Strona 13 z 20 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 195 z 292

Wątek: ABT TT-Limited II

  1. #181
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Gadzety sa jak wisienka na torcie ps. Odrobina smaru miedzianego na gwint i nie bedzie problemu z odkreceniem kapsli. Warto.

  2. #182
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Troszkę się stresować zacząłem ponieważ jak nie którzy wiedzą TT-Limited II trafiło do TuningKingz na wymianę całego układu hamulcowego (łącznie z przewodami całymi pod autem,od pompy aż do końcówek) i dziś się dowiedziałem że zaciski ponownie wróciły na lakiernie bo coś im delikatnie nie pasowało a nie chcieliby żeby była "Lipa" - dobrze to o nich świadczy.
    Problem taki że zaciski wrócą w czwartek rano i powinni to poskładać "do kupy" na czwartek wieczór i wtedy będę mógł je odebrać, mam nadzieje że tak będzie bo w sobotę wjeżdżamy na SummerCars wszyscy przecież... ehhh tik tak tik tak jestem pozytywnej myśli jednak.

    Lista modyfikacji jakie wpadają to:
    -Całość przewodów hamulcowych nowe,
    -Nowe tarcze plus klocki przód Zimmerman Sport
    -Nowe tarcze plus klocki tył Mikoda nawiercane
    -Zaciski piaskowane/malowane proszkowo
    -Zestawy naprawcze dla wszystkich zacisków
    -końcowe przewody w stalowym oplocie HEL przód i tył

    Zdjęcia będą jak tylko odbiorę autko oraz będzie można popatrzeć i pomacać na żywo na SummerCars oraz na Zakończeniu Sezonu z KlubTT

  3. #183
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Misiek ale ty mi grasz na nerwach ! Ja też chce żeby ktoś za mnie to zrobił :P Mi się nie chce ale ja nie mam tylu dudków w kieszeni i niestety jak tak dalej pójdzie to będzie mi się musiało chcieć to kiedyś uczynić jak TT zostanie ze mną :P Z chęcią zobaczę efekt, zwłaszcza przewodów w oplocie, podejrzewam że około 20 na SCP położę się już koło Twojego auta w celu oglądania spodu Do zobaczenia !

  4. #184
    Awatar Mefi
    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    Skąd
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Y7J
    Posty
    162
    Ciekawe ile takich wersji ATB porusza się jeszcze

    W takim stanie pewnie bardzo niewiele to się nazywa mieć bezcenny rarytas

  5. #185
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Mefi Zobacz posta
    Ciekawe ile takich wersji ATB porusza się jeszcze

    W takim stanie pewnie bardzo niewiele to się nazywa mieć bezcenny rarytas
    Z pewniaków to oprócz mojej TT-Limited II jest jeszcze TT-Limited I i też widziana na śląsku.
    Na niemieckim forum na pewno są dwie sztuki i na Brytyjskim jest jedna ORI TT-Limited Wide Body...i to by było na tyle na dzień dzisiejszy zdarzają się czasami TTki z jakimiś dodatkami z ABT ale jeszcze nie było całkiem ORI wersji limitowanej.
    Nawet jeśli ktoś już by jakimś cudem sobie odbudował taką wersję zachowując wszystkie rzeczy (takie jak rocznik/moc z wpisem w dowód rejestracyjny/wyposażenie pod maską i inne detale na zewnątrz) to jedną rzecz może nie mieć za łatwo sobie zrobić a konkretnie w ORI książce serwisowej gdzie masz wlepkę te samą co w bagażniku to posiadać pierwszą pieczątkę z Kempten ABT. Dosyć ciężka sprawa ale to ostateczność aby sprawdzić czy ktoś serio ma ORI Limited I / II / DTM edition czy Limited Wide Body... taka sobie ciekawostka na dziś

  6. #186
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Trzymaj tego cukierka! a jak będziesz chciał się z nim rozstać, w pierwszej kolejności wystaw go na forum

  7. #187
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez BelfegorTT Zobacz posta
    Trzymaj tego cukierka! a jak będziesz chciał się z nim rozstać, w pierwszej kolejności wystaw go na forum
    ho ho hooo zanim go będę chciał sprzedać to coś mi się wydaje że wszyscy będziemy dawno na emeryturze (której możliwe że i tak nie będzie :P ) ... spokojnie na ten moment miałem ofertę sprzedażową już mojego autka z GB ale jednak sobie darowałem.

    Bardziej myślę o tym że jak będziemy starzy już bardzo to dalej będziemy się spotykać na zlotach i liczę że więcej osób dalej będzie miało swoje piękne TTtki już dziś jakby nie patrzeć 8n jest dosyć rzadko spotykanym autem na drogach, 8j też nie za często (już nie wspominam o 8s bo to też rzadkość) a jestem bardzo ciekaw co się stanie jak już faktycznie zaprzestaną tworzyć audi TT... kto wie czy za 10lat nie będzie to taka rzadkość jak spotkać na drodze oryginalną starą Supre czy Gt86. Kiedyś Audi może wróci znowu do modelu TT, kto to wie

    Więc niechaj wszyscy dbają o swoje TT !

  8. #188
    Awatar Mefi
    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    Skąd
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Y7J
    Posty
    162
    To nie wiedziałem że aż tak ich mało, myślałem ze po za granicami Polski zwłaszcza u naszych sąsiadów z Niemiec zachowała się większa liczba sztuk .

    Jak dobrze doczytałem w temacie gdzie opisałeś wersje wyszło tylko 99 szt ?

    Pewnie tez mając coś takiego pod dachem nie przeszła by mi myśl o sprzedaniu to trochę jakby mieć porsche 911

  9. #189
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Mefi Zobacz posta
    To nie wiedziałem że aż tak ich mało, myślałem ze po za granicami Polski zwłaszcza u naszych sąsiadów z Niemiec zachowała się większa liczba sztuk .

    Jak dobrze doczytałem w temacie gdzie opisałeś wersje wyszło tylko 99 szt ?

    Pewnie tez mając coś takiego pod dachem nie przeszła by mi myśl o sprzedaniu to trochę jakby mieć porsche 911
    99 sztuk było wersji TT-R drogowej sygnowanej tabliczką w środku, wersji ABT TT-Limited nie wiadomo ile było z powodu że była tylko na indywidualne zamówienia a cena w markach była chora, z tego co pamiętam chyba 25.000 marek plus cena za auto (mogę się mylić ale jakaś taka kwota tam była), więc nikt tak na prawdę nie zna ilości, możliwe że były tylko pojedyńcze sztuki (w Kempten ABT nie byli w stanie mi podać ilości).Można było składać zamówienie u dilera Audi lub bezpośrednio w Kempten ABT, TT Limited I oraz TT-Limited II była wypuszczona specjalnie na cześć zwycięstw w serii wyścigów DTM przez Laurenta Aiello.

    U mnie była myśl o sprzedaniu ale to w wcześniejszych postach pisałem, na szczęście Klubowicze szybko i sprawnie mnie naprostowali i dobrze zrobili za co szacunek dla nich !

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    No i są już zdjęcia, auto odebrałem rano przed SCP więc prosto z TuningKingz pojechałem do Katowic

    Finalnie wpadł taki zestaw:
    -Przód tarcze Zimmerman + klocki,
    -tył tarcze Brembo + klocki,
    -stalowy oplot czerwony HEL
    -całe przewody nowe od początku do końca
    -zaciski całe zregenerowane/śrutowanie (czy jakoś tak) i malowanie proszkowe.






    no i kilka fotek z SCP Katowice nie moje, znalezione na necie




    ps. Grzesiu akurat mi osłonę schowaliście od AKU a tutaj koleś foty robił i mam kable takie nie ładne odsłonięte

  10. #190
    Awatar Klusek
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    99 sztuk było wersji TT-R drogowej sygnowanej tabliczką w środku, wersji ABT TT-Limited nie wiadomo ile było z powodu że była tylko na indywidualne zamówienia a cena w markach była chora, z tego co pamiętam chyba 25.000 marek plus cena za auto (mogę się mylić ale jakaś taka kwota tam była), więc nikt tak na prawdę nie zna ilości, możliwe że były tylko pojedyńcze sztuki (w Kempten ABT nie byli w stanie mi podać ilości).Można było składać zamówienie u dilera Audi lub bezpośrednio w Kempten ABT, TT Limited I oraz TT-Limited II była wypuszczona specjalnie na cześć zwycięstw w serii wyścigów DTM przez Laurenta Aiello.

    U mnie była myśl o sprzedaniu ale to w wcześniejszych postach pisałem, na szczęście Klubowicze szybko i sprawnie mnie naprostowali i dobrze zrobili za co szacunek dla nich !

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    No i są już zdjęcia, auto odebrałem rano przed SCP więc prosto z TuningKingz pojechałem do Katowic

    Finalnie wpadł taki zestaw:
    -Przód tarcze Zimmerman + klocki,
    -tył tarcze Brembo + klocki,
    -stalowy oplot czerwony HEL
    -całe przewody nowe od początku do końca
    -zaciski całe zregenerowane/śrutowanie (czy jakoś tak) i malowanie proszkowe.






    no i kilka fotek z SCP Katowice nie moje, znalezione na necie




    ps. Grzesiu akurat mi osłonę schowaliście od AKU a tutaj koleś foty robił i mam kable takie nie ładne odsłonięte
    Byłem przy tym jak dzwoniłeś że bedziesz kręcił afere u organizatora ze ci osłonę ukradli nie ma to jak koledzy

  11. #191
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Jak zwykle super i na najwyższym poziomie.

    Jak to Ci osłonę ukradli?!

  12. #192
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    ps. Grzesiu akurat mi osłonę schowaliście od AKU a tutaj koleś foty robił i mam kable takie nie ładne odsłonięte
    Jakby Ci chłopaki schowali osłonę silnika która jest z logiem ABT, to dopiero by Ci ciśnienie skoczyło

    Super to wygląda, fajnie że masz nowe hamulce Muszę wpaść i obejrzeć bo na SCP niestety nie było mi dane się wybrać

  13. #193
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    Grzesiu akurat mi osłonę schowaliście od AKU a tutaj koleś foty robił i mam kable takie nie ładne odsłonięte
    To ja kolesia przez całe lotnisko goniłem, by osłonę odzyskać, dojeżdzałem go, aż się kurzyło, a tu takie zarzuty są przedstawiane?


    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    -zaciski całe zregenerowane/śrutowanie (czy jakoś tak) i malowanie proszkowe.



    Różowe jednorożce?
    AUDI nie przestaje się kochać.

  14. #194
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Ahh te różowe jednorożce jeszcze by musiały żygać tęczą jak to Sylwia mówi... zmieniam się w obserwatora forum ponownie, nie będzie już otwierania maski

    ps. psikus żarcik to był ale się zdziwiłem bo w pierwszej kolejności to pomyślałem że to dla zabawy Robert wziął i schował do swojego auta po patrzyłem w jego aucie i stwierdziłem że zadzwonie do niego bo nie widziałem jej nigdzie przez szybę. Wtedy dopiero wpadłem na niecny plan żeby wam powiedzieć że idę do organizatora tak aby wyglądało jak najbardziej prawdziwie (trochę tam beke mieliśmy na miejscu). Ale kto wie jakby się okazało że to jednak nie żart ktoś sobie by faktycznie coś przygarnął z auta...
    Ostatnio edytowane przez Kanapa ; 16-09-2018 o 20:58

  15. #195
    Awatar Mefi
    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    Skąd
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Y7J
    Posty
    162
    no na żywo jeszcze piękniejsze

    zwłaszcza ten tyłek na dole Limited (szkoda ze wycięty z kartonu)

Podobne wątki

  1. Audi TTS 2014 Limited Competition Edition
    Przez jean w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 11:22
  2. MK1 [8N] Tt 180km vs vw golf mk2 limited 210km
    Przez djksyy w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 10:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •