie tak jak Ty Hubi na ledy w rejestracje, bo zywotnosc itd.
    Nie, ja stwierdziłem że autu tej klasy nie pasują zwykłe żarówki, poza tym wszystkie światła w Ledzie...

  6. #51
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Hubi ale zauważ że prawie wszyscy by chcieli bez napisu brembo bo chodzi o zamaskowanie tego brzydkiego zacisku a nie szpanowanie że ma się brembo.
    Ja np mam niestandardowe 4 końcówki wydechu o większej średnicy niż oryginał i jednym się to podoba a innym nie. Jedni uważają że powinna być tylko fabryka a inni że można modzic byle ze smakiem. Szanujemy Twoje zdanie ale ja uważam że takie coś bardziej poprawi wygląd niż go oszpeci szczególnie że postronne osoby nie będą wiedziały że to nakladka.
    Sam poświęciłem całe dwa dni na malowanie zacisków i raczej nie będzie mi szkoda tej roboty żeby je zakryć nakladkami.

    Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

  7. #52
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    ehhhh ja ja założyłem ponad 2 lata temu, to był jeden wielki śmiech. Więc zdjąłem i wyrzuciłem do śmieci ale fakt, trochę to tandetnie wyglądało. Jak ktoś stał metra od auta , widać było ,że to atrapa.

  8. #53
    Awatar Wójto.WRA
    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Zalesie/Radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2++
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Wiedzialem ze tak bedzie. Ze dyskusja przybierze taki wlasnie ton i obrot. Dlatego chcialem uniknac tego tematu jak to wczesniej nazwalem "nieszczesnego moda". A chodzilo tylko o to zeby nie malowac "pyndzlem" lub "szprajem", a po myciu zeby bylo czyste bez nadmiernej pracy, a nie szpanowac pod dyskoteka czy udawac ze ma sie brembo. Agrotuning to stan umyslu i szukanie w kawalku sklejki spoLiera. Bez obrazy ale polowe tych "waszych" ledow na nogi, na rejestracje, a to do kierunku, a to w podsufitke tez moglby ktos zakwalifikowac do agrotuningu. W koncu te ledy tez przyplynely z kraju pol ryzowych.. Zostawcie tego typu dyskusje. Kto chce niech bierze i zaklada, a kto nie to nie i nie trzeba zaraz miesem albo kamieniami rzucac w tego co cos takiego ma.. lub tez pluc kolego Barwa73 bo to duzo mniej eleganckie niz same nakladki Pozdrawiam!
    Dokładnie AcidTT praktycznie nakładek nie widać . A to jest fajny szybki sposób myśle, że lepiej mówić o konkretach i doradzić tym co założyli wątek .

  9. #54

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Długo omijałem ten temat bo już z samej nazwy źle mi pachniał. Wczoraj przysiadłem i prześledziłem wątek i powiem tak ... nie wygląda to aż tak źle jakby się na wstępie wydawało. Zaciski w moim TT to pięta Achillesowa. Są wypalone na brunatny kolor i planowałem je pomalować ale konkretnie - zdemontować, wypiaskować i wrzucić jakiś fajny kolor być może logo, grafikę. Chciałem to zrobić w wypiaskujemy.pl - popatrzcie na ich realizacje. To plany a życie, życiem - musiałbym wszystko zdemontować a sam tego nie zrobię, do tego unieruchomić auto na kilka ładnych dni, sprawa trzecia koszty. Reasumując, poczekam aż pierwsze MKII 3.2 wrzuci to do siebie, podpytam o montaż bo dziś znowu patrzyłem na swoje heble (duże są i jakoś nie wierzę że to będzie pasować i może się skuszę. Oczywiście kupiłbym czyste bez loga ale jak nie będzie to na bezrybiu i rak ryba - wezmę co będzie. Ludzie to jest 100 zeta. Podchodzę do tego tak, że jak po tygodniu uznam, że mi nie pasuje to zdejmę i powieszę na gwoździu na garażu lub oddam za 50% ceny jakiemuś sąsiadowi. Na moim osiedlu nie brakuje fanów tuningu
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 14-06-2016 o 11:05
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  10. #55

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Moje 5gr na temat tego wynalazku.
    PLUSY:
    - tanie
    - ładne
    - proste w montarzu
    - dodają powiewu świeżości samochodowi

    MINUSY:
    - napis brembo - bez napisu w tych kolorach nie udawały by tak bezczelnie oryginalnych zacisków
    - wstyd u mechanika - osobiście spalił bym się ze wstydu pokazując mu takie imitacje brembo, na ulicy 99% obywateli RP uzna, że oryginały

    Sam chętnie bym chciał takie zaciski ale oryginalne brembo sam nie założę i musiał bym felgi zimowe nowe kupować. Najchętniej to bym kupił ładne oryginalne zaciski pasujące do TT w lepszym kształcie.

  11. #56

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2016
    Kolor
    Black TTS
    Posty
    186
    Reasumując forum przekonane do nakładem Czyli co jakiś zakup hurtowy ? :P

  12. #57

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    brak
    Posty
    263
    Bądźmy szczerzy, jedyne zastrzeżenie co do tych nakładek to napis Brembo. Poza tym jest zgoda co do tego, że to dobry estetyczny patent.
    Swoją drogą zaciski Brembo nie są jakoś tragicznie drogie więc czy to naprawdę aż taki lans?

  13. #58

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2016
    Kolor
    Black TTS
    Posty
    186
    Chińczycy zrobili napis brembo, bo znany na całym świecie i w miarę uniwersalny do każdego auta.

  14. #59
    Awatar barwa73
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Kielce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    89
    Kolego [B]AcidTT[B] a skąd tyle jadu w Tobie..?
    Przykro mi że Cię uraziłem. Faktycznie - o gustach się nie dyskutuje. Przepraszam za "plucie". Moje zdanie wyraziłem i go nie zmienię - chocbyś z całych sił próbował mnie wychować od nowa
    Pozdrawiam i Peace.. ✌

  15. #60
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    We mnie jad??? A przepraszam w ktorym momencie?? Wlasnie na spokojnie chcialem wytlumaczyc co mysle na ten temat. A ze skomentowalem Twoje niesmaczne zachowanie to nie jad. Przeprosiles i wszystko gra, zdarza sie. Wychowywac, ani przekonywac nie mam zamiaru wlasnie z powodu ktory staralem sie przekazac w poprzednim poscie czyli GUSTA SA ROZNE I NIE WARTO O NICH DYSKUTOWAC. Pozdrawiam!

Podobne wątki

  1. Nakładki na zaciski ? Czyli... WTF ? ?
    Przez TTkowiec w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 99
    Ostatni post / autor: 24-06-2016, 10:37
  2. Nakładki na pedały
    Przez Moto_Fan w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-03-2015, 16:39
  3. MK1 [8N] Nakładki na pedały
    Przez Moto_Fan w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-03-2015, 16:39
  4. Nakładki na śrubę.
    Przez singl0r w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-06-2012, 23:15
  5. nakładki na lusterka
    Przez Mateusz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-10-2009, 15:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •