Strona 8 z 20 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 106 do 120 z 292

Wątek: ABT TT-Limited II

  1. #106
    Awatar arhuzz
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Głowno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    105
    bardzo podoba mi sie przód auttka przed zmianą, wie ktos moze ile kosztowało by przerobienie zwyklej ttki na taką?

  2. #107
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Takich perełek limitowach jest mało a jak już są to zasługują na takie traktowanie jak Kolegi najpiękniejsze w tym wszystkim jest to że Kolega robi wszystko żeby od dechy do destki było jak w ory ABT. Za to szacun bo wiem coś o tym ile to kosztuje czasu, serca o kasie nie wspominając
    Jeśli chodzi o taki zderzak jak na 1 zdj to wielu entuzjastów takich modów na forum nie ma raczej wszyscy chcą pięknej serii albo serii + moc. Ale jeśli już chcesz skrzywdz.... sorry upiękrzyć ) swoją tt to na allegro napewno znajdziesz jakieś egzemplarze w granicy 500zl za sam zderzak.

  3. #108
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez arhuzz Zobacz posta
    bardzo podoba mi sie przód auttka przed zmianą, wie ktos moze ile kosztowało by przerobienie zwyklej ttki na taką?
    Już odpowiadam kolego, taki zderzak jaki był tu zamontowany to był ori firmy Rieger, są z dobrego plastiku i nie pękną ci odrazu po pierwszym kontakcie np. z lodową kulką w zime, do tego dochodzi grill który jest z A8 zazwyczaj i tutaj koszt samego używanego grila z A8 to jakies 700-800zł a do tego zderzak jakieś 2000zl do 3000zł o ile znajdziesz ori Rieger

    http://www.thettshop.co.uk/exterior....product=701823

    (chyba że podróba z włókna co pęknie nawet przy montażu do auta czy samego grila a lakiernik cię zabiję to wtedy z 500zł nie problem żaden będzie.)

    Cytat Zamieszczone przez oOkillerjezOo Zobacz posta
    Takich perełek limitowach jest mało a jak już są to zasługują na takie traktowanie jak Kolegi najpiękniejsze w tym wszystkim jest to że Kolega robi wszystko żeby od dechy do destki było jak w ory ABT. Za to szacun bo wiem coś o tym ile to kosztuje czasu, serca o kasie nie wspominając
    Jeśli chodzi o taki zderzak jak na 1 zdj to wielu entuzjastów takich modów na forum nie ma raczej wszyscy chcą pięknej serii albo serii + moc. Ale jeśli już chcesz skrzywdz.... sorry upiękrzyć ) swoją tt to na allegro napewno znajdziesz jakieś egzemplarze w granicy 500zl za sam zderzak.
    Dziękuje za miłe słowa, takie momenty powodują że jeszcze bardziej chce się kontynuować ten projekt, prawda że sporo czasu to zajmuje poszukiwanie jakiegoś konkretnego elementu do tej wersji ale najważniejsze jest to że .... mamy na forum jedyną taką w PL najprawdopodobniej i to w 100% Ori z pewnego źródła

    Kiedyś wpadła jedna na mobile.de pojawiła się i była wystawiona za 18.500e czy jakoś tak, po tygodniu znikła i już więcej nie wróciła (albo ją sobie ktoś jednak zostawił albo poszła).
    W późniejszym czasie to co się pojawia do dziś na portalach, nawet jak jest prawie Ori wersja ABT, to okazuje się że brakuje paru rzeczy albo ilość koni nie taka itd itp. na razie jedna była jak do tej pory.
    Miałem kryzys w pewnym momencie bo okazało się że nie mogę auta schować do garażu bo nie dostałem zgody od teściów, a jak chciałem postawić chociażby "blaszak" żeby nie padało na auto i żeby w zimie miało gdzie stać to się okazało że im się nie podoba taki za 900zł z blachy o jak dowalili taki jak im się podoba i jaki mogę postawić to cena wyszła prawie 4500zł.
    Nigdy tego nie mówiłem wcześniej więc proszę o wyrozumiałość.
    Wtedy dopadł mnie kryzys i chciałem go sprzedać, kupić coś innego, mocnego równie ale takiego co nie będzie mi szkoda trzymać "pod chmurką" a tego "rarytasa" oddać w ręce pasjonata który da mu dach nad głową.

    Na szczęście pojawili się ludzie tacy między innymi jak Acid czy Hubert czy Grzegorz czy Arttur (w sumie to musiałbym tu wymienić wszystkich którzy udzialali się w moim wątku) i może nawet nie świadomie ale zmotywowali mnie do tego żeby zostawić TT i nad nią pracować, trudno wydam więcej kasy na naprawy usterek spowodowanych przez wilgoć na pewno ale nie dam umrzeć temu autu ... byle do przodu...

    Ale mnie dziś wzięło na "gorzkie żale" ... dziękuje za wyrozumiałość raz jeszcze
    Ostatnio edytowane przez Kanapa ; 27-08-2017 o 22:36

  4. #109
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Kurde, jak widze jakis post w Twoim temacie to odrazu mam nadzieje przeczytac info, ze rodzynek bedzie mial ori zderzak no nic, wracam do obgryzania paznokci

    Ps. Bardzo kibicuje Twojej TT. Wiem, ze ja skonczysz Nie martw sie, jak smigasz nia prawie codziennie to wilgoci nie zlapie, gorzej jak bys postawil ja w betonowym lub blaszanym garazu na dluzej. Drewno jest najlepsze bo oddycha i auto sie nie kisi.

  5. #110
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Kurde, jak widze jakis post w Twoim temacie to odrazu mam nadzieje przeczytac info, ze rodzynek bedzie mial ori zderzak no nic, wracam do obgryzania paznokci

    Ps. Bardzo kibicuje Twojej TT. Wiem, ze ja skonczysz Nie martw sie, jak smigasz nia prawie codziennie to wilgoci nie zlapie, gorzej jak bys postawil ja w betonowym lub blaszanym garazu na dluzej. Drewno jest najlepsze bo oddycha i auto sie nie kisi.
    Na razie mój kontakt w DE nic nie odpisuje, dziś ponownie spróbuje wysłać mu info z prośbą o informacje czy udało się coś dowiedzieć.
    Jeśli chodzi o autko to właśnie one stoi głównie i tak na prawdę może raz na dwa tygodnie gdzieś je biorę na przejażdżkę a nie kiedy raz nawet na miesiąc :/ dlatego mnie to martwi dosyć mocno, ostatnio 25.8 miałem przegląd i gościu był zdziwiony że auto zrobiło w ciągu roku dokładnie tylko 2764km a przeglądy zawsze robię w tej samej stacji diagnostycznej (obecnie ma przejechane 170231km...)

    Odkąd go mam to autko przetrwało dwie zimy pod chmurką i pokrowcem, efekty praktycznie było widać już w tym roku pod autem że np. farba z belki zaczyna odchodzić powoli a gdy go kupowałem była idealna (auto wcześniej stało cały czas w dużym garażu z kilkoma autami).

    I jeszcze po za tematem, ma ktoś może jakiś kontakt w niemcach aby również przez kogoś skontaktować się z tym gościem co ma te dokładkę? Help

    Ps. Dzięki za słowa otuchy, poprawa humoru na poniedziałek ... complete
    Ostatnio edytowane przez Kanapa ; 28-08-2017 o 07:21

  6. #111
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    hmmm.. tesciow latwiej zmienic niz TTmk1 ABT II Limited Edition..

    Terminator-2.jpg
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 29-08-2017 o 01:59

  7. #112
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    hmmm.. tesciow latwiej zmienic niz TTmk1 ABT II Limited Edition..

    Terminator-2.jpg
    haha padłem

  8. #113
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta

    Jeśli chodzi o autko to właśnie one stoi głównie i tak na prawdę może raz na dwa tygodnie gdzieś je biorę na przejażdżkę a nie kiedy raz nawet na miesiąc :/ dlatego mnie to martwi dosyć mocno, ostatnio 25.8 miałem przegląd i gościu był zdziwiony że auto zrobiło w ciągu roku dokładnie tylko 2764km a przeglądy zawsze robię w tej samej stacji diagnostycznej (obecnie ma przejechane 170231km...)
    Dosłownie jeździsz tylko do kościoła i z powrotem Mi się zdarzy tyle przez miesiąc zrobić No ale za to autko mniej się zużywa



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #114
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Panie i Panowie ... Obecnie w mieszkaniu od znajomego w Niemczech lezy cos takiego i jest gotowe do odbioru a co to oznacza to chyba nie musze pisac...zeby tylko okazalo sie ze jest cala i zeby nie uszkodzila sie w transporcie Ostatni element ABT TT Limited II czeka

    Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  10. #115
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    Panie i Panowie ... Obecnie w mieszkaniu od znajomego w Niemczech lezy cos takiego i jest gotowe do odbioru a co to oznacza to chyba nie musze pisac...zeby tylko okazalo sie ze jest cala i zeby nie uszkodzila sie w transporcie Ostatni element ABT TT Limited II czeka

    Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
    No nareszcie, czekałem na ten moment
    W końcu będzie ABT pełną parą




    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  11. #116
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Rozdzynek sie doczekal!!

  12. #117
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    No nareszcie, czekałem na ten moment
    W końcu będzie ABT pełną parą




    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Właśnie Krzysiek mam nadzieje że to będzie z wersji normalnej ABT Limited II a nie z tej z zdjęcia bo ta na foto to wersja ABT Limited Wide Body, a moja to TT limited II, na pierwszy rzut oka to samo ale jednak finalnie to dwie inne (z tyłu jeszcze widać inny spojler na klapie)

    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Rozdzynek sie doczekal!!
    Si si senior a Ty już wiedziałeś wcześniej ale "cichosza" na zimę ABT zapadnie w "zimowy sen" w szopie sąsiada (TAAAAAAK udało się dogadać z "obcym" lepiej niż z własną rodziną) i przed wiosną ruszy na naprawy, montaże i tak aby była gotowa na zlot/spot ... no może gdzieś w zimę wyjedzie na chwilkę się poślizgać z Eslawem (bo jeszcze nie miał okazji przetestować TTki na śniegu)
    Ostatnio edytowane przez Kanapa ; 12-09-2017 o 09:36

  13. #118
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Fajnie, ze udalo sie zalatwic motel dla TT, na zdrowie jej wyjdzie

    Ps. Ja tam dalej obstaje przy poscie #111

  14. #119
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    To widzę nie tylko ja chomikuję części do TT.
    Tylko Twoje jest bardziej wyjątkowe i niech takim pozostanie.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  15. #120

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    nono !
    Teraz to lans będzie !

Podobne wątki

  1. Audi TTS 2014 Limited Competition Edition
    Przez jean w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 11:22
  2. MK1 [8N] Tt 180km vs vw golf mk2 limited 210km
    Przez djksyy w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 10:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •