Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 81617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 256 do 270 z 292

Wątek: ABT TT-Limited II

  1. #256
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Dużo masz tych błędów jak na tak długo AKU odpinasz
    najgorsze że zawsze powracają te same ! czyli z alarmu (Eslaw z Klubu potwierdzi ).

    a że pracę trwają ciągle i ich koniec jest prognozowany na około 20-25 maja to zdjęć na razie nie wrzucam. Finalnie na ten rok wpada kila rzeczy i są wśród nich rozrząd, zbiorniczek płynu, siłowniki klapy tył, wahacze (odnowa + malowanie + wszelkie gumy i łożyska itd.), przygotowanie tyłu z względu że i tak nie ma "sofy" (żeby nie powiedzieć "Kanapy")... i kilka innych pierdół jak świece czy ogólne czyszczenie całego autka... tutaj koniecznie muszę polecić naszego innego Klubowicza który pomógł bardzo w nietypowym zamówieniu ! tutaj link do jego jednego z ogólnodostępnych projektów https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-8n...5-IDt7ssB.html ...w późniejszym czasie wrzucę fotki cóż takiego wpadło do TT-Limited II
    Ostatnio edytowane przez Kanapa ; 23-04-2020 o 22:49

  2. #257
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    wrzucam kilka zdjęć wykonanych przez Marka Mareckiego w tym roku na zlocie zaszczytne 4 miejsce niby najbardziej smutne miejsce ale dla mnie to i tak wielka radość że "Ktoś" docenia pracę a już nie długo dla tych co nie byli na zlocie wrzucę zdjęcia co zmieniło się w Audi ABT TT-Limited II









    PS. dla zainteresowanych... nie!, nie sprzedaje auta, i dla tych co mnie znają to filmik będzie z zlotu gdzieś w połowie lipca bo mam dużo pracy związanej z życiem zawodowym (osoby z zlotu wiedzą o co chodzi tak więc proszę o odrobinę cierpliwości )

  3. #258
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Znowu chwalisz się TT z zepsutą wycieraczką...
    (jak zwykle, żarcik i suchar w jednym)


    Wiem, wiem, powiesz, że są niedociągnięcia, ale z tym zderzakiem w końcu wygląda jak rasowe ABT.
    Jest MEGA.

    P.S.
    Pochwal się jeszcze prezentem do Jerrego

    Ostatnio edytowane przez _kris ; 21-06-2020 o 19:54
    __________________________
    Pozdrawiam

  4. #259
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Tak, zderzak zrywa papę z dachu - tak ma być!
    Zobaczywszy na żywo - stałem jak zahipnotyzowany nie mogąc się nadziwić ile powabu auto zyskało.

    Pozdr
    Miki

  5. #260
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Znowu chwalisz się TT z zepsutą wycieraczką...
    (jak zwykle, żarcik i suchar w jednym)


    Wiem, wiem, powiesz, że są niedociągnięcia, ale z tym zderzakiem w końcu wygląda jak rasowe ABT.
    Jest MEGA.

    P.S.
    Pochwal się jeszcze prezentem do Jerrego



    Ohhh mój ulubiony suchar i tak dalej mnie bawi mocno. Oczywiście bardzo dziękuje za fantastyczną atmosferę na zlocie i słowa uznania, nie wspomnę o fotce gdy pobiegłem coś kręcić i poprosiłem abyś przeparkował moje auto jak będzie trzeba ! jest świetne gdy pokazujesz "OK" (wrzuć też tu jak będziesz mógł )

    Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
    Tak, zderzak zrywa papę z dachu - tak ma być!
    Zobaczywszy na żywo - stałem jak zahipnotyzowany nie mogąc się nadziwić ile powabu auto zyskało.

    Pozdr
    Miki
    ehhh no co ja mogę więcej powiedzieć, doceniają głównie Ci co się znają i "posiedli wiedzę tajemną" czyli pewnie w sumie spora ilość osób z Klubu ... bardzo dziękuje za możliwość spotkania się i tyle ile ciekawych sytuacji na tym zlocie przeżyliśmy to pewnie mało kto "if you know what i mean", zostanie jednego dodatkowego dnia po zlocie to był dobry pomysł.






    No a teraz pora zmierzać do celu i zamieścić informację co się stało, co się działo

    Tak więc na początek jak pewnie wszyscy co się interesują i już zauważyli po prawie 1,5 roku poskładałem zderzak "do kupy", zabawy sporo jak i wiele $ poszło a dokładnie za materiały plus malowanie i dodatkowe spasowanie znikło 2000zł, do tego skoro już wszystko "na wierzchu" to warto by dać lampy do regeneracji (odbłyśniki), kolejne -600zł.



    Z lampami jest OK, odbłyśniki zregenerowane ale niestety co do kloszy to mam uwagi i dodatkowo z nieznanego powodu nie działa mi prawy kierunek, lampa po demontażu zderzaka wraca na reklamację, niestety znowu trzeba będzie zapłacić $ za demontaż/montaż zderzaka ...

    Znaczki z audi oraz ABT (tył) odświeżyłem używając już znanej dobrze gumy w spray-u (o dziwo jedna puszka to ponad 50 zł) , tutaj bardzo chciałbym podziękować koledze z forum Filipowi który to oddał mi za darmo ORI znaczek z audi do malowania DZIĘKUJE !

    Zrobiłem sobie mały prototyp maskownicy miejsca po tylnej sofie (faza testów) i nawet się to spisuje , dodatkowo rozpórki zostały oklejone imitacją karbonu, co dobrze się całkiem prezentuje...



    ...oczywiście wymaga jeszcze kilku poprawek ale chyba zmierzam w dobrym kierunku

    A skoro już jestem przy tylnej części samochodu to ... wielkie, ogromne DZIĘKI dla kolegi Kravietz ! który to przyczynił się do kolejnej istotnej modyfikacji ABT TT-Limited II ! a konkretnie "rozpórka" ! Świetna robota plus polecam go każdemu kto chciałby coś podobnego u siebie w aucie ! muszę go zareklamować wybaczcie, świetny człowiek i w pełni zasługuje na to https://www.facebook.com/Kravietz-Cu...6661380882762/






    No i na koniec najważniejsze w sumie jest takich dwóch "Panów" ( czyt. Dżentelmenów) którym w szczególności chciałbym podziękować...
    WOTTKA oraz JERRY... tyle ile dobrego spotkało mnie dzięki nim to już dawno mi się nie przytrafiło, myślałem że nie ma już takich ludzi i jest może co najwyżej kilku w klubie, na szczęście się pomyliłem

    Prezent od Jerrego, zamontowany od razu na miejscu na zlocie chyba nie muszę za dużo komentować, prawda ?



    i teraz Wottka, gdyby nie ten człowiek to byłaby katastrofa stulecia dla mnie, jak wiadomo co zlot to coś się dzieje ... tym razem padło na mnie niestety, czyli "głupi ja" i mam nadzieję że inni wyciągną wnioski z mojego przypadku. A konkretnie, w pośpiechu pobiegłem coś kręcić zostawiając kluczyki z auta w bagażniku, auto nie było zamknięte z kluczyka więc teoretycznie można było po prostu otworzyć drzwi za klamkę i tyle... niestety po jakimś czasie razem z Miki-m coś chcieliśmy sprawdzić w aucie, okazało się że kluczyków nie ma w pokoju więc padła opcja "kurde a może zostawiłem w aucie", tak więc zrobiliśmy i jakie było moje wielkie zdziwienie gdy okazało się że auto samo się uzbroiło a kluczyki wesoło spoglądały na mnie zza szyby w bagażniku z czego drugi kluczyk leżał w szufladzie jakieś 580 km stąd (Dziękuje też Skubiemu który to nawet ponoć bardziej przejął się tym jak ja ponoć było to Epickie).

    Finalnie niczym rycerz zjawił się Wottka i dzięki niemu oraz jego pomysłowi przyjechał "Pan" i w ciągu 4 minut autko było otwarte bez potrzeby płacenia, już wiem że sam muszę asekuracyjnie wykupić takie ubezpieczenie bo jest świetne !
    Dlatego ogromne DZIĘKUJE za to że dzięki Tobie nie straciłem jakichś 400-500zł płacąc za błąd.

    Tak więc na następnym zlocie wszyscy macie u mnie flaszkę

    DZIĘKUJE również tym wszystkim którzy na mnie głosowali, postaram się odwdzięczyć jakąś pamiątką w postaci filmiku z zlotu

  6. #261
    Awatar vixen03
    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    387
    Świetnie się czytało, czuć w tekście pozytywne emocje
    Może za rok uda mi się przyjechać poznać kogoś z klubu, bo jestem od roku z wami ale nie miałem okazji nikogo jeszcze poznać niestety
    Co do rozporki z tylu, dałeś swietny pomysl z tym karbonem, widzialem wlasnie oferte na olx kolegi i chyba zakupie na zas bo jak narazie kanapa sory sofa z tylu potrzebna, mała jeszcze tam sie miesci i czesto jezdzi ostatnio a tak mi sie skubana podoba i korci mnie wywalenie tylu.

    Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  7. #262
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    nie wspomnę o fotce gdy pobiegłem coś kręcić i poprosiłem abyś przeparkował moje auto jak będzie trzeba ! jest świetne gdy pokazujesz "OK" (wrzuć też tu jak będziesz mógł )
    __________________________
    Pozdrawiam

  8. #263
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Jak Hightower z akademii policyjnej

  9. #264
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
    Jak Hightower z akademii policyjnej
    No niestety...
    Nie wiem, czy TT Kanapy jest tak małe, czy on tak wysoko siedzi

    Ale Piotrek ustrzelił mnie jak jechałem i aby coś widzieć wyglądałem tak:
    __________________________
    Pozdrawiam

  10. #265
    Awatar Mefi
    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    Skąd
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Y7J
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
    Jak Hightower z akademii policyjnej
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    No niestety...
    Nie wiem, czy TT Kanapy jest tak małe, czy on tak wysoko siedzi

    Ale Piotrek ustrzelił mnie jak jechałem i aby coś widzieć wyglądałem tak:



    Hahaha nic tylko nominować to do zdjęcia zlotu



    Kanapa mega robota z tym przednim zderzakiem Doceniam Ci ,co mają docenić rarytas tego oto TT na świecie


    Z każdym rokiem bliżej ideału Gratuluje

  11. #266
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    a może jest ktoś chętny na odkupienie ABT TT-Limited II ? ... kryzys wieku, nerwica, pasja połączona z żalem aby autko tak sobie stało i niszczało pod chmurką, chęć ucieczki od teściów aby ich nie pozabijać itd itp ... ktoś chętny ?

  12. #267
    Awatar Mefi
    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    Skąd
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Y7J
    Posty
    162
    500 gotówka i zabieram jutro z podwórka

  13. #268
    Awatar Kur-Czak
    Dołączył
    Jul 2020
    Płeć
    Skąd
    Alwernia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    160
    Podwajam stawkę, powoziło by się takim ABT tyłek

  14. #269
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Dam 80 Coupe.
    I pozwolę umyć dowolne AUDI na dwa wiadra.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  15. #270
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    No dobra, dam cenę za jaką można kupić przeciętną TT i za jaką aktualnie widzę poszukiwania wielu osób
    10.000 PLN
    __________________________
    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Audi TTS 2014 Limited Competition Edition
    Przez jean w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 11:22
  2. MK1 [8N] Tt 180km vs vw golf mk2 limited 210km
    Przez djksyy w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 10:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •